Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помагайте за закупуване на джип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Помагайте за закупуване на джип

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Някога имах Москвич 1360. С него се учих да карам на места които сега минават за хард. Това прави ли го хубав джип/кола?
    Сега нЕма Москвичи, дай хората да си ходат ненаучени
    А, че не мо'е всеки да си вземе "хубав джип"(каквото и да значи това), не значи, че не трЕбва да си взима въобще някакъв.
    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

    Коментар


    • #47
      От: Помагайте за закупуване на джип

      Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
      Сега нЕма Москвичи ...
      Точно на туртуара с/у къщата ми от два-три дни се е появил един 1360, ама една липичка ми пречи да го щракна.
      ... даже преди малко спрях с/у него, че некъв педрахулник ми е паркирал на мястото пред нас.
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • #48
        От: Помагайте за закупуване на джип

        Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
        Точно на туртуара с/у къщата ми от два-три дни се е появил един 1360, ама една липичка ми пречи да го щракна.
        ... даже преди малко спрях с/у него, че некъв педрахулник ми е паркирал на мястото пред нас.
        Това ще да е нЕкой, който не го продава... най-много кръгчета да дава.
        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

        Коментар


        • #49
          От: Помагайте за закупуване на джип

          Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
          Ма аз го не продавам!
          Стига бе...верно ли? от 11899-те ти мнения 11898 са,че не я продаваш таз чЕ-кия....Ааа, забравих ...и че си зареждал кьопав дизел в Австрия...Когато видя КИА на улицата,всичко ми се закръгля,чак яд ме хваща,че не се продават...
          Последно редактирано от бат'Марто; 18-08-17, 00:21.
          Виден столичен ихтиолог

          Коментар


          • #50
            От: Помагайте за закупуване на джип

            Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
            Това ще да е нЕкой, който не го продава... най-много кръгчета да дава.
            Със сигурност, но без кръгчета !
            Не съм го загледал, но мисля, че е един екземпляр който преди десетина години беше обезкостен и боядисан в камера почти на цената за КИА.
            Утре ше го погледна, щото е при комшиите за ремонт.


            ... ама нещо май за джип до 4 трябваше да помагаме.
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • #51
              От: Помагайте за закупуване на джип

              Първоначално публикуван от Bobi Velev Преглед на мнение
              Тук става някакво разминаване. Според повечето мнения в темата, за 4000 лв не може да се намери джип от тези, които съм споменал.. А защо тогава из обявите е пълно с такива? Пример: в mobile.bg от Витарите има 2 за тази цена, едната е нов внос, от Фронтерите има 15 обяви, като започват от 3000лв. Според вас, нито една ли няма да е читава. В смисъл, да няма ръжда и двигателя да не е заминал? Нещо не се връзват нещата. Сега, естествено, че ще отидат пари за ремъци, ролки, масла и друго задължително обслужване, но да кажеш, че за 4000 лв няма джип, не е логично. А и тва са коли на по 20 години
              "А и тва са коли на по 20 години"
              Това не съм го казал аз и обяснява защо няма на пазара читав джип за 4 хил.
              Тоест, питаш и после сам си отговаряш.

              Коментар


              • #52
                От: Помагайте за закупуване на джип

                Те го, ама не е дизел - http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=221544
                Гуми, пише нови (вижда се Гудрич А/Т), барем 1000лв без монтажа. Масла - около 200лв(примерно), и те ти джип за 3000лв, качваш се и караш. Ако има газова, и като разход е утрепАл всички дизели. Чаркаляци за стария опелов мотор има във всяка бакалия, а той си е и доволно здрав.
                Последно редактирано от cecoa1; 18-08-17, 09:49.
                Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                Коментар


                • #53
                  От: Помагайте за закупуване на джип

                  А смяташ ли, че 4000 нов внос ще ще иде поне на 5. После обслужване, гуми + 2...

                  Коментар


                  • #54
                    От: Помагайте за закупуване на джип

                    Цецо, мт са

                    Иначе е лъскачка на картинка
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #55
                      От: Помагайте за закупуване на джип

                      Моята Фронтера2.4 бензин-газ я купих някога от Мобиле за 2600 и не съм правил нищо освен обслужване на масла ,шарнири,накрайници,маншони на полуоски и заден кардан преди 2 месеца ,година 1994 на почти 300000 вече.Преди осем дена ме закара пак със 120 -30 есе да морето през нощта ,днес ме прибра със 130-40 в най-голямата жега ,13-15газ 450 км със спиране само за зареждане.Терора по Балкана е отделно.Та това ,че нема добри машини на пазара ,пък макар и по-стари са пълни глупости .Ако знаеш какво купуваш и ако разбираш ,нямаш проблеми ,изпадат много изгодни оферти,ако дебнеш редовно.
                      Последно редактирано от faster; 18-08-17, 22:21.
                      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                      Коментар


                      • #56
                        От: Помагайте за закупуване на джип

                        Какво мислите за това добиче?***********
                        Дали има живец с този двигател или със собствена маса от 2500кг си е като гръмнат слон?
                        Слизам от Х5 3.0Д 218кс, ако може да ви послужи като ориентир.
                        Поздрави!

                        Коментар


                        • #57
                          От: Помагайте за закупуване на джип

                          Х5 в гората на две гуми по диагонал и на голям наклон се е бъгнала отвсякъде!Поздрави!
                          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                          Коментар


                          • #58
                            От: Помагайте за закупуване на джип

                            Каква е причината да не се публикуват линкове към обяви на автомобили? На по горният ми пост обявата се отнасяше за Мицу Паджеро 4, 3.8 250кс с ГИ.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Помагайте за закупуване на джип

                              Първоначално публикуван от Curro_Jimenez Преглед на мнение
                              Каква е причината да не се публикуват линкове към обяви на автомобили? На по горният ми пост обявата се отнасяше за Мицу Паджеро 4, 3.8 250кс с ГИ.
                              Да не е това за 26, че точно вчера го гледах за приятел ? Следващото беше за 35.
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • #60
                                От: Помагайте за закупуване на джип

                                Да за него става въпрос (26700лв, от Силистра). Имаш ли какво да споделиш за машината?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X