Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къса база Galloper 2, Terrano 2 или Pajero 2?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Къса база Galloper 2, Terrano 2 или Pajero 2?

    Първоначално публикуван от dmitev Преглед на мнение
    Утре ще карам Тераното на ГТП и ще мина да го огледам
    Колега, благодаря за огледа, на първо четене много се чудих сутринта, но към края на този дълъг ден взе да ме кефи доста каручката.
    Ford Maverick II 2.3 XLT
    Ford Mondeo MK5

    Коментар


    • #62
      От: Къса база Galloper 2, Terrano 2 или Pajero 2?

      Първо, милион безаварийни!

      Второ, оборотомера надали се е предобрил след миенето (освен ако не е било докато ти го миеш и не си видял с очите си), а на климатика надали само съединителя му е проблема. Дамбазина трябва да е луд да не изкопае съединител за работещ климатик посред лято.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #63
        От: Къса база Galloper 2, Terrano 2 или Pajero 2?

        Благодаря!
        За оборотомера хич не му вярвам, ама и това е вариант. Климатика беше уж за допълване, повика един мобилен климатикаджия, ама веднага каза, че работата е друга. Иначе мери с лампа, сигнал ходи при пускане, на манометъра имаше и някакво налягане на фреона, явно има нещо. Каза ми, че съединител става от Фиат, ТЛК някакво старо, по доста други МПС-та ги имало тези. Абе имаше вид да му разбира главата от климатици, че нашите в Габроро ако не стане с допълване фреон и дигат рамене . Иначе джамбазина хич и нямаше желание да търси съединител, директно свали от цената.
        Ford Maverick II 2.3 XLT
        Ford Mondeo MK5

        Коментар


        • #64
          От: Къса база Galloper 2, Terrano 2 или Pajero 2?

          Просто ти казвам да нямаш никаква вяра на джамбази и повикани от тях разбирачи. Провери нещата при независими сервизи и т.н. Може да се окаже точно каквото са ти казали, а може и не - лично съм попадал и на двата случая. А най-сладко е когато попаднеш на тъпунгер, дето не знае какво продава, нито какви са му реалните проблеми. Тогава с ремонти за 20 кинта, може да свалиш 1000 от цената, ама се случва рядко.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #65
            От: Къса база Galloper 2, Terrano 2 или Pajero 2?

            По-скоро се случва обратното. Ама при нас малко кът със сервизи за климатици, иначе "специалисти", които си мислят, че с една машина за пълнене са голяма работа, дал Господ. Иначе не бих стигнал до "нов внос", ама пазара на джипове се оказа по-различен, та нямаше много избор. В тоя ред на мисли и с ел.сервизите сме на тоя хал, пък аз не се обичам с тока .
            Ford Maverick II 2.3 XLT
            Ford Mondeo MK5

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X