Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

    181см/78кг съм аз, хем височината я докарвам повече от краци. Неудобно ми беше. Да си го карат японците.

    Коментар


    • #92
      От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

      И си Козирог......

      пу,и аз съм толкова мамка му
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #93
        От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

        Помня че бяхте на 1 ден от мене вие двамата, дали не и същата 76 година.

        Гледай сега каква е при мен ситуацията:

        Аз за дивотии в гората съм си взел ужаска. Жената много и се кефи и понякога я ползва из града, иначе аз си я разкарвам всеки ден. Лятно време с полусвален брезент (само отгоре за сянка) и без горните половини на вратите. През зимата вътре ветровете правят разни неморални неща помежду си ама се стопля някак.

        Сега съм под натиск да си сменя колата и се разтърсих за по-цивилизована от същия вид - Рама + мостове + 4х4 + 7 места + кабрио.

        И знаеш ли какво? Няма такова нещо. Има компромиси дето едно че са компромиси и друго че им искат годишната ми заплата.

        Коментар


        • #94
          От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

          Има бе Ясене. Цената е друга тема.
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #95
            От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

            Малък си,ние сме 75

            Жената в кабрио абсурд да я кача,тя мрази люка отворен,а какво остава да изхвърля тавана.Това за из града,за екшън тя стои пред палатката или в хотела пред камината,това не го мисля,това е лесно.Ако я налази мерака да е около нас то да си пали Секвоята,до половината път поне ще издраска - има гумички,спирачки и броня под мотор/скорости,ще ни намери къде сме.

            Рама + мостове+7 места+ кабрио има,Ънлимитед май ми викат на Урунгела,почва от 15-20 бона тука обаче,а за тия пари 5 неудобни Тойоти се намират.
            Другия вариант е рязане на тавана или 2-3 люка като искаш слънце в косите.

            Тук ние имаме ред предимства - няма гнило,части има какви искаш и от моргата можеш да си сглобиш 2-3 ако си сръчен.Номера е пак до парите - дьлгия Вранглер вози по-добре от кьсия,събира 4 човека и малко багаж / че кьсия събира стикове за голф пък аз голф не играя / на рама си е,четворка е,има мотор,има части,наджипване се..........ма 20 бона,а за тия пари 2 ще се вземат,готови наточени.........


            Шибано положение ма ше търсим,може пък на някой търг да излезе нещо макар,че тия сандъци държат цена.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #96
              От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

              Ми седни в тая тойота, може пък да ти пасне. Иначе си е Тойота - има части за мунинг, троши се относително рядко и тн

              Коментар


              • #97
                От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

                Не бъркайте 3-та генерация Ранър със 2-ра ! Имал съм 2-ра генерация дълго време, 190 съм и наистина ми беше леко неудобно поради ниската седалка, но съм си пътувал многостотин километра без проблеми, а откъм здравина съм много-много доволен. При 3-та генерация нещата са подобрени, в това чиско и ергономията вътре. В щатите е много използвана кола, има много тунинг за нея, мотора 3.4 бензин е много здрав, има много място в багажника. Виж свържи се с колегата Мето, той хем живее при вас, хем има много Ранъри, хем знае всичко за тях !
                0899 шест5313нула
                За всекиго по нещо

                Коментар


                • #98
                  От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

                  Дървендри осмаци нема ли у ваше село?

                  Все си мисля че е по кораво от Урунгела.

                  Некое Дискавъри Серия 2 с 4.6 също е много евтино там и има много части.

                  Това го взимаш за 1000 доларес
                  Land Rover Discovery II, V8 4.0
                  VW Golf VI variant
                  Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                  Коментар


                  • #99
                    От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

                    Евтино, ГолЕмо, Проходимо...(за мощно е ясно)... Както стоеше на Таргата в подписа, можеш да избираш само две опции от трите.
                    И нормално, кеф за четирима, струва повече от кеф за двама.
                    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                    Коментар


                    • От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

                      В трета генерация съм влизал ма преди повече от 2 петилетки,не се сещам да беше много тясно ма пак ще вляза за проверка.

                      Така на око държат на бой и частите са им като на Лада цените,доработки колко искаш.

                      И не е много голямо ми среден размер,Вранглера е малък,Самурая не го пускам въобще да припари до мерилката.Голям е Сьбърбана с дизеляк 6 и нещо мотор,детройти локьри и 40ки,Рьнъра си е средна хубост и като размер и като проходимост,като цена се намират евтини даже.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

                        Дифендьра няма пипане,почват от 30

                        Има Дискота ма 99% автоматици,иначе за по 2-3000,колко искаш има
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

                          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                          В трета генерация съм влизал ма преди повече от 2 петилетки,не се сещам да беше много тясно ма пак ще вляза за проверка.

                          Така на око държат на бой и частите са им като на Лада цените,доработки колко искаш.

                          И не е много голямо ми среден размер,Вранглера е малък,Самурая не го пускам въобще да припари до мерилката.Голям е Сьбърбана с дизеляк 6 и нещо мотор,детройти локьри и 40ки,Рьнъра си е средна хубост и като размер и като проходимост,като цена се намират евтини даже.
                          Точно така, мани го Събърбъна, тоя мамут си е за влачене, из камъняка и гората ще е безпомощен, ще се заглави, и тежик и т.н.
                          0899 шест5313нула
                          За всекиго по нещо

                          Коментар


                          • От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

                            Тъй и тъй си фен на мерц, огледай за някоя G, въпреки, че ще ти излезе по-скъпо от дълъг jk. И части няма толкова много, както вранглера. Ама най ти пасва на изискванията. Форрънърът е хубав и здрав, баща ми търкаля един втора генерация, взе го за 800$ на 500К мили само да си дърпа лодката. Но не става за сериозен ъпдейт за офроуд. Няма преден мост и ходовете му на окачването не могат да се увеличат без сериозни конструктивни промени. Моят старец побра 33” гуми с подложки и спейсъри, но дотам. Като цяло топлата вода е измислена, трябва само да се изкъпеш в нея.

                            Коментар


                            • От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

                              G за камьнака АБСУРД,тук ги има след 2001 и само османци 500 и АМГта,мноооого рядко и скъпо някой вкаран по втория начин,ни части има ни са евтини.Това и Дифендьра под 25-30 няма нищо свястно,а ние играчка си търсим,не да му треперя в локвите.

                              на 2ра Рьньр генерация леко с чука влизат и 35ци,някои неща от Тундра стават по предницата и от 80ка на задника / може и 100 да беше,не помня вече /.Става да се лифтне ма не е като Вранглера,там по-лесно.

                              Ебати Вранглера,няма как да го прескоча
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

                                Рънъра отпред е с независимо. И с по-големи от 32ки, ще трябва да си носиш един багажник дифове.. Това е семейно комби. зарежи го.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X