Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Накъде след Фронтера Б?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Накъде след Фронтера Б?

    На снимки изглежда доста добре, богато оборудване, кожи и пр. Няколко нива на оборудване са, като в най-високото, е включено почти всичко възможно, само навигацията се доплащала.
    Изглежда и сравнително широко вътре, включително на задните седалки, а и багажника не е малък...но това по снимки, на живо не знам.
    И мотора на хартия е ОК, два литра дизел, 175к.с, бензина с малко по-малка мощност. Има и автоматични скорости, но на практика не знам как са нещата.
    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

    Коментар


    • #17
      От: Накъде след Фронтера Б?

      Лично аз ще гледам колкото се може още дълго време да ми служи все така вярно Фронтерата, много съм доволен от джипката - пу-пу, иначе когато дойде момента да я сменям, задължително ще е с по-голямо купе и двигател, бензинов осмак с автомат - Land Rover Discovery - 3.5l V8 Живи и здрави

      Коментар


      • #18
        От: Накъде след Фронтера Б?

        Бюджета ще го мисля след като харесам нещо, а това май е малко вероятно! Засега не намирам нищо по-добро от Фронтерата: демек същия размер, но по-икономично или по-проходимо или по-добре возещо и т.н. Явно вкусът ми не съвпада със съвременните тенденции! Харесах например Рейндж Ровър Евок след като го видях при голям сняг в Рила над Мала Църква, но изненадващо е по-дълъг от Фронтерата и цената си му е още солена. Ще го погледна този Рекстън, че не съм се интересувал досега, а Фрилендър 2 май е като Евок-а? Гранд Витарата нещо не ми пасваше, но пак ще погледна - Мерси!
        Honda XL600LM, 1987
        Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
        Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

        Коментар


        • #19
          От: Накъде след Фронтера Б?

          Търся нещо, ама няма смисъл, щото моето е най добро. Е който нема Опел да си купи.
          8)

          Коментар


          • #20
            От: Накъде след Фронтера Б?

            Къде е фронтера, къде е евок... общото между тях са четирите колела.
            Всеки трети е шести

            Коментар


            • #21
              От: Накъде след Фронтера Б?

              Ми аз се опитах да разбера, Фронтерата въобще критерий ли е някакъв за бъдещото возило, ама (то се мина през дежурния Дъстър, до Евог) ....
              В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

              Коментар


              • #22
                От: Накъде след Фронтера Б?

                Първоначално публикуван от IvanVG Преглед на мнение
                Рекстън 2
                472 см. дължина
                Венцислав Петров
                Горното е изцяло мое лично мнение, с което не ангажирам никое друго лице.
                Рекстън 2 2.7 165 к.с. ; Лагуна купе 2.0 dci 210 к.с.
                0889 62 8четири 6четири

                Коментар


                • #23
                  От: Накъде след Фронтера Б?

                  Не очаквах всичко което ми хваща окото да е към 4,5 метра дължина! Взех рулетката и замерих Фронтерата, че нещо взех да се съмнявам след многото обяви - 408 см. е, явно съм се объркал малко от Хондата която е 401 см. Така че бих преглътнал нещо до 410 см., но такива джипо-сувове просто няма!
                  Honda XL600LM, 1987
                  Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
                  Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

                  Коментар


                  • #24
                    От: Накъде след Фронтера Б?

                    И аз гледам.на какво евентуално да се метна ,след Фронтера,ма свикнеш ли с тия мендили,трудно се откачваш.И само бензин.А да се сравнява па Фронтера А или Б с Дъстър си е голем майтап,ама голем,освен ако не се гони скорост над 140 по магистралата.Та не знам трудна е дилемата,нещо Пагеро ......,или Черок май.
                    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Накъде след Фронтера Б?

                      Първоначално публикуван от Edo Преглед на мнение
                      Не очаквах всичко което ми хваща окото да е към 4,5 метра дължина! Взех рулетката и замерих Фронтерата, че нещо взех да се съмнявам след многото обяви - 408 см. е, явно съм се объркал малко от Хондата която е 401 см. Така че бих преглътнал нещо до 410 см., но такива джипо-сувове просто няма!
                      Паджеро и Ленд Круизер имат къси бази с около педя(и малко) над 4,10м... Това и до актуалните сега моменти.
                      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                      Коментар


                      • #26
                        От: Накъде след Фронтера Б?

                        Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                        А да се сравнява па Фронтера А или Б с Дъстър си е голем майтап,ама голем
                        А как ти се струва сравнение на фронтера с евок?

                        Иначе не знам, тия фронтери май са вече на по 20 години. Не е изяснено какво се търси, нещо под 10 години или ново, което да прилича на фронтера. Или нещо на 20 години като фронтера. Щото ако е второто пак може да е фронтера. А ако е нещо по-ново например вариантите от опел са антара и мока, ма при тях само емблемата е общото с фронтерата.
                        Всеки трети е шести

                        Коментар


                        • #27
                          От: Накъде след Фронтера Б?

                          Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                          .... вариантите от опел са антара и мока, ма при тях само емблемата е общото с фронтерата.
                          Всъщност Антара и Мока са много по Опел от Фронтерата . Да не говорим пък,че някои модели на Фронтера дори и емблема на Опел нямат
                          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Накъде след Фронтера Б?

                            Антарата е Хюндай/Киа нещо като гадна версия на Санта фе или Тусон С мока не съм си играл още....

                            Коментар


                            • #29
                              От: Накъде след Фронтера Б?

                              Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                              Всъщност Антара и Мока са много по Опел от Фронтерата . Да не говорим пък,че някои модели на Фронтера дори и емблема на Опел нямат
                              Мхм, само дето аз съм казал друго.

                              Много по-опел са, ама не са никаква фронтера. Ако трябва да сложа и снимки, белким стане по-ясно.
                              Всеки трети е шести

                              Коментар


                              • #30
                                От: Накъде след Фронтера Б?

                                Първоначално публикуван от IvanVG Преглед на мнение
                                Антарата е Хюндай/Киа нещо като гадна версия на Санта фе или Тусон
                                Така ли? От хюндай знаят ли?
                                Всеки трети е шести

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X