Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джип около 4000 лв ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Джип около 4000 лв ?

    Здравейте. Търся си джип, който ще се използва предимно на пътя. Искам да е дизел, икономичен (до колкото е възможно ), да е къса база и естествено да се вписва в бюджета . Спрял съм се на Pajero , но съм отворен към вашите мнения и предложения . Благодаря ви предварително за отговорите ☺

  • #2
    От: Джип около 4000 лв ?

    Мисля, че една тема ти стига.

    Коментар


    • #3
      От: Джип около 4000 лв ?

      http://www.offroad-bulgaria.com/show...78#post3087278 Тази сума и мен ме устройва. С поздрав Борето

      Коментар


      • #4
        От: Джип около 4000 лв ?

        Трябва ми ляв волан.

        Коментар


        • #5
          От: Джип около 4000 лв ?

          Паджеро 2.5 тд и 2.8тд харчат МНОГО имам 2.8тд над 15 харчи

          Коментар


          • #6
            От: Джип около 4000 лв ?

            При този бюджет за Паджеро, следва да приготвиш още толкова за "майстори" защото джип на тази цена е или над 20г. или абсолютна гробница. Успех в търсенето.

            Коментар


            • #7
              От: Джип около 4000 лв ?

              За тези пари, ако намерите читав, свирнете.

              Коментар


              • #8
                От: Джип около 4000 лв ?

                Първоначално публикуван от iacata Преглед на мнение
                Паджеро 2.5 тд и 2.8тд харчат МНОГО имам 2.8тд над 15 харчи
                За 2.5 не бих казал.
                8)

                Коментар


                • #9
                  От: Джип около 4000 лв ?

                  Има едно Дискавъри1-1998г. от последните с новото табло и скоростна кутия и двузонен климатик.Още е в тестов период след обслужване и основен ремонт(800км) правен от монтьор добре познат тук във форума.Единствено трябват комплект нови пружини и амове,че тези са уморени.Рядко е ходило в гората.Има брутален багажник за 800 кг.(тествано).Ако проявиш интерес ще пусна и снимки.Цената обаче надвишава бюджета ти.
                  Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                  Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Джип около 4000 лв ?

                    Паджеро с нормален волан за 4к. ще е за Надин. Неизгнилите в движение, даже първа генерация започват от 6к. За 4 хилки можеш да намериш Спортидж 1 в добро състояние, и е по-икономична от Паджеро. Яде 11-12 л. нафта в града и 8-9 извън.
                    Животът е харизан кон според мен...

                    Теди

                    Коментар


                    • #11
                      От: Джип около 4000 лв ?

                      Доктора е прав. Не че хваля Спортиджа, но е приличен джип и за този бюджет,може да се намери и до 2001-2002 година.
                      За същия бюджет при други марки, слизаш с поне десет години по-старо. Колкото и да е, има разлика.
                      Your conscience is all you can take to your grave.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Джип около 4000 лв ?

                        УАЗ 469 със вграден дизелов мотор на Мерцедес от 1972 год.....По нататък може да му сложиш 5-та и АБС!
                        МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X