Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бюджетен джип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Бюджетен джип

    Глей ся.
    Кията струва 5к
    Гуми 1к
    Ремонт на мотор и охлаждане 1-1.5к
    Друго за оправяне 0.5-1к

    Е затова е евтина.

    Същото важи за всички евтини 4*4.

    Накратко, харесай една на външен вид или цвят и стискай палци да имаш късмет.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #47
      От: Бюджетен джип

      И кво, Търтьо? Купуваш 4*4 за 10К лева и ти го дават с ДОТ на гумите отпреди 2 седмици??? Бу-га-га, както казват едни наши доскорошни братя по оръжие. Точката "Друго за оправяне" също се отнася до всяка новозакупена кочина, пък била тя и Патрул. Накратко, остана едната ревизия на охлаждането, която пак си е валидна за всички новозакупени. И ква стана тя са? Евтиното става скъпо, а скъпото още по-скъпо. Виж, последната ти препоръка е на място.
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • #48
        От: Бюджетен джип

        Е то логиката на поста е към препоръката.

        ПП читаво 4*4 под 20к е голяма рядкост.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #49
          От: Бюджетен джип

          Всъщност, гуми ще има
          https://www.facebook.com/groups/9635...9055193840922/

          Вероятно и охлаждането е ок.
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #50
            От: Бюджетен джип

            Бюджета май е само за джипка,частите и доработката са другите пари и на 5 бона нещо си отиват още 3 бона за да върви нещото.

            Аз бих взел просто и яко с евтини части и опции за доработки в бъдеще,а там не е Субару / едно съм карал и частите му бяха като на Мерцедес /,а неща като Фрилендьра нито са прости нито са яки,доработки в бъдеще пък съвсем,живо комби с въртяща още една гума.

            С тоя бюджет ......... най-малко изгнилата и почваш с охлаждането,че там са 80% от проблемите с мотора и свестни гуми.

            Виж повече от половината какво те съветват и прегледай пак на Търтея писанията малко по-горе.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #51
              От: Бюджетен джип

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Е то логиката на поста е към препоръката.

              ПП читаво 4*4 под 20к е голяма рядкост.
              Е то читаво окачване само си е рядкост за под 20к лева... Нали адаш..? Kато на тази,нали - Натиснете снимката за да я уголемите

Име:dakar2017-6572_1800x1800.jpg
Прегледи:1
Размер:131.8 КБ
ID:5804179

              или най-малко като на тази -

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Toyota-Hilux-Arctic-Truck-Suedpol-Expedition-2010-articleDetail-b145d46c-441473.jpg
Прегледи:1
Размер:58.9 КБ
ID:5804180
              Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
              Най-добрият ром е студеният ром!
              Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

              Коментар


              • #52
                От: Бюджетен джип

                Аз виждам нещата по този начин:
                Кия Спортидж 99-2000г задължително италианка-3-3,5К лв.
                Гуми 215/80/15 АТ ( не му трябват по-големи или МТ)- 600 лв.
                Ръчни хъбове -200 лв.
                Първоначално обслужване със смяна на всичко хлопащо, чорби на мотор и трансмисия, ремъци, филтри , накладки, маркучета и прочее + профилактика на охладителната система, нов антифриз, термостат и капачка. Смятам че , ако си я обслужи сам, 1000лв ще го опразвят.
                Your conscience is all you can take to your grave.

                Коментар


                • #53
                  От: Бюджетен джип

                  Човека иска джип и му предлагаме. Друг е въпроса реално трябво ли му! Втори въпрос е дали това което му се предлага ще свърши ли работа.
                  Моето преложение за машина която да му свърши работа е следното

                  https://herman-unterwegs.de/sharan-4...rad-test-tour/

                  За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                  0878 79 20 61 Борис

                  Коментар


                  • #54
                    От: Бюджетен джип

                    От моделите които е изброил търсещия само Кията е джип с всички + и - от това. Аз бих избрал Хонда ЦРВ от изброените. За нас разбиранията за проходимост са едни, за нормалните хора други. На местата на които аз стигам с лек автомобил с предно нормалния човек вика оффроуд и търси "джип" за тях, тъй като нормален човек не отива там с лек автомобил.
                    Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                    Телефон - в профила!

                    Коментар


                    • #55
                      От: Бюджетен джип

                      Ако иска джип ,Фронтера Б 136к.с. и късата база събира повече от квато и да било КИа или Нива ,дългата още повече.Ако иска нещо по -lidht и ХРВ ще му свърши работа ,Ауди куатро.Субару добре,ама ако има кой да му сипва и плаща евентуални проблеми по мотора.Една водна помпа си е живо приключение за хора обслужвали такова ,а най-малкото става бавно и е скъпо, ако не си го правиш ти.
                      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                      Коментар


                      • #56
                        От: Бюджетен джип

                        Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                        Ако иска джип ,
                        Да си купи джип!

                        Коментар


                        • #57
                          От: Бюджетен джип

                          Гледам хубава тема се е заформила,
                          но по-добре да си мълча.
                          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                          Киа спортаж2000тди 98г
                          Ауди А3 1.9ТДИ
                          Каравана Аdria 390Q

                          Коментар


                          • #58
                            От: Бюджетен джип

                            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                            Да си купи джип!
                            Има само един, както се знае, ама не е включен в списъка.
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • #59
                              От: Бюджетен джип

                              Освен да му ожениш твоя бърз,комфортен и същевременно изключително проходим и надежден Jeep за 5 бона,а другите 1000 от бюджета да ги пази за черни дни респективно пътна помощ.Не знам каква е тази мания човека да го хвърляте на джипка за 5 цифрена сума за места където се стига с малко акъл и голф двойка.

                              Аз съм за кията,ако ще се ходи по често за риба и за субаруто,ако ще се кара повече по асфалт особено зимата.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Бюджетен джип

                                Киата става за всичко друго,но не и за спане в нея.
                                И аз ходя за риба с нея,и това си е проблем.
                                Знам как се лекува,но ме мързи да го направя.
                                .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                                Киа спортаж2000тди 98г
                                Ауди А3 1.9ТДИ
                                Каравана Аdria 390Q

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X