Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв да избера?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Какъв да избера?

    Като сметнеш 8 пъти само сняма на мотора по 470 лв за смяна на масла пак стават 4000лв. Първата година сменяха нещо по главата, на третата година сменяха скорости имаше проблем доста с колата. Но преди няколко месеца успя да го продаде за 66000 лв, беше на 430 000км и си купи чисто нов Хюндай Санта Фе и сега само кара.

    Коментар


    • #32
      От: Какъв да избера?

      Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
      Я прочети малко за ЯПОНСКАТА марка Сузуки и сетне за техническото недоразумение "от 'нам къде си" наречено Джанг Джунг или там както е!
      Хахах добре нека сузукито да е по-добра марка и не мисля,че SsangYong е недоразумение ама айде.Всички се изкарахте специалисти и признаващи само едни марки.
      SsangYong Kyron 2.7 xdi 163 hp,Automatic 5G tronic transmission with DPF 2008 година /

      Коментар


      • #33
        От: Какъв да избера?

        Първоначално публикуван от Mormo Преглед на мнение
        Като сметнеш 8 пъти само сняма на мотора по 470 лв за смяна на масла пак стават 4000лв.
        От 4000 до 17000 лв/година има 13000 лв разлика. Да не говорим, че за България 80000 км/година си отива като към пробег на маршрутка.

        Първоначално публикуван от Mormo Преглед на мнение
        Първата година сменяха нещо по главата, на третата година сменяха скорости имаше проблем доста с колата.
        Този период би трябвало да се покрива от гаранцията и не виждам защо се цитира като разходи за сметка на собственика, че дори и консумативите за периода. Проблеми доста... как да го разбираме като какво и колко?

        Първоначално публикуван от Mormo Преглед на мнение
        Но преди няколко месеца успя да го продаде за 66000 лв, беше на 430 000км и си купи чисто нов Хюндай Санта Фе и сега само кара.
        И сега кажи, че Санта Фе-то върви без смяна на консумативи (за без пари) по 80000 км/година.

        Коментар


        • #34
          От: Какъв да избера?

          Скоро удряме БГ Мама в земята , градски дай по-леко с числата на мен свят ми се зави..
          подпис : Драги ми смехурко;))

          Коментар


          • #35
            От: Какъв да избера?

            Колеги, кой ви кара да обслужвате извънгаранционно колите си в официалните сервизи? НИКОЙ! Тогава какво се получава, имате пари - плащате дебелите сметки. Ако сте разумни собственици, ще прочетете (BMW форума в този случай) и ще намерите безброй по-евтини решения за поддръжка на въпросното возило. А ако някой не се справи с намирането, лично се ангажирам да му помогна с оферта за резервни части и доказан майтор за района на град София (за BMW/AUDI). Поздрави!

            Коментар


            • #36
              От: Какъв да избера?

              Първоначално публикуван от Rotkod Преглед на мнение
              Колеги, кой ви кара да обслужвате извънгаранционно колите си в официалните сервизи? НИКОЙ! Тогава какво се получава, имате пари - плащате дебелите сметки. Ако сте разумни собственици, ще прочетете (BMW форума в този случай) и ще намерите безброй по-евтини решения за поддръжка на въпросното возило. А ако някой не се справи с намирането, лично се ангажирам да му помогна с оферта за резервни части и доказан майтор за района на град София (за BMW/AUDI). Поздрави!
              И кой пише за бмв и ауди в темата ???Или искаме да направим оферта а не знаем как.

              Коментар


              • #37
                От: Какъв да избера?

                Първоначално публикуван от Rotkod Преглед на мнение
                Колеги, кой ви кара да обслужвате извънгаранционно колите си в официалните сервизи? НИКОЙ!
                .....
                Да, никой не ме кара, аз така съм решил.
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • #38
                  От: Какъв да избера?

                  Първоначално публикуван от Rotkod Преглед на мнение
                  Колеги, кой ви кара да обслужвате извънгаранционно колите си в официалните сервизи?
                  Повечето автомонтьори из прованса по-новите модели автомобили са ги виждали само по кръстовищата, да не говорим за софтуер, подходящо оборудване и т.н. В повечето случаи стъпиш ли при кварталния майстор и ставаш абонат с годишна карта за градския транспорт. Повечето "майстори" отказват ремонти, ако частите не ги осигурят те, т.е. евтини ментаци = честа смяна.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X