Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Начинаещ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Начинаещ

    Смисъла е важен, не марката.
    Имал съм и двете, не ми разправяй...

    Ааа, и 12-така е с 200 оборота по-висок пот жигулито.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #32
      От: Начинаещ

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Смисъла е важен, не марката.
      Имал съм и двете, не ми разправяй...

      Ааа, и 12-така е с 200 оборота по-висок пот жигулито.
      А от ЗАЗа дали е по проходим?
      Щото спомените са ми за вадене и на 12сетки и осмички и на жигулки с дзверо от аватара из баирите около яз. Доспат и Г.Беглик.

      Коментар


      • #33
        От: Начинаещ

        Не ти трябва джип. Харесай си мотор, по-евтино е, а и ще се научиш да се друсаш, докато събереш пари и си харесаш четириколесно.

        Коментар


        • #34
          От: Начинаещ

          Момчетата са прави - само самурай ! И аз като начинаещ изчетах доста , разпитах и продължавам да питам , покарах и стигнах до това заключение. Здрава и надеждна машинка е. А и съм луд на тема Japan , от както случайно преди години се качих на японче , не съм карал друга кола ! Затова заставам твърдо зад Самурай !
          Който търси , намира !
          Човекът е човек, когато е на път !

          Коментар


          • #35
            От: Начинаещ

            Я - гледам, че Чаро още не си е продал двувратката:
            http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=207716
            влиза в бюджета, ако се запалиш ще обясняваме какво може да се направи
            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

            Коментар


            • #36
              От: Начинаещ

              спс82 - и аз съм фен на японското и половината рода сме с Хонди
              На мен лично друга кола (не че съм карал 100 де) не ми е лягала така на сърцето. На братлето също.
              Ама пусти хондяци, имат леки джипчета, най-много за риба. Пък и те държат една цена ...
              Евала, Кольо, може би един от най-полезните постове.
              Ленд Ровър - по принцип нямам особенно добро мнение за английските возила, но не знам джипките им как са. Иначе да, вписва се в бюджета.

              Коментар


              • #37
                От: Начинаещ

                Погледни и Дайхатсу Роки...
                Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                Коментар


                • #38
                  От: Начинаещ

                  Според мен, най-пресен по години за този бюджет - двуврат Хюндай Галопър. От моторизацията им най-примамлив е големия бензин (поне за мен де, съпоставн с Черокито).
                  Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                  Из "Златния телец"

                  Коментар


                  • #39
                    От: Начинаещ

                    Японска 20 годишна кола, седяща на улицата в София? Вие май не забелязвате какво фъргат зимъска тъдява или толкова си карате жипките...
                    Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Начинаещ

                      Ало сектата, тва земния скитник щото не гние
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • #41
                        От: Начинаещ

                        Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                        Японска 20 годишна кола, седяща на улицата в София? Вие май не забелязвате какво фъргат зимъска тъдява или толкова си карате жипките...
                        За 4000лв. няма да е първа младост.
                        .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                        Киа спортаж2000тди 98г
                        Ауди А3 1.9ТДИ
                        Каравана Аdria 390Q

                        Коментар


                        • #42
                          От: Начинаещ

                          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                          Ало сектата, тва земния скитник щото не гние
                          Оооо, чистият и неопетнен, никогиш не бил фен на нищо и не свеждащ глава пред никому
                          А - и нямащ време да доде на една раз'отка с некакви си обикновенни педерасьи...
                          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                          Коментар


                          • #43
                            От: Начинаещ

                            Така е, общувам само с необикновени передаси
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • #44
                              От: Начинаещ

                              trufel, за разходките, които описваш всяко едно 4х4 с хубави гуми и бавни ще ти върши работа. Колегите тук си говорят "така" щото хем се надлъгват чие е по-хубаво, хем повечето имат изкривени представи за офроуд и те забиват в едни филми... Затова и в началото на темата ти писах, че всичко е въпрос на късмет при покупката. Ако все пак имаш някакъв избор - избери по малко ръждивото

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              Фероза Кия и нива ги отпиши, Витара също
                              Евтино остава само самурай

                              От тия по-горе дето раздават акъл повечето гледат офроуд на клипчета
                              Много хубаво генерализиране на обстановката, ама много далеч от истината.
                              Щот някои от тия дето гледат клипчета като се излъжат да идат в гората и покрай тях витари, самураи, паджерота (двойки, че не останаха живи единички), някоя и друга тойота 2лт, дискотеки и съскащи патрули са преобладаващите талиги. И като теглиш чертата под 4000лв картината почва да придобива ясни очертания.
                              Вземи го човека с теб на една разходка да види какво е офоруд
                              о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                              Коментар


                              • #45
                                От: Начинаещ

                                Кво искаш да ми кажеш Стоянчо? Че Витарата е яката ралта?
                                Ми не е.
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X