Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каква витара да купя?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Каква витара да купя?

    Здравейте.

    Мисля да си закупя едно Сузуки Витара. Обаче тук идва въпроса - 1ва или 2ра генерация да е? Мисля да го ползвам главно за офроуд, така че имам в общи линии 2 избора:
    - Първо поколение (1988 - 2000)
    - Второ поколение (1998 - 2006)

    Основния ми въпрос е има ли голяма разлика в поддръжката на автоможбил от 2те поколение, както и какви са проблемите им? Но в крайна сметка въпроса се свежда до: Коя от двете генерации е по-евтина за поддръжка

    Предварително благодаря на всеки отзовал се!

  • #2
    От: Каква витара да купя?

    Аз бих си купил 1-во поколение витара , като преди това бих я огледал много внимателно колко е изгнила , за да има по малко да правя .

    Коментар


    • #3
      От: Каква витара да купя?

      Първоначално публикуван от FABARM Преглед на мнение
      Аз бих си купил 1-во поколение витара , като преди това бих я огледал много внимателно колко е изгнила , за да има по малко да правя .
      + 1
      о 88 з 417 оо 4 - Стоян

      Коментар


      • #4
        От: Каква витара да купя?

        В Сузуки са ми казвали, че първото поколение има малко по-здраво окачване. За мен е по-важно да има части втора ръка, щото нови... провери колко струват, чак не е за вярване.
        Ако нямаш намерение да я трошиш насила, а само за пред кафето - там нещата може да са други.

        Коментар


        • #5
          От: Каква витара да купя?

          Колега,
          За предпочитане е 1-во поколение, части дал господ много втора употреба и нови на много примамливи цени. Само гледай колко е изгнила.
          SUZUKI "VITARA" , 1.6 ,къса база,BF Goodrich MUD, 31x10,5 R15
          Nissan Patrol Y60

          Коментар


          • #6
            От: Каква витара да купя?

            частите по окачването на витарата са сравними като цени с тези на закуските Общо взето всичко е по 15-30лв отпред...Пък и окачване на витара се прави сравнително рядко...
            Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

            Коментар


            • #7
              От: Каква витара да купя?

              Първоначално публикуван от hristod Преглед на мнение
              Здравейте.

              Мисля да си закупя едно Сузуки Витара. Обаче тук идва въпроса - 1ва или 2ра генерация да е? Мисля да го ползвам главно за офроуд, така че имам в общи линии 2 избора:
              - Първо поколение (1988 - 2000)
              - Второ поколение (1998 - 2006)

              Основния ми въпрос е има ли голяма разлика в поддръжката на автоможбил от 2те поколение, както и какви са проблемите им? Но в крайна сметка въпроса се свежда до: Коя от двете генерации е по-евтина за поддръжка

              Предварително благодаря на всеки отзовал се!
              Кой знае каква разлика в поддръжката на двете няма но все по трудно се намира в добро състояние от по старите от към ръжда.Старата е с сменяеми шарнири което е + но пък е с а-рамо и с жило на съединителя (често проблемни).Части и за двете има доволно.Гранда си е дирекно на 16цола (няма да търсиш после джанти за бутонки)15 на него невлизат без фланци.Повдигат се що годе еднакво,чупят по еднакъв начин предното след скок докато не му свикнеш да го щадиш 2.0 4цил.(128к.с)добър избор за горска експлоатация

              Коментар


              • #8
                От: Каква витара да купя?

                http://www.mobile.bg/21417071628518284

                Коментар


                • #9
                  От: Каква витара да купя?

                  Забранено е пускането на линкове към обяви !

                  Коментар


                  • #10
                    От: Каква витара да купя?

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X