Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

    С патрол СД33 мотор дьлга база сьм МЕСТИЛ / не теглил,тегли го Татра тегач / 23 тона желязо,малко все едно си се бльснал в нещо,но го мрьднах на едни 5 метра с помоща на вьже от спирачния парашут на МИГ 21 след 5 опита.

    Теглене на 8 метра каравана НАТОВАРЕНА не му беше проблем,на 4та с всичката газ вдигаше 115 с нея ако правилно помня,половин тон тухли или 800 кила балатум за нищо го няма..........ма вие това си го знаете по-добре и от мен.


    Защо проста и яка кола дьржи цена е ясно еле втора рька.Аз тук ще се побьркам да тьрся яка и проста и дизелова с цели мостове която да прилича на нящо,да не се троши,да не струва 30 бона на 30 години и да сьбира 8 човека..........и няма.

    Има други,кекави та кекави и като я купуваш извьн гаранция си правиш сметката какво те чака,а с Патрула е ясно какво за разлика от много други.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

      На последното състезание в Тетевен половин ден пържих Патрула със закачен отзад още един Патрул по доста по големи наклони от примерните 11 градуса (вярно , Патрула отзад беше само 2 тона ама и бегачката е 1700 кг ... ) С 61-цата дълга база тази година на Варна влачих в гората бегачката на Крум , която апашите бяха оставили без акумулатор , а през нощта беше валяло и си имаше хубави наклони ... и съм със стоковия 2.8 TDI
      Колкото до експеримента , едва ли някой ще си даде 61-цата да я натовариш с 2 тона вътре за едната проба ... Жокер - търсете 61-ца дълга база за пробата , някои знаят защо ...
      VEREYA MOTORSPORT TEAM

      Коментар


      • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

        Първоначално публикуван от cicovesko Преглед на мнение
        Ужас, ти ме попари! Щом дизела 160к.с. е такъв, да търся бензин ли...
        Започвам да се оглеждам за друга антика...
        Я да видим тук какви са "детските болести" според вас:
        https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...4&slink=4vrh6v
        Цената и хич няма да ти хареса, а Патролите направо за без пари ще ти се видят... Просто тази Тойота е направена да е вечна, като започнеш от купето, което е без аналог като изработка дори и по днешните стандарти и свършиш с всички важни агрегати. Но щом ти се виждат скъпи Патролите, то цените на Тойотите ще ти се сторят направо нагли..
        Real Recognize Real

        Коментар


        • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

          Точно с тоя теглич никак не е за препоръчване да се купува без щателна инспекция.
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

            Първоначално публикуван от gh0sts Преглед на мнение
            Цената и хич няма да ти хареса, а Патролите направо за без пари ще ти се видят...
            Като че ли не е точно така: *******************
            Въпросната 80-ка е с 30% по-евтина!
            Последно редактирано от Чавдар (V93); 10-10-17, 20:46.

            Коментар


            • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

              Иначе това по-ми харесва, ама "цвета" ме притеснява: ********************
              Последно редактирано от Чавдар (V93); 10-10-17, 20:46.

              Коментар


              • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                И с Евро 3 още през 1997 г. !!!
                Нищо, че Евро 3 влиза в сила от 01.01.2000 г.

                Коментар


                • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                  Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                  Колкото до експеримента , едва ли някой ще си даде 61-цата да я натовариш с 2 тона вътре за едната проба ... Жокер - търсете 61-ца дълга база за пробата , някои знаят защо ...
                  Като не дава, значи колата не става - ще се счупи нещо.
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                    А защо искате да тествате патрул У-61 като човека твърдеше че е работил с 3.3 дизел, което ще е 160 май..... А 80-ятката от обявата струва 24.5к лева и е швейцарка ако някой изпитва вълнение по въпроса.
                    Subaru Legacy 2.5
                    Suzuki GS500 E

                    Коментар


                    • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                      Спора е дали има мощност, или дали има сцепление. Ако има сцепление не е прпблем тонажа, често минавам през Петрохан с платформа по някой път и двойна с две коли на нея, и то с пикапи по леки от Патрола.
                      8)

                      Коментар


                      • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                        2100 е теглото на джипа
                        5480 теглото на "състав от превозни средства

                        джипа не е патрол , но е сходен по размери, години и мощност
                        Не мисля че разликата от 600 кила до вашите 4 тона ще е проблем да натоваря в каросерията
                        Прикачени файлове
                        088455338две
                        "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
                        Джамбазов 2010г..

                        Коментар


                        • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                          Първоначално публикуван от Jivko
                          2100 е теглото на джипа
                          5480 теглото на "състав от превозни средства

                          джипа не е патрол , но е сходен по размери, години и мощност
                          Не мисля че разликата от 600 кила до вашите 4 тона ще е проблем да натоваря в каросерията
                          Не са 600, а 1500!
                          Ако нисана е със същите параметри това са 27 процента превишаване на параметрите!
                          Няма ли някой с Патрол да снима талона и да покаже какво пише там?
                          За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                          0878 79 20 61 Борис

                          Коментар


                          • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                            Патрол Y61 G 2425. F.3 5610
                            Наско тел: 0884133260; 0898605088

                            Коментар


                            • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                              Да се, 2 тона, което не е 2т полезен товар.
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                                Внимателно четох, ама така и не разбрах що Патрол е толкова скъп.........освен че хипопетично замества камион за пренос на тухли.
                                А да и не е чак толкова скъп, съпоставимо за това което е.
                                Виж, Тойотаджиите прекаляват ценово определено. Не мога да се съглася, че Тойота от осемдесетте години, с концепзия на мотора от седемедесетте е по-добра ВРанглер произведен 2010 или някой модел американски пикап от 21-ви век.
                                Това с ремонтната пригодност и евтините части ме просълзява като основание. Не ме дърви кола, която след всеки 100 километра да я обслужвам. Аз съм карач, не монтьор.
                                А да и на достатъчно разходки съм бил с Патроли, та не мога да кажа че се втечатлявам, освен от факта че с анемичния си двигател наистина няма как да счупят здравите си мостове..........
                                Просто патрола в стоков вариант е добра машина, а относно прегравянето, то често според мен се дължи на лоша поддръжка, а не на фабрично залагане от производителя.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X