Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Bmw x5 3.5d 2008 моля за мнение

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Bmw x5 3.5d 2008 моля за мнение

    Колега Симеонов, какво точно не му хареса на IX35 (явно не е само едно нещо) че чак Х5 да е по-добро. Какво мислиш на тема -сигурност на пътя?

    Коментар


    • #47
      От: Bmw x5 3.5d 2008 моля за мнение

      Всичко си му е ок на их35.Вървят като пушкаДаже на един приятел с Mercedes s350 2010g като дам пълна газ на старт го минавам.Просто исках да сменя на Мен колите ми омръзват бързо карам не повече от 3 г

      Коментар


      • #48
        От: Bmw x5 3.5d 2008 моля за мнение

        Верно са ти писали колегите.На 30 000 начална цена имай готовност за още 10 000. Х 5 и Х 6 са мутренските коли на Европа. Дано имаш достатъчно излишни шумолящи аргументи, парички демек
        На газ не става, сигурация. Дали гори 16 но 100 е отделен въпрос. 99 % не е толкова. 1 % оставям ако го караш съвсем пенсионерски. То да ти кажа колата е като кучето. Придобива манталитета на стопанина си. Моя баварец е Ф 15, туин турбо дизел, 380 к.с. Под 18,5 на 100 градско не знам. Толкова отчита компютъра, а той не лъже.

        Коментар


        • #49
          От: Re: От: Bmw x5 3.5d 2008 моля за мнение

          Първоначално публикуван от denet Преглед на мнение
          Абе за части менте не знам,ама със сигурност крадат от маслата.Познавам няколко механици в различни официални сервизи,всичките продават на частно масла,в разфасовки от по 1л.Даже ако искаш да купиш някой път може да се наложи да почакаш,за да ти съберат.От къде взимат това шанаджийско масло?-ами просто не ти източват цялото старо,пък после ходи пак в оторизирзния.
          Мани... точно в тия официални сервизи правят най-големите л@йна на клиентите си докато колите им са в гаранция.. Какви неща съм слушал за сервизи на БМВ и Фолксваген не е истина, а брата докато работеше в Мерцедес и обслужваха гаранционни автомобили се беше хванал за главата с измекярските размени на читави части с разбити такива и наливане на масла ментаци от по 5 евро литъра и продажбата на читавото масло и части без фактури на черно.
          Real Recognize Real

          Коментар


          • #50
            От: Bmw x5 3.5d 2008 моля за мнение

            Щели да ги забраняват, дизеловите.
            Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
            „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
            LZ1EMS

            Коментар


            • #51
              От: Bmw x5 3.5d 2008 моля за мнение

              Хич не ме интересува да ти кажа честно.Аз съм казал,че електричка няма да карам и няма да си купя.Просто да зареждам 30 минути на по 100-200 км няма как да се получи.А и не вървят електромобилите.Няма го тоя кеф-240-280км
              .Можеше и бензин да се вземе.А за моята тема остават ми още 3500 и отивам да взимам х5.Аз бях наумил да взимам новия на лизинг ама жената не та не.Как на лизинг.Трябва кеш.Как така.Не си струва толкова за новия. И така колеги.Права е ,че не си струва за новото ама.Няма значение.Решихме кеш до 30 хиляди.За автокъща Капитолия какви са ви мненията
              ???

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X