Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво мислите за Volvo XC60

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво мислите за Volvo XC60

    Здравейте съфорумници,
    от известно време разглеждам варианти за подмяна на сегашният LR Freelander II от 2008г. с друг подобен автомобил. Насочил съм се към Volvo XC60 от 2013г. Моля да споделите вашето за модела. Бих се радвал хора, които ползват такъв автомобил да споделят информация от към пътно поведение, разход на гориво...
    Потърсих в мрежата мнения, но те са предимно извън България.... а колкото и да е тук условията на експлоатация създават предпоставки за други данни.
    Поздрави
    Тодор Ламбев - 0886 757285 Варна/София
    Nissan Terrano II `98г. 2.4i SWB

  • #2
    От: Какво мислите за Volvo XC60

    Здравей колега, за съжаления нямам такъв автомобил, качвал съм се на модел 2014 и впечатленията са ми следните - адски много екстри. Незнам за хубаво или за лошо, но си е малко досадно - отстрани на огледалата показва когато минава автомобил в мъртвата зона и постоянно ти святка, минаваш от едно платно в друго- писка, пред теб има кола - на определена дистанция, започва да писка и ако не спреш автоматично спира, start/stop функция, от GPS следи ограниченията за скоростта и ако надвишиш - писка. Разбира се, ако ти бъркат в здравето можеш да кажеш да ти ги изключат в МП, но си има хора на които тези екстри им харесват. Пълен е със системи за сигурност и определено е един от най-сигурните, здрави и безопасни автомобили. Дизелът D5 в комбинация с автоматични скорости даде среден разход 5.6-6, което е много добре. На пътя стои като залепен, както всеки модел на Волво.
    Отиди най-добре в МП и направи един тест драйв.
    Преди и аз си мислех за XC60, но по-стара година, в крайна сметка се спряхме на по-големият му събрат - XC90.

    Коментар


    • #3
      От: Какво мислите за Volvo XC60

      То хубаво, ама тоя разход от 5.6-6/100 как го постигнахте?
      За Д5 от последните 3-4 години /с 2 турбини/ дочувам, че имали главобол /проблем с главата/, който се лекува с 13-14 000лв.
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #4
        От: Какво мислите за Volvo XC60

        Според БК - толкова. Пълно-пълно не сме засичали.
        Динамиката е повече от прилична за 215к.с. Автоматика е новият - 8ст.
        Като недостатък може би по-твърдата возия.

        За сефте чувам от някой да се оплаче от новият Д5

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X