Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв евтин SUV- за ходене на село?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какъв евтин SUV- за ходене на село?

    Търся джипка за бащата. Разстоянията, които ще взема, са до 30-40 км на курс, няколко пъти годишно. Не е кой знае какъв оффроуд, просто си трябва 4х4 в случай че е валяло. Има и багаж да се носи, но не е много обемен, тоест малка джипка върши пработа. Не ми се дават много пари, тоест говорим за нещо около 2 бона /лева/.

    Какво ще ме посъветвате?

    Гледам че около тия пари се въртят следните марки като цяло, и то в недобро състояние:

    - Jeep Cherokee XJ
    - Suzuki Vitara
    - Daihatsu Rocky
    - Kia Sportage


    Всичките около 90-тте години проидводство.

    Кой от тях ще е най-добре?
    "Живей бързо, умри млад и остави един красив труп след себе си." Е. П.

    2007 Nissan Titan 5.6 V8 4WD

  • #2
    От: Какъв евтин SUV- за ходене на село?

    От изброените марки, възможно най-запазения...

    Коментар


    • #3
      От: Какъв евтин SUV- за ходене на село?

      Голф двойка , с големи галоши.
      Не че трябва - ама АЗ да отговоря !
      В случай че е валяло - кошпрайш там .
      в случай че не е - всяка лада дето не гори масло повече от трабант е пИрфек!на.

      "От изброените марки, възможно най-запазения..."
      за два бона от тия изброени - никоя няма да върви повече от месец и то на асфалт....

      Коментар


      • #4
        От: Какъв евтин SUV- за ходене на село?

        Пуснах една търсачка по твойте изисквания.
        Излизат лада нива, пандички и тук таме някое субару.
        Според мен пандичката е пИрфектна за теб предвид употребата.
        Основно се гледат ръжди при тази цена, останалото се прави.
        Land Rover Discovery II, V8 4.0
        VW Golf VI variant
        Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

        Коментар


        • #5
          От: Какъв евтин SUV- за ходене на село?

          За два бона всеки от изброените ще е или умрял, или на смъртен одър. По-скоро Субару или Голф Синхро, гледай да не са съвсем изгнили. Успех!
          Животът е харизан кон според мен...

          Теди

          Коментар


          • #6
            От: Какъв евтин SUV- за ходене на село?

            Audi Quattro 1996 Аз лично по-здрава кола в живота си не съм срещал.
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1996_audi_a6_avant-pic-41952.jpg
Прегледи:1
Размер:169.0 КБ
ID:5682133
            На сърбела майката му е чесането.
            Борислав Борисов Русе О885 О37815

            Коментар


            • #7
              От: Какъв евтин SUV- за ходене на село?

              Пандата,при така поставено условие, е много добър вариант според мен.
              Сравнително нисък данък, паркира се лесно,в града е като картинг, а да отстъпва като проходимост на повечето изброени,не съм забелязал.
              Последно редактирано от zorod; 22-09-15, 09:07.

              Коментар


              • #8
                От: Какъв евтин SUV- за ходене на село?

                Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                Audi Quattro 1996 Аз лично по-здрава кола в живота си не съм срещал.
                [ATTACH=CONFIG]826852[/ATTACH]
                Това 80 ли е или А4? И с кой мотор и вид скорости се препоръчва? Видях, че при 80 са - 2.3, 2.6 и 2.8, а при А4 - 2.6, 2.8 и 2.5 дизел. Как е с ръждата?
                Последно редактирано от zlost; 22-09-15, 09:24.

                Коментар


                • #9
                  От: Какъв евтин SUV- за ходене на село?

                  При Ауди ако не е удряно, за ръжда няма грижи. Аз бих избягвал дизеловото, щото поддръжката му е неприемлива по моите представи. За същите пари бих си купил една Фронтера, която хем си е джип със съответната товароносимост и проходимост, хем е евтина като поддръжка. Ма аз съм пристрастен, 8 г. имах такава и вероятно пак такава ще си купя скоро, само ще е по-новичка ...
                  "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                  Неизвестен мъдрец

                  Коментар


                  • #10
                    От: Какъв евтин SUV- за ходене на село?

                    Ако няма да се кара много/ежедневно/, няма да се "блъска" в коловозите може и Лада Нива!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Какъв евтин SUV- за ходене на село?

                      Според мен бюджет от 2 бона за някое от посочените в първи пост е рецепта за неприятности. Даже и за читава Panda 4х4 за тия пари ми се струва че ще е нужна доволна доза късмет.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Какъв евтин SUV- за ходене на село?

                        А кое Алуди - 80, 100, А4 или А6, с кой бенДзин и ръчна ли?

                        Коментар


                        • #13
                          От: Какъв евтин SUV- за ходене на село?

                          Това на снимката е А6 от първите, различава се от 100 само по надписа.
                          Животът е харизан кон според мен...

                          Теди

                          Коментар


                          • #14
                            От: Какъв евтин SUV- за ходене на село?

                            Благодаря за идеите!

                            Фиат много мразя - като марка, така че това ще отпадне. Субару - тук само се прекланям /признавам, че съм луд фен на японските амтомобили/, така че ми е интересно кой модел визирате? Ще поровя в "автомобили" в Мобилето, щото SUV в тези параметри няма.

                            Иначе, там за 2.1 к излиза Черок с LPG, а за 2.3 к излиза Кия Sportage на CNG. Но предполагам, че ще имат доста за понапрайване....
                            "Живей бързо, умри млад и остави един красив труп след себе си." Е. П.

                            2007 Nissan Titan 5.6 V8 4WD

                            Коментар


                            • #15
                              От: Какъв евтин SUV- за ходене на село?

                              Аз ли съм далече от реалността или всички дето се опитвате да дадете съвет за покупка на западен/японски автомобил за 2к лева сте ударили по едно в повече заради празника? Самуиле, направи парите Х3, вземи нещо за 4к, с другите 2 го стегни от основи и тогава ще дадеш на баща ти каручка, на която ще се вози няколко години без големи странични разходи. В противен случай пак ще дадеш тези пари, но леко "разтегнато" във времето и с много цветисти изрази за родата.
                              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                              Из "Златния телец"

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X