Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Nissan Teranno 2.7 TD ръчни ск. 2002г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Nissan Teranno 2.7 TD ръчни ск. 2002г.

    Гледай да е с гумени маркучета на обратната нафта , бошовския вариант - дебитомера не е толкова страшен - виж темата на Спарки за дебитомера - има заместители за по 200 лв макс , иначе другия нисански дебитомер може да е 400-500 лв

    Коментар


    • #17
      От: Nissan Teranno 2.7 TD ръчни ск. 2002г.

      Първоначално публикуван от Жеков Преглед на мнение
      Гледай да е с гумени маркучета на обратната нафта , бошовския вариант - дебитомера не е толкова страшен - виж темата на Спарки за дебитомера - има заместители за по 200 лв макс , иначе другия нисански дебитомер може да е 400-500 лв
      Може и да е с метални тръбички, но да няма интерколер.
      "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

      Коментар


      • #18
        От: Nissan Teranno 2.7 TD ръчни ск. 2002г.

        Моя го купих от от обява през юли 2014г 2,7TDI м.май 2000г. първа регистрация, изчетох много за модела плюсове и минуси и накрая реших, както писа колегата по горе да няма дълбоки ръжди без забележки има само в магазина,моя имаше леки драскотини по боята, това за поцинковано покритие не съм съгласен, карам АУДИ 80 от 10г.купето е като поцинкована кофа.Когато свалих мокета за пране открих къде са слабите места,рамата и запуших отточните отвори и здраво пълнене с разтопена грес и отработено масло.

        Коментар


        • #19
          От: Nissan Teranno 2.7 TD ръчни ск. 2002г.

          Най-важното ми е къде може да му се замери компресията в Сливен без рег.номера...
          - че дизел без компресия и ако съм го платил вече ще трябва да си тегля куршума...
          BMW E 46 Sedan,

          Коментар


          • #20
            От: Nissan Teranno 2.7 TD ръчни ск. 2002г.

            Всеки читав сервиз трябва да могат да я измерят,моя по километраж е 102хххх незнам на колко е реално но миналата седмица във Варна когато имаше студ при -13С сутринта запали като кибрит, компресията може да се измери като се извадят подгревните свещи, успех с машината няма да сбъркаш с избора!

            Коментар


            • #21
              От: Nissan Teranno 2.7 TD ръчни ск. 2002г.

              Специално гледай за ръжди по джипа и да не пуши. Като загрее не трябва да има никакъв дим А за скоростите, моите тракат (не винаги ) като не съм натиснал съединителя
              Nissan Terrano 2.7 TDi
              ----------------------------
              Нещо което работи - не се пипа!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X