Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

    Моите не се оплакват, а жена ми си е кифла по принцип. Както и дъщеря ми. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:41193202_2261222857225902_4675409198362656768_o.jpg
Прегледи:1
Размер:416.0 КБ
ID:5808908

    Коментар


    • #77
      От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

      Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
      Май беше без рама !
      Ден ти е днеска - къде се обадиш и си еВе мамата.

      Май верно така беше,отивам да ровя,рама няма ли не се брои

      Мммм да,все едно не съм питал.Гледам някакви наточени се мотат ма няма ли рама да си ги карат,не става
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #78
        От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

        И освен пустинята.. нагоре по планината как седи въпроса с разрешителните за каране извън пътя ?

        Коментар


        • #79
          От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

          В Калифорния извън пътя- 5000 $ глоба.

          И да- черокитата са без рама.

          Коментар


          • #80
            От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

            Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
            И освен пустинята.. нагоре по планината как седи въпроса с разрешителните за каране извън пътя ?
            Не съм се интересувал ма има разни офроуд пътеки където не се сешам някой да ми иска разрешение.
            Трябва да проверя ако нагазя в затворен път какво се случва,но и няма голяма нужда,офроуд пьтечки има колко искаш.

            https://www.alltrails.com/explore/us...f-road-driving

            Имат си Ап даже - колко дълъг го искаш,каква продължителност,каква трудност.........излиза със снимки и кратко описание.Около едно езеро ги броих 12 броя,половината поне мога само да ги почна с комбито,трябва си ПОДГОТВЕН автомобил,лебедки,2-3 джипки,радио или сателитен...........има колко искаш.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #81
              От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

              Има специализирани маршрути, където е разрешено. В нета ще ги намериш. Различни класове за различни играчки, но повечето са комбинирани-атв, утв, джипки и мотори. В Юта, примерно, това е местното препитание.

              Коментар


              • #82
                От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

                Пак аз

                4Рънър от 90те,трета генерация май го водят,шестак с ръчка на рама?

                Това колко се донаджипва и поне 35ци държи ли?Става ли за бой?

                На цена е колко Урунгелчето ма 4 врати та за това питам
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #83
                  От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

                  Първоначално публикуван от 4wheel Преглед на мнение
                  а жена ми си е кифла по принцип.
                  Дано жена ти да не чете тук, че си ева мамата после...

                  Босе, започна да вкарваш в условието и багаж като за 4 метра ремарке.
                  Не знам какви са ти принципните виждания за офроуд забавления, но щом ще мъкнеш семейство, багаж-тръгвайте с две коли, с ремаркета-на едното багажа, на другото извращялката(баси думата дето измислих), и като стигнете къдет там-оставате поне за две-три нощувки. Та да си заслужава товаренето на багаж и джип, пък и самото пътуване.

                  Така де-отначало викаше, че искаш да стигнете на ход до местоназначението, сега пък, че жената ще писка в спортната седалка.
                  Не може да ти се уйдиса. Земи си уточни приоритетите най-накрая.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • #84
                    От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

                    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                    Пак аз

                    4Рънър от 90те,трета генерация май го водят,шестак с ръчка на рама?

                    Това колко се донаджипва и поне 35ци държи ли?Става ли за бой?

                    На цена е колко Урунгелчето ма 4 врати та за това питам
                    https://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=54141
                    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                    Из "Златния телец"

                    Коментар


                    • #85
                      От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      Дано жена ти да не чете тук, че си ева мамата после...

                      Босе, започна да вкарваш в условието и багаж като за 4 метра ремарке.
                      Не знам какви са ти принципните виждания за офроуд забавления, но щом ще мъкнеш семейство, багаж-тръгвайте с две коли, с ремаркета-на едното багажа, на другото извращялката(баси думата дето измислих), и като стигнете къдет там-оставате поне за две-три нощувки. Та да си заслужава товаренето на багаж и джип, пък и самото пътуване.

                      Така де-отначало викаше, че искаш да стигнете на ход до местоназначението, сега пък, че жената ще писка в спортната седалка.
                      Не може да ти се уйдиса. Земи си уточни приоритетите най-накрая.
                      Глупости говориш Коле

                      Жената няма да я возя в това,повече от 2-3 часа няма да изкара та жената в условието я няма въобще,децата са там.
                      Под багаж аз имам в предвид палатки,столове,котлони,колелета........а не друга да му носи джака и резервната гума.Вранглера като седнем 4 човека / имена искаш ли ?/ и няма да има къде пушките са сложим / снимки искаш ли ?/
                      За повече от нощувка се разбрахме - ходи се с 2 коли,едната е кораба майка с багажа,а това беснее.
                      Задьлжително да може да минава сравнително средни дистанции сравнително удобно,това не включва Самурай или Атом,но определено включва 4 врати 3 генерация Рьньр в дъжд и мъгла зимата вечер.

                      Уточнил съм ги,само трябва да помниш какво искам,а какво е то много добре знам аз,знам и за чий ми е.Опитвам се да намеря дьлгото на Вранглера,че той дълъг идва в едни пари които не искам да ги прежаля карайки го с каска.Списьк съм дал кой какво кара,четвьртия е с Бус Мерцедес,преди това имаше Тундра та без него не ни събира Вранглера,а какво остава с него,все ни е тясно.

                      Ти кажи какво знаеш за 4Рънъра по мутренските години,другото мислене съм го намислил вече.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #86
                        От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

                        Рънъра е с независимо отпред.
                        Аз не бих си взел за заигравки такова.

                        Ма това аз де... Иначе си ги правят хората, и ги карат.
                        И още едно лично мнение-каквото и да вземете-ако ще беснеете с него бъдете готови да го счупите. Колкото и здраво да го направите-все се стига до момента с чупенето.
                        Та си предвидете и части с вас(ако няма откъде наблизо да си го вземете. Това съединител, това полуоски, някой друг хъб, другите карантии по трансмисията, амортисьори, че да не стане така, че да пътувате цял ден, да си играете 10-15 минути, и да се обърне на обикновен пикник.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • #87
                          От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

                          Рънера е кекав. И вътре няма да ти хареса.. пода е висок и седиш като в спортна кола.

                          Почвайте да търсите урунгел. Стига залита по глупости.

                          Коментар


                          • #88
                            От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

                            Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                            Рънера е кекав. И вътре няма да ти хареса.. пода е висок и седиш като в спортна кола.

                            Почвайте да търсите урунгел. Стига залита по глупости.

                            Кое му е кекавото,не се ли преправят кекавините?
                            Вьтре няма да го гледам,ще зяпам през прозореца
                            Седалки се сменят ако е до това,всичките сме един размер,знаеш ни.

                            Урунгела е ясен,алтернативата му заглеждам,а това поне е дълго и вратисто.

                            Дифове,скорости,управление,полуоси.........как са и на тая,нещо от 80ка става ли да и се перне,че такива има все още с хиляди?

                            Части ше се влачат,имам един пласмасов сандък за оръжие който се е утепал за целта ма това на дълги преходи,там може и на ремарке да е та място за багаж има еле като кораба майка е наблизо
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • #89
                              От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

                              4runner пробвах веднъж. Мани че пода е висок, таванът идва нисък за нормален европейски мъж.

                              Коментар


                              • #90
                                От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

                                Колко си висок,че на Венцо щом му е тясно значи не е добре работата?
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X