Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли 4х4 баничарка освен Рено?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Има ли 4х4 баничарка освен Рено.

    Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
    Ето конструктивно мнение от човек с личен опит, благодаря ти Иване. А при моите условия няма как да мине 2х4, пробвано е - не става и не заслужава да се рискува. Джип си имам, ама ако някой иска да пробва как се товарят и разтоварват два пълни варела по 210л в джип, особено при минусови температури, да се пробва и да го заснеме на клип, аз пък обещавам "пийене и йедене" на корем на мераклията и колан за кръста ще му подаря. Да купувам пикап ми е излишно, по-добре е да не карам варелите и да си нямам грижи. При сухо време си минавам и с моите баничарки.
    Още нещо да добавя - екземплярът беше на 0(нула) км, като ми дойде в ръчичките. Върнах го след две смени на маслото, но хич не ми хареса. Много по-проходим беше обикновения еспейс с предно и тераното. Но пък това ми напълни резервоарите с бензин Разход 16 с 140, с 100 оставаше и за мен.

    Коментар


    • #47
      От: Има ли 4х4 баничарка освен Рено.

      Къде ги сложиха тия 16 нямам никаква идея. Моя Еспас 4х4 от 1989г със 140 гори преко сили 15/100 газ. Другия (1996г) дето доскоро беше на бензин до 13 не съм го докарвал.

      И Еспас е доста по-едра кола от Канго.

      Коментар


      • #48
        От: Има ли 4х4 баничарка освен Рено.

        Субару Либеро ?

        Коментар


        • #49
          От: Има ли 4х4 баничарка освен Рено.

          Първоначално публикуван от DAROGA Преглед на мнение
          Субару Либеро ?
          коментирахме го вече.
          Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

          Коментар


          • #50
            От: Има ли 4х4 баничарка освен Рено.

            То има и панда 4х4 ван ама не знам два варела дали ще влезат )
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #51
              От: Има ли 4х4 баничарка освен Рено.

              Ш тря Петре да им заварвам по халка и да ги дърпам след мен с тая панда
              Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

              Коментар


              • #52
                От: Има ли 4х4 баничарка освен Рено.

                Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
                Ш тря Петре да им заварвам по халка и да ги дърпам след мен с тая панда

                Трудна работа ,по ми мязат варелите да са ти котва на пандата
                Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                Коментар


                • #53
                  От: Има ли 4х4 баничарка освен Рено.

                  Между другото пандата не е за подценяване, имам една ловджийска пред погледа ми, емм тя зимата се качва на такива места, където другите не могат и да помислят. Дребно ама зло, ама варелите ще й дойдат вповече определено де.
                  Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                  Коментар


                  • #54
                    От: Има ли 4х4 баничарка освен Рено.

                    В гръцко съм виждал едни дърти джиповидни пикапи 4х4 май Датсун бяха ама са ниски и с малки гуми и съответно нисък товарен ръб.

                    Друг вариант комби 4х4 с малко ТНТМ става чудна баничарка.
                    Колите фирмените от Холандия идат дигнати с висок таван.
                    Пробвай холандска търсачка.
                    Land Rover Discovery II, V8 4.0
                    VW Golf VI variant
                    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                    Коментар


                    • #55
                      От: Има ли 4х4 баничарка освен Рено.

                      Има дизелово Канго..., около една страница в сайта за продажба у нас(Мобиле).
                      НО. Хвърлих един поглед на бусовете. Има на базата на джипове - Митсубиши Л400(конкретно в сайта беше и на бензин и около бюджета). Делика не става, че с десен волан, Л300 вече дърто идва...макар че си е Паджеро. Но има Хюндай нещо си(бяха пътнически и малко над бюджета). Има и доста добри попадения за Т4 syncro, както на бензин/газ, така и дизелови(дори имаше един с петцилиндровото TDI 102 коня, с печка и блокаж на дифа, за доста под бюджета). Загледах и една единствена Тойота Hiace, с 2,4 дизел и надпис Фултайм 4WD отзад, та се замислих дали е с диф и какво що...(някой нещо може да каже по въпроса). Тя обаче малко повечко над бюджета, но хвърли едно око, нов внос е, и очевидно е от немско. Канготата така или иначе няма да свършат.
                      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                      Коментар


                      • #56
                        От: Има ли 4х4 баничарка освен Рено.

                        Канго дизел е с двигател F9Q може би най разпространения дизел в света от 1992г насам .Гори около 8-9 на сто нафта и аз доста се бях замислил за него по едно време по простата причина че в тази категория е 99% само то....и накрая взех един Нисан Навара
                        Grand Vitra ddis 2008
                        SEAT Althea XL tsi 2010
                        Mitsubishi Canter

                        Коментар


                        • #57
                          От: Има ли 4х4 баничарка освен Рено.

                          Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
                          ...Джип си имам, ама ако някой иска да пробва как се товарят и разтоварват два пълни варела по 210л в джип...
                          В този случай едно ремарке няма ли да ти реши грижите с товарене, разтоварване и превоз. Инвестицията и поддръжката са несравнимо по-ниски с който и да е от гореобсъжданите варианти.
                          www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                          0898777327

                          Коментар


                          • #58
                            От: Има ли 4х4 баничарка освен Рено.

                            Павка, сигурен съм, че си го мислил, ама що не ремарке към джипа? Ниско и удобно за товарене, не е нужно някакво пазене?

                            Митко ме изпревари..
                            Последно редактирано от edoors; 08-11-15, 21:59. Причина: Допълнение
                            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                            Коментар


                            • #59
                              От: Има ли 4х4 баничарка освен Рено.

                              Първоначално публикуван от Димитър Желязков Преглед на мнение
                              В този случай едно ремарке няма ли да ти реши грижите с товарене, разтоварване и превоз. Инвестицията и поддръжката са несравнимо по-ниски с който и да е от гореобсъжданите варианти.
                              Защо не ръкопляскате
                              В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                              Коментар


                              • #60
                                От: Има ли 4х4 баничарка освен Рено.

                                Не ръкопляскайте... Колко от вас са карали ремарке през зимата?!
                                Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X