Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ и мнения при избор на 4х4!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Помощ и мнения при избор на 4х4!

    И кое му е тежкото, че не видях нещо ...? Имаше и мотопед, с двама човека ....
    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
    Неизвестен мъдрец

    Коментар


    • #62
      От: Помощ и мнения при избор на 4х4!

      Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
      Добре си спорите, но май има по-съществена подробност, за най-новия модел L200...
      Доколкото чета по немските източници, за сега в Германия се предвижда само предлагане на версия с 2,2-литров мотор, 150к.с..
      Не стана ясно, авторът къде се намира и къде ще купува пикапа, но ако е в Европа, е доста вероятно да няма опция за 2,4 мотора. Все още тоя мотор го има при останалите бройки от предпоследния модел(от 2015г), който също въобще не е лош, но все пак малко изостава при модерните екстри, а и автомата му е още 5-степенен(не знам в последните може и да има шестстепенна).
      При това положение, и особено ако цената не е от значение, май топ-вариантите на Амарока ще натежат при избора... Може да няма бавни, но казват, че осемстепенният му автомат компенсира липсата им сравнително добре.
      Да, точно така имам опция само за този мотор(Швейцария), именно за това искам да го пробвам за мен е прекалено малък... Продавача ми е приятел и ми каза, че има версия на мотора в модел на мицубиши, мисля новия еклипс крос( не съм сигурен) бил добър, въпросът е ще стига ли? Ако не ми хареса имам запазена бройка с 2.4 блак лайн, който ден след излизането на новия ще поевтинее доста...

      Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

      Коментар


      • #63
        От: Помощ и мнения при избор на 4х4!

        Освен мотора, и окачването на новия май е малко по-зле за оффроад...
        Иначе, предполагам че като го приведат в ред за екологията, ще пуснат и по-големия мотор.
        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X