Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Hyundai ix35 - мнения

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Hyundai ix35 - мнения

    Вероятно колегата вече се е сдобил с някакво возило, но да напиша и аз мнението си за ix35. Карам от 1 месец 2.0 cdti, 184к.с, автомат. Разходите са следните :
    Всяка година или 15к км смяна на масло, възд/маслен филтър. Предишният собственик ги е сменил и за това не знам колко струват, но кратерът побира 8л масло.
    На 30к км смяна спирачна-течност и горивен филтър. Струват 65лв с отстъпка и съм платил още 70лв за смяна
    На 120к км смяна масло на скоростна кутия и диференциал. Също не знам колко струват.
    Предния собственик за 18мес каза, че е сменял 2 пъти накладки. Без датчик са и не би трябвало да са много скъпи.
    Разход на гориво градско из Варна и пенсионерско каране 10/100. Извънградско с 90км/ч е около 6, със 140км/ч става 8-8,5/100.
    INDAuto, от които бе купена колата отказаха да ми дадат инфо за нея, понеже не съм бил собственик. Иначе вози стегнато, може да върви и много и малко, корейците не са се престарали със шумоизолацията и е малко шумна отвътре, но за сметка на това интериорът е доста по-приятен от колкото изглеждаше на снимки.

    Коментар


    • cooper_sg
      cooper_sg коментира
      Редактиране на коментар
      Здравейте колега , предстои ми закупуването на същият като вашият хюндай , дизелов и автомат , интересува ме проблеми с автомата имали ли сте , както и ориентировъчни цени за поддръжка , ще го карам предимно във варна , ще ви бъда много благодарен ако получа вашите отзиви Зная че сте написали , но бих желал за отзивите ви след 1 година ползване ,както и за какви дефекти и проблеми да гледам

  • #32
    От: Hyundai ix35 - мнения

    Първоначално публикуван от DLyutskanov Преглед на мнение
    Вероятно колегата вече се е сдобил с някакво возило, но да напиша и аз мнението си за ix35. Карам от 1 месец 2.0 cdti, 184к.с, автомат...
    .
    Странно- их55 3.0 дизел събира 6 литра масло, доколкото си спомням...
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #33
      От: Hyundai ix35 - мнения

      Малко в страни.
      Тук в един кирлив сервиз не ми дадоха инфо какво са пипали по колата докато не им цъфнах с талона на мое име. А какво остава за представителство.
      Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
      freelander 1,8 2001g.

      Коментар


      • #34
        От: Hyundai ix35 - мнения

        Първоначално публикуван от DLyutskanov Преглед на мнение
        INDAuto, от които бе купена колата отказаха да ми дадат инфо за нея, понеже не съм бил собственик.
        Това не ми звучи никак сериозно. Щом автомобилът е вече Ваша собственост, следва да ви дадат информация за него, как така ..? Иначе, наистина събира 8 л., много странно....

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X