Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

    Ако състоянието и е това което описваш, готви се не паметник, а мемориал да правиш.
    „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

    Коментар


    • #47
      От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

      Първоначално публикуван от mgmchannel Преглед на мнение
      Сега погледнах базова Октавия Комби Актив 1.2 TSI е 30 650лв, ок ти няма да си вземеш такава -за около 5-6 000лв ще си наслагаш въпросните екстри по колата и крайната цена ще ти е от порядъка на 36 000лв т.е. остава ти около 14 000лв да доплатиш под формата на вноски за 2-3 години.
      Затова време обаче знаеш че караш чисто НОВА кола в ГАРАНЦИЯ, на кояти ти ще и разработиш двигателя. Втората ръка никога незнаеш кой душманин я е карал и какви поразии е направил/замаскирал, а по-горе дори ти подсказаха че и от официален представител не може да имаш 100 процента вяра -примери има доста у нас.
      Ако това не те устройва, другия вариант е да вземеш 1-2 години нещо по-старо за 12-14 000лв и останалите 8 които си заделил да си ги оставиш за черни дни/ремонти или каквото се обади по-колата, поне аз така бих постъпил. А тия близо 8 хил лева все би трябвало да стигнат за 4-5 години. На 8 годишен опел за близо 7 години експлоатация съм дал общо всичко около 7-8 хил лева. За шкодата въпреки че е и въпрос на късмет също, надали ще е по различно.
      Цялата идея е че ми се вижда прекалено много да дадеш 22 000лв за шкода на близо 5 години.
      Е от те това по-голяма глупост няма...Харчи като за 3.0 а ресурса му никакъв...

      Живко,честито !
      Виден столичен ихтиолог

      Коментар


      • #48
        От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

        Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
        Скоро ще я наснимам
        Погледнах и в мобилето в Германия.Там има екземпляри по 6-7000 евро,на 600 000км ...
        Тази до 250 000,да ме избута без сериозни ремонти,както се казва паметник ще и направя
        Честита да ти е, добре си направил като си купил кола на 4/5г. тъкмо минала голямото обезценяване около и над 50%. От тук насетне ще се обезценява още по-бавно. Колата е добра и е на базата на Пасат, но удължената версия която се предлага само в Китай / мисля към 10/15см. / беше разликата с нормалния Пасат в полза на Шкодата. Интериора е много качествен и сглобката също, Чехите са маняци. Да си я возиш със здраве.
        Real Recognize Real

        Коментар


        • #49
          Re: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

          И според мен решението ти е много правилно. Аз също взех автомобил на 5 години. Тамън са паднали данъци и застраховки - не са малко перо. Пред авенсиса с 2 ръце за супърба. Имам наблюдения на наколко чисто нови авенсиса, имахме и супърб. Ами шкодилака си е класи над авенсиса. По комфортна, по хубави материали в салона, по безпроблемна и по върви. Да не говорим, че е по просторна.

          Винаги има известен риск с 2 ра употреба. За това ти желая късмет и безпроблемно да си я търкаляш.

          Коментар


          • #50
            От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

            Благодаря. Ще си отворя тема,нека да кацне първо

            Коментар


            • #51
              От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

              Честито! Дано да си бутнал цената надолу поне малко.

              Коментар


              • #52
                От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

                Цената е справедлива според мен,за състоянието/ектрите/класа автомобил.

                Коментар


                • #53
                  От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

                  Честито колега, за мен ти направи правилния избор. Имаме няколко служебни октавии и супърб, като знам как се карат едва ли има кола с по-яка душа. Супърбите се карат до към 600000км.-680000км. и се продават.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

                    Може и да е късно, но бих те посъветвал да размислиш. Ако държиш на автомобил от групата, вземи си Пасат. Приятел има такъв 2012, 2.0 TDI по - слабия двигател, автоматик, карам го чат - пат. Правил му е ремап и сега колата е достигнала по - мощния двулитров, джитка си на воля. В момента гледам един такъв седан / без ремапа/ из обявите, 22 000 лв за 79 000 км . Комбитата са още по - евтини.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

                      Пасат не искам.Не знам какво толкова ги превъзнасят.На мен лично изобщо не ми харесва.Освен това оставен на улицата е потеглил за части.Категорично не.Като ще му треперя,ще е БМВ

                      Коментар


                      • #56
                        От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

                        Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                        Пасат не искам.Не знам какво толкова ги превъзнасят.На мен лично изобщо не ми харесва.Освен това оставен на улицата е потеглил за части.Категорично не.Като ще му треперя,ще е БМВ
                        Еее колега, че то Съпърба си е Пасат....защо го взе тогава!?

                        Коментар


                        • #57
                          От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

                          На външен вид,нямат нищо общо.Като механика може и да са идентични,но мен това много не ме интересува,защото тях няма да ги гледам по цял ден.
                          За моята ситуация и възможности,мисля че взех правлното за мен решение.Добро,лошо това е положението.
                          Все пак е една кола.Няма какво да я превъзнасям толкова,и да я карам до живот. Това е вещ,нищо повече. Докато си върши работата на справедлива цена ще я карам.После следващата.
                          В днешно време коли да искаш.

                          п.с Пасат 2012 с 170к.с дизел,4х4,пълна сервизна история до последният км(Шкодата единствено няма кожа и подгрев на задните седалки)ще е поне с едни 10 000лв нагоре на тия километри.
                          Последно редактирано от FiveFinger; 14-06-17, 09:42.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

                            Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                            Ето нещо интересно от преди малко:

                            http://www.offroad-bulgaria.com/show...57#post3168557
                            На 58к км волана видя ли го на кво прилича
                            плаша се какво е състоянието на колата
                            Pathfinder 4.0L

                            Коментар


                            • #59
                              От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

                              Взех я
                              Покарах я,и ми хареса. Да и оправя граждански,прегледи,да я почерпя една хубава автомивка.И ще и отворя и тема.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

                                Като собственик на Супърб (купен чисто нов за значителна сума) искам да кажа следното:
                                Колата има отлично съотношение параметри-качество-цена.Проблема на доста хора е че шкодата няма "ИМИДЖ" или престиж.
                                Обаче.Тръгват плюсовете от това.По малко се краде и пипа.Това хич не е за подценяване.При евентуални проверки минаваш доста по лесно.От опит научено.
                                И сега следва най големия плюс за мене
                                ШКОДА НЕ СЕ КАРА ОТ ЦИГАНИ
                                Това адски много ме кефи..Никога не съм виждал циганин в каквато и да е шкода... Вие виждали ли сте??Интересно.Що така?!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X