Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся лично-служебен джип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Търся лично-служебен джип

    Няма предрасъдъци за нива,проблема е че се чупи за щяло и нещело.Ако визираш клипа,нищо особенно.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • #47
      От: Търся лично-служебен джип

      Ако визираш клипа нивата влезе и заплува ама не дадоха дали изобщо излезе и как.
      Аз така и с лека кола ама да не е моя ще влезна.
      Land Rover Discovery II, V8 4.0
      VW Golf VI variant
      Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

      Коментар


      • #48
        От: Търся лично-служебен джип

        Тъкмо щях да напиша нива, въпреки, че тук е мръсна дума и някой ме е преварил.
        Нива е горски автомобил (когато изобщо се брои за автомобил).

        - Ясен

        Коментар


        • #49
          От: Търся лично-служебен джип

          Първоначално публикуван от samuraj Преглед на мнение
          Ако не се кара тежък офф - спокойно бутилката се мести отдолу - доста черокита са така.
          Поздрави!
          На моята витара газовата бутилка е отдолу още откакто я купих. Видяла е доста тежък Офф, и то доста. Доста като качество, и доста като хард. За 6 години-нито един проблем заради това, че е отдолу.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #50
            От: Търся лично-служебен джип

            Вързана е отзад за нисана
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • #51
              От: Търся лично-служебен джип

              Абе аз работя сега с нива . На ден около 100-на километра минавам , предимно по пътя " асвалтиран" .... е няма такава умора .
              С нетърпение чакам да ми свърше договора след 1 месец и да си почина
              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

              A1+

              Коментар


              • #52
                От: Търся лично-служебен джип

                Я кажи ся, колко пъти ходи на ремонт Нивата докато работеше с нея?
                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                Из "Златния телец"

                Коментар


                • #53
                  От: Търся лично-служебен джип

                  Амиии, първо тя е 2007-ма и вече е със сме нендвигател.
                  Аз я заварих тук на онбекта, за 5 месеца при мен са сменени : термостат, водна помпа , сложена е допълнителна перка с ключе , че все загрява, гарнитури няколко пъти , карбуратор....друго не се сещам .
                  Всеки ден и наливам по 200-300 граба вода.
                  Честно , не се чупи кой-знай колкот , а просто не я поддържат както трябва , то реално и се кара като лека кола , не като джип , щото с тези гуми не става. Просто комфорта е отвратителен , всичко вие и се тресе вътре , покрай ръчките за скоростите , и раздатката влиза прахоляк и пушек, няма нормално парно и повече от 80 км/час е опасно да се кара .
                  Изгнила е тотално.
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • #54
                    От: Търся лично-служебен джип

                    Тя Нива на ремонт не ходи - на реставрация основно се кълчи.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Търся лично-служебен джип

                      Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                      Ако визираш клипа нивата влезе и заплува ама не дадоха дали изобщо излезе и как.
                      Това е първата част на клипа. Във втората нивата излиза сама от другата страна на Нисана. А това, че е вързана за него нищо не означава. Просто привантивна мярка, в случай че загасне. Аз не виждам лошо.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Търся лично-служебен джип

                        На тази Нива ми е много интересно да погледна под капака.
                        Защото съм сигурен че при стокова постановка това просто няма как да се случи.....
                        VITARA, SAMURAI
                        FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                        RENAULT ESPACE QUADRA
                        ...и едно сивикче за града...

                        Коментар


                        • #57
                          От: Търся лично-служебен джип

                          Няма смисъл да се разпалват страстите излишно . В този подраздел са ясни три неща - Нива е мръсна дума, с Нива не можеш да отидеш и до магазина, защото задължително ще се счупи. Като следствие от първите две е задължително да си купиш Нисан Патрул ! Е да, ама Нисан Патрул за 3000 немА !
                          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                          Из "Златния телец"

                          Коментар


                          • #58
                            От: Търся лично-служебен джип

                            Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                            Е да, ама Нисан Патрул за 3000 немА !
                            Има за 3,5 даже с газ, както показва бърза проверка в карс, а за 4 бол. Т.е. с малце пазарлък има сичко.

                            Касательно Ниву, ми те руснаците си я сравнявнат с Дъстър - кво повече да кажем.
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • #59
                              От: Търся лично-служебен джип

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              Касательно Ниву, ми те руснаците си я сравнявнат с Дъстър - кво повече да кажем.
                              Дъстъра е на светлинни години, макар бидейки джиповидно комби.

                              Добре де, да приемем за момент че нищо механично по нивата не се чупи, какво ви кефи в нея? Шото мен доста неща не ме:
                              - пътно поведение - отвратително
                              - двигател - слаб (ако сложат силен трябва да сменят всичко)
                              - ръжди - още от завода
                              - вибрации
                              - ужасни седалки и интериор
                              - всякакви звуци в купето

                              Сега, като добавим към това и дифовете и скоростите, дето се трошат, не щото са кекави, а щото не са за тоя автомобил, раздатката, набутана там все едно от кварталния гаражен майстор + всичките известни на всички лададжии типични проблемчета, дето си стоят в тия автомобили откак е започнало производството им, та до днес.

                              На всичкото отгоре и читави части отдавна не са евтини.

                              За протокола имал съм Лада 1600, Самара, карал съм и нива София - Банско, един път. Повече не искам.

                              Та, защо Нива бре, джанъм?
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Търся лично-служебен джип

                                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                                ... Т.е. с малце пазарлък има сичко.
                                Да-а! А след това търсещият ще трябва да се спазари със себе си да не яде поне до края на годината... 2016-та !
                                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                                Из "Златния телец"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X