Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Toyota LC 200 или GL

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Toyota LC 200 или GL

    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    Абре на Гагич ли се обиждаме вече???


    Гагич ти се въздигна с тая тема да знайш.

    Дайте да се върнем на темата - кой драска в горичката със 7 човека и багаж,вози нормално и държи магистрала 140
    На вас ви е добре там зад голямата локва избор голям и от американски и от европейски, а и всичкото с юнашки размери ))) ако бях в щатите сигурно едно събърбанче щеше да ми пасне таман на дъто
    Real Recognize Real

    Коментар


    • От: Toyota LC 200 или GL

      Тука има закон, забраняваш работата на двигателя при спрял автомобил.
      Преди години eдин комшия ми направи скандал, че съм оставил колата да работи.
      Последно редактирано от vasil lazarov; 16-03-17, 20:35.

      Коментар


      • От: Toyota LC 200 или GL

        Първоначално публикуван от vasil lazarov Преглед на мнение
        Тука има закон, забраняваш работата на двигателя при спрял автомобил.
        Преди години някой комшия ми направи скандал, че съм оставил колата да работи.
        Ма Вебастото може.То и там ги измислиха пластмасовите протектори за мотор ( двигател) шот да им не капе...) Е прави са за капането на масло , ма за презерватива
        Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

        Коментар


        • От: Toyota LC 200 или GL

          Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
          Никой не е длъжен да ти търпи личните обиди! При положение, че си коментираме марка автомобили и никой не е казал нищо лично против теб! Освен ако се приемаш за автомобил ТЛК!
          В такъв случай се извинявам!
          Грешиш- чети от начало, коментира се строго TLC 200 с V8 D4-D, а ти споделяш за "Една 120-ка дето ѝ се стопили буталата"...

          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение

          Дайте да се върнем на темата - кой драска в горичката със 7 човека и багаж,вози нормално и държи магистрала 140
          А тя темата приключи отдавна, първо се определи "Бус", а сетне се оказа, че счетоводителката пари не дава...И край...
          0899 шест5313нула
          За всекиго по нещо

          Коментар


          • От: Toyota LC 200 или GL

            Първоначално публикуван от gh0sts Преглед на мнение
            На вас ви е добре там зад голямата локва избор голям и от американски и от европейски, а и всичкото с юнашки размери ))) ако бях в щатите сигурно едно събърбанче щеше да ми пасне таман на дъто

            Няма дизел японски ма да не споменавам,че пак ще скочи темата.Секвоята по-добра от Сьбьрба да знаеш
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • От: Toyota LC 200 или GL

              Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
              Грешиш- чети от начало, коментира се строго TLC 200 с V8 D4-D, а ти споделяш за "Една 120-ка дето ѝ се стопили буталата"...
              Не. Темата беше "Toyota LC 200 или GL".
              Ами - GL, то е ясно.
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • От: Toyota LC 200 или GL

                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                Няма дизел японски ма да не споменавам,че пак ще скочи темата.Секвоята по-добра от Сьбьрба да знаеш
                Първата Секвоя не беше ли с шасита на ДАНА и там сериозни проблеми с ръждата?

                Дизел няма, но имате хубави бензинки) край на ОФФтопика.
                Real Recognize Real

                Коментар


                • От: Toyota LC 200 или GL

                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                  Гагич,тая тема ще си я запазя,в началото да си бил пиян ОК ма бааааси пиенето,3 дена не изтрезня
                  Колегата BENZBOSS кефи.........


                  HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
                  VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
                  Няма да е все така!
                  Нула две осмици 724 пет едно пет 1

                  Коментар


                  • Toyota LC 200 или GL

                    Кое драска в гората сигурно е Митсубиши Делика.
                    Поне в Грузия е основен превоз на туристи из Кавказ а пътищата са си як офроуд
                    Сигурно събира 7 и багажа им, проходимо е колкото Пахеро, не се вписва да е до 3 години.
                    В зависимост от мотора ако е бензин си дига 140
                    Land Rover Discovery II, V8 4.0
                    VW Golf VI variant
                    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                    Коментар


                    • От: Toyota LC 200 или GL

                      Първоначално публикуван от gh0sts Преглед на мнение
                      На вас ви е добре там зад голямата локва избор голям и от американски и от европейски, а и всичкото с юнашки размери ))) ако бях в щатите сигурно едно събърбанче щеше да ми пасне таман на дъто

                      Няма........дизели ма да си трая,че пак отива темата в гората.Европейско дьржащо на бой и товарещо 7 човека с багаж аз не знам или поне претенциите са ми други,знам за Американски и Японски правени за Американския пазар.

                      Боабаба е по-добьр от Сьбьрбьна да знаеш макар,че и онова не се дава
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: Toyota LC 200 или GL

                        Първоначално публикуван от gh0sts Преглед на мнение
                        Първата Секвоя не беше ли с шасита на ДАНА и там сериозни проблеми с ръждата?

                        Дизел няма, но имате хубави бензинки) край на ОФФтопика.
                        Пьрвата не я знам,тя е на каиш вместо верига и няма малко скорости,правена дьрвено и е грозно животно.Втората е с мотора на ТЛКто,верига и малко повечко скорости,влачи добре и товари много пьк и е по-голям Боабаб от пьрвата,дава разход колко моя 500 като го карам аз та и това не се смята.

                        То бензинки и при вас имате
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: Toyota LC 200 или GL

                          Първоначално публикуван от BRUKLLIN Преглед на мнение
                          Колегата BENZBOSS кефи.........
                          Десетина години тук и почвам да научавам кой какво пие пьк и като ми дойде от вьтре и си го казвам.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • От: Toyota LC 200 или GL

                            Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                            Грешиш .....
                            Какво греша според теб не ме интересува .....
                            Казваш ми, че греша и толкоз. Имаш право! Аз също имам право да си го преместя, тоест да не ти обръщам внимание .....
                            Обаче, нямаш право да използваш думи като "глупости, психопатии" по мой адрес! Тоест, лични обиди без аз да съм отправил такива лични обиди към теб!
                            За това става въпрос, на колите, че и на ТЛК майната им!
                            Ясно ли ти е сега!?
                            Извинявам се на съфорумците, ама то всяко търпение има граници!

                            Коментар


                            • От: Toyota LC 200 или GL

                              Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                              Ясно ли ти е сега!?
                              Е, как да му стане ясно, бе, Андро, като е виждал ТЛК 200 само на картинка в "Гугъла"? А па и оня Гагич има нахалството да разправя, че не дигало повече от 150? А ти май-май ще излезне, че го покрепяш?
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: Toyota LC 200 или GL

                                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                                Няма........дизели ма да си трая,че пак отива темата в гората.Европейско дьржащо на бой и товарещо 7 човека с багаж аз не знам или поне претенциите са ми други,знам за Американски и Японски правени за Американския пазар.

                                Боабаба е по-добьр от Сьбьрбьна да знаеш макар,че и онова не се дава
                                Европейско държащо на бой товарещо 7 човека с багаж зор.. по-скоро бус/ван четворка и там отиваме на Мерцедес и ФВ, Хюндай с новия Старекс нямат четворка както имаха в предния модел за съжаление..
                                Real Recognize Real

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X