Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Toyota Rav4.2 2.0i-150ph

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Toyota Rav4.2 2.0i-150ph

    Честито Вени! Само да те радва!

    Коментар


    • #77
      От: Toyota Rav4.2 2.0i-150ph

      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
      отново преоткривам разликите между дизеловия и бензиновия двигател..
      Моторетка...
      аааа... и 177-те коня на 2.2 D-cat "ного" вървят... Абе важното е да те кефи и да върши работа. Ако досега не си имал Rav 4 ще останеш приятно изненадан! Пожелавам ти го! И скука, скука...

      Коментар


      • #78
        От: Toyota Rav4.2 2.0i-150ph

        Честито колега! Със здраве да си го караш!Много се радвам за тебе и чакаме снимки
        Може също да напишеш консумативите който сменяш (масла, ремъци,антифриз....и.т.н.) марката и колко литра събират нещата.Много ще ни е полезно за такива като нас бъдещи собственици Аз все още продължавам с търсенето на моето Равче.


        п.с. темата става много полезна.

        Коментар


        • #79
          От: Toyota Rav4.2 2.0i-150ph

          Благодаря.
          Ами снимки... забелязъл съм, че като почна да си снимам колата, и тя отива за продажба...
          Още не съм я снимал

          Днес смених масълцето в двигателя - Toyota 5W30 - 4.2 l и маслен и въздушен филтър.
          Горивния е в резервоара, и го оставих за някой друг път.

          Антифриза е сменен в началото на есента, и засега ще си карам с него, накладките са нови..

          Влизам с пълна сила в мрачните неясноти с газифицирането.

          Коментар


          • #80
            От: Toyota Rav4.2 2.0i-150ph

            -хидравлично масло- ?
            -масло за скоростната кутия-?
            -агренажна верига-?
            -водна помпа-?
            Тези консумативи няма ли да се сменят?Колата преди или след facelift-a ли е ?Няма ли някой друг колега който да си продава Рафката

            Коментар


            • #81
              От: Toyota Rav4.2 2.0i-150ph

              Верига и помпа за сега няма да сменям.
              Другите чорби са планирани за другата седмица.

              Коментар


              • #82
                От: Toyota Rav4.2 2.0i-150ph

                Здравейте - при огледите на Rav-ка се загледах в една Grand Vitara 2007 бензин. Също доста ми хареса. Поразгледах я, покарах я и ми се стори по-широка от Rav-ката. Според Вас дали си заслужава - т.е. като здравина и дертове как е?Много Ви благодаря.

                Коментар


                • #83
                  От: Toyota Rav4.2 2.0i-150ph

                  Като надеждност, здравина, изработка, безпроблемност не можеш да сравняваш Тойота, вкл. RAV 4 с кое да е Сузуки...
                  Просто нямаш дертове, ако попаднеш на поддържан и запазен екземляр... На стария ми Rav (2009 г.), за 40 000 км само консумативи, взех го на 130 000 км... (ама истински) Нова спирачна течност, антифриз, предни дискове, накладки, масло, нови гуми и... това е...
                  Гори 7,5 л/100 км. 177 к.с. 2,2 d-cat (при това е с DPF филтър, по пипкавия вариант, 150 к.с. е още по-прост)
                  Сега с новия hybrid съм далече и от това - но и старата си е истинска Toyota.
                  Сега знаещите ще кажат "е, да, ама системата 4Х4 на Витарата" и т.н.
                  До 40 км RAV 4-та си има вкл. на задния мост, оттам нататък друго не ми е трябвало...
                  Вкл. зимата в големите снегове на Алпите
                  За това е и SUV.
                  По твоите критерии:
                  Първоначално публикуван от vesselino Преглед на мнение
                  Търся SUV - който най-вече ще се кара на асфалт,градско и извънградско. Да е надежден и не много голям. Търся го за семейна кола.
                  И предимно за зимно време се надявам да е стабилен
                  Намира се в балкана зимно време не се наемам с моята текуща кола. Ще се кара единствено на асфалт и може някой път годишно 100-тина км по кълдъръми.
                  ...е това което ти трябва!
                  P.S. Играл съм го филма 4Х4, кал в гората, доста години, off с всякакви автомобили, мои и на приятели, с всякакви декори, мизансцени, оборудване, изпълнения, роли и участия... Та сега в гората, като имам време си ходя само на разходка...
                  Последно редактирано от ivied; 26-05-16, 13:53.

                  Коментар


                  • #84
                    От: Toyota Rav4.2 2.0i-150ph

                    Здравейте - ходих на няколко обиколки за RAV - ка, но на жена ми се вижда прекалено малка (задни седалки и багажник). Харесахме си Mercedes ML270CDI 2004 година. Моля да кажете дали си заслужава - благодаря Ви много.

                    Коментар


                    • #85
                      От: Toyota Rav4.2 2.0i-150ph

                      Първоначално публикуван от vesselino Преглед на мнение
                      Здравейте - ходих на няколко обиколки за RAV - ка, но на жена ми се вижда прекалено малка (задни седалки и багажник). Харесахме си Mercedes ML270CDI 2004 година. Моля да кажете дали си заслужава - благодаря Ви много.
                      Хубаво, е че питате... Макар, че в края на краищата жената решава
                      Ето едно сравнение, вече съм писал за него - над 5 млн. автомобили влизат в статистиката всяка година в Германия
                      отваряте тук
                      и си избирате клас/модели/км и т.н. има опция и за избор на език вдясно

                      ето 2 примера:

                      и P.S. - за ML-а съм (много) скептичен, но всеки има право на мнение, нали така: пишете 2004 - значи 12-годишен, средно по 15-20 хил, км. на година... къде и как, и от кого е каран (поддържан) ако е евтин е много юркан, ремонта (ремонтите) никак, ама никак не се връзват с първоначалната цена и т.н.
                      Прикачени файлове
                      Последно редактирано от ivied; 25-08-16, 18:06.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X