Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джип с най-евтината поддръжка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Джип с най-евтината поддръжка

    Здравейте приятели Не съм имал джипка до сега но явно ми е дошло времето Дайте ми съвет за марка и модел за 4x4 с възможно най-евтините резервни части Ще ми бъде 2ра кола за която мога да отделя до 4000 лв при полупката и понеже за тези пари ще е доста стара искам да е с евтини резервни части . Ще се кара по черни пътища вероятно и в кал не държа да развива скорости над 100 по асфалта. дълга или къса база също не е от значение защото ще се возя сам Единственото ми предпочитание е да е с евтина поддръжка и да не се налага да правя ремонти всеки ден.
    Благодаря предварително

  • #2
    От: Джип с най-евтината подръжка

    Витарата е най икономичната джипка с най евтините резервни части.
    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

    Коментар


    • #3
      От: Джип с най-евтината подръжка

      Моят съвет е първо да си осигуриш надежден монтьор,сервиз за дадена марка и да се ориентираш към нея.Въпросните хора евентуално могат да ти помогнат при избора.Имай предвид,че освен тези прибл. 4 бона трябва да се настроиш за поне още 1000лв. в началото.Оглеждай се за жиБ от колеги, поне болежките ще са ясни.

      Аз съм пристрастен, но ако намериш читаво Диско1 и изкараш моя късмет от преди 10 год. може да влизаш в сервиз средно 1 път на 2 години
      Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

      Няма вече Диско,няма вече Pinz...

      Коментар


      • #4
        От: Джип с най-евтината подръжка

        Първоначално публикуван от gucko Преглед на мнение
        ...
        Имай предвид,че освен тези прибл. 4 бона трябва да се настроиш за поне още 1000лв. в началото.
        ...
        Или 3 за покупка и 1 за гуми и обслужване, освен ако не скочиш в нещо от Форума, дето е ясно в какво състояние е, и какво му е правено.

        P.S. Но имай предвид, че бая хора тъсят джипа от заглавието, ама ако може и да харчи малко.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #5
          От: Джип с най-евтината подръжка

          Лада Нива ще е с най-евтина потдръжка.

          Коментар


          • #6
            От: Джип с най-евтината подръжка

            Е що ми го изтрихте?
            $3.5 и е чисто нова и оригиналните части са китайски и е на ток и не се плаща данъци и синя зона.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #7
              От: Джип с най-евтината подръжка

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Е що ми го изтрихте?
              $3.5 и е чисто нова и оригиналните части са китайски и е на ток и не се плаща данъци и синя зона.
              Щото:

              Price for all this pretty starts at 24.988 yuan or $3620.

              а колегата има бюджет

              Първоначално публикуван от defin13 Преглед на мнение
              до 4000 лв
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • #8
                От: Джип с най-евтината подръжка

                Да ма нема да купува нови гуми и да го обслужва и то се тая.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #9
                  От: Джип с най-евтината подръжка

                  За легендата Qifeng K7 ли иде реч? Един истенски автонобил
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • #10
                    От: Джип с най-евтината подръжка

                    Колегата иска джип за 4000лв. не иска ни ток ни синя зона.
                    Нещо друго,да предложите?Стига сте дрънкали глупости!
                    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                    Киа спортаж2000тди 98г
                    Ауди А3 1.9ТДИ
                    Каравана Аdria 390Q

                    Коментар


                    • #11
                      От: Джип с най-евтината подръжка

                      Я да заместя аз Пенчо и да пратя колегата на обиколка из обявите за Киа Спортидж до 2002/3 година.
                      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                      Из "Златния телец"

                      Коментар


                      • #12
                        От: Джип с най-евтината подръжка

                        Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                        Я да заместя аз Пенчо и да пратя колегата на обиколка из обявите за Киа Спортидж до 2002/3 година.
                        Има доста хубави на пръв поглед,следя ги редовно!
                        .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                        Киа спортаж2000тди 98г
                        Ауди А3 1.9ТДИ
                        Каравана Аdria 390Q

                        Коментар


                        • #13
                          От: Джип с най-евтината подръжка

                          Ако намериш Лада Нива, нов внос от Италия (обикновено нямат ръжди и предните седалки са по-добри), ще можеш да си я ремонтираш и сам. Части - на всякъде.
                          ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                          Коментар


                          • #14
                            От: Джип с най-евтината подръжка

                            Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                            Ако намериш Лада Нива, нов внос от Италия (обикновено нямат ръжди и предните седалки са по-добри), ще можеш да си я ремонтираш и сам. Части - на всякъде.
                            И поне да е завършил Техникум с ДВГ.
                            .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                            Киа спортаж2000тди 98г
                            Ауди А3 1.9ТДИ
                            Каравана Аdria 390Q

                            Коментар


                            • #15
                              От: Джип с най-евтината подръжка

                              Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                              Я да заместя аз Пенчо и да пратя колегата на обиколка из обявите за Киа Спортидж до 2002/3 година.
                              Е то това става ли за черен път?
                              "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X