Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как стигнахте до джипката ??

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Как стигнахте до джипката ??

    Аз пък бях най-върля фен на спортните коли. Имам Хонда Сивик, висока колкото кутия от цигари. Спортен филтър, гърнета и прагове. Въобще пълен овчар тунинг. Започнах обаче да карам бус (Ивеко Дейли дълга база) и малко по малко започнах да свиквам с височината. Повратния момент настъпи когато гледах краш-тест на същия Сивик като моя и джипка. Излишно е да казвам какъв беше резултата. Замислих се сериозно. Все пак не бях вече същото пишлеме ходещо на дръпки. Вече си имах сериозно гадже и домашен любимец (най-якото куче), и накък си сигурността стана от пъростепенна важност за мен. Започнах да избитам джипка. Спрях се на Сузуки Витара, до момента в който не видях един 4runner пред блока на гаджето. Беше си любов от пръв поглед. Вече година след това имам своята любима джипка.

    Коментар


    • До: Как стигнахте до джипката ??

      И аз като колегата Vector-покрай занаята минах към джипките.

      Коментар


      • До: Как стигнахте до джипката ??

        Винаги съм си мислил ,че ако човек има възможност трябва да има кола за всякакъв случай.При мен постепенно се случи,започнах да се занимавам със земеделие и нуждата от джип беше неизбежна,но освен него имам ван и лек,и често се чудя с коя от трите да се разделя,но все не се решавам.
        Jeep Grand Cherokee WJ 2.7 CRD 2002
        Subaru Forester 2.0 d 2010
        Great wall Steed 5 2.0 HDI 2011

        Коментар


        • До: Как стигнахте до джипката ??

          Мъчех се дълго с една алфа, която освен че беше супер красива и доста пъргава по кръстовищата, влизаше доста често в бокса. Въпрос на време беше да се смени и когато баща ми ми се обади да каже, че има вариант да сменя алфата за Рейндж Роувър Класик, направо ... кеф голям. ГОЛЯМ! (тенкю, дад!)

          После и тоя форум намерих и сега попивам... пък дали ще излезе джипар от мен и каква ще е другата кола и ще мога ли да опазя тоя дебелия... ще видим.

          Коментар


          • До: Как стигнахте до джипката ??

            Привет на всички, нов съм във форума и все още джип нямам, но знам защо искам да имам!

            Надявам се няма да разочаровам повечето от вас, като си призная, че за мен джипа няма да е средство за покоряването на Мусала или прекосяването на Сахара, а средство, което да ми дава необходимата сигурност, заобиколен от всички български водачи на МПС- които си мислят, че са пилоти във Формула 1 и необходимата проходимост, когато става дума за явлението "българска пътна инфраструктура".

            Та, като човек който има минимум 1200-300км всеки месец и прекарва доста време на път, се убедих, че от лека кола в България, няма смисъл.

            Мен ме е яд, че си троша Примерата, колкото и да съм внимателен, камо ли ако имах мерцедес....

            Коментар


            • До: Как стигнахте до джипката ??

              аз реших след като направих 2 офф роуда с приятели ! А и супер много ме изнервят наште разбити пътища! Карам нова Тойота Корола, но откакто си взех ТЛК 73 карам колата само ако пътувам извън града
              Toyota Land Cruiser 120 3.0 D4D 166к.с. 2006г.

              Коментар


              • До: Как стигнахте до джипката ??

                При мен проблема се реши много бързо.Отиваме на риба,колите натоварени,водоема непознат,трънки и храсталаци колкото си искаш и до къде-до първата локва или канавка.Пичовете с джипките си минават-ние гледаме и кво гледаме-гърнетата долу,боята на кино и какво ли още не.Проблема го реши един НИСАН-ТЕРАНО-1.Четри човечета вътре а отзад лодката с колесара.Лодката събира цялата цигания и пей сърце.Возиш се на високо, перкаш през дупки и канавки,вкарваш си лодката с колесара в язовира,а бе с една дума- Джипа е голям кеф.

                Коментар


                • До: Как стигнахте до джипката ??

                  Сдобих се с Черокито случайно. Бившия му собственик, мой съсед от Острова, женен за наше момиче, реши да замине на по-топло място (буквално) и си купи някаква джипка със свалящ се покрив
                  Отдавна искахме джип с жена ми и като видяхме, че го продава го грабнахме.
                  Малко му е крив волана (отдясно), но удоволствието е несравнимо и всички недостатъци са му простени
                  JEEP CHEROKEE '98 XJ. 4.0 190 hp

                  Коментар


                  • До: Как стигнахте до джипката ??

                    Риболов и по-точно айс фишинг. Камрито се оказа недостатъчно подходящо за черни пътища с лед и сняг и затова сега си другарува с BJ 70
                    Toyota Land Cruiser BJ70 1985
                    Lexus LS430

                    Коментар


                    • До: Как стигнахте до джипката ??

                      Реших да я карам по-кротко(с работата ) и да почивам в по-дивото.
                      И четене,четене... харесах си Honda CR-V .Вече 3 години ми служи безотказно и в града и в гората.

                      Коментар


                      • До: Как стигнахте до джипката ??

                        Моето решение беше комплексно. Местото кадето живея, ходене на разходки по горите, и за риба е по лесно с джип, и ремаркето се влачи по добре. А може би, има и капка мания, та сега вече съм с два джипа.

                        Коментар


                        • До: Как стигнахте до джипката ??

                          Ловът е голямото ми хоби, а за там си трябва 4х4, е сега имам 2 хобита откакто се сдобих с джипче за лова.

                          Коментар


                          • До: Как стигнахте до джипката ??

                            ревиално....Любовта към ПЪЛНОПРИВОДНИТЕ е като РЪЖДАТА..Появи ли се,ЛЕЧЕНИЕ ...НЯМА.Всеки от нас би си намерил десетки причини за ОПРАВДАНИЕ.

                            Коментар


                            • До: Как стигнахте до джипката ??

                              Къща ми в провинцията е трудно достъпна,особено зимата или след дъждове.Иначе в семейството основно такива возила караме,особено като се има предвид лунния пейзаж в София.

                              Коментар


                              • До: Как стигнахте до джипката ??

                                Тази зима във Варна беше мощна като съветския съюз По време на големите снегове ми се наложи да отида до болницата , и се започна едно разкопаване , едно въртене на гуми на любимото ми и нисичко ауди а6 - тогава покрай мен мина един нисан патрол с такава лекота че усетих как ченето ми падна до палците на краката Вече от месец съм с гранд чероки 5.2
                                Grand Cherokee ZJ V8 0887493336
                                Желязото се кове докато ...се закове...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X