Обява

Свий
Няма добавени обяви.

NISSAN Murano въпроси

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • NISSAN Murano въпроси

    Здравейте,

    Колега ме насочи към този форум тъй като обмислям закупуване на Nissan Murano. Бихте ли ми препоръчали за какво да се оглеждам като година, чупят ли се много въпросните джипове и има ли нещо което би трябвало да знам.

    Имайте предвид, че не съм много на ти с автомобилите, модела ми харесва защото е голям (чакам дете) и струва добри пари.

    Предварително се извинявам ако не съм уцелил форума и благодаря за съдействието!

  • #2
    От: NISSAN Murano въпроси

    http://www.offroad-bulgaria.com/show...41#post2395241
    WG 2.7 CRD

    Коментар


    • #3
      От: NISSAN Murano въпроси

      Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
      Много благодаря! Отговорих си на доста от въпросите. Надявам се да се окаже добър избор. Все пак ще се радвам да науча и някой друг негатив (освен това за пластмасата вътре, което хич не ми е фактор).

      Коментар


      • #4
        От: NISSAN Murano въпроси

        nkoleff ... малко търсене и повечко четене му е майката: http://www.offroad-bulgaria.com/sear...archid=5742484

        Коментар


        • #5
          От: NISSAN Murano въпроси

          Здравей,
          Аз карам Мурано Z50 2005г. от около половин година и съм много доволен от джипа, до сега съм му врътнал около 8000км и съм сменил при самото закупуване тампоните на предните носачи! Моето е с газов инжекцион с допълнително мазане на клапаните и разхода ми в Плевен е между 19-22л/100 км. а извън града до 110км/ч е 10/100 при 140км е 12/100 ГАЗ! Сила има бол, салона е отличен и да ти кажа за семеен автомобил е прекрасен! Аз го купих по същата причина като теб заради наследника , като преди това карах Мазда 6 и като натоварих веднъж цирка в багажника и задните седалки се разделихме с нея, на Мурано багажника е прекрасен за мноого багаж!
          Карал съм различни автомати но CVT кутията е голямо удоволствие...няма преритване, лашкане и т.н. просто си подаваш газчица и няма грешка,кеф ти автомат кеф ти ти да си сменяш скоростите, но много трябва да внимаваш като го купуваш за кутията! Моето го взех от първи собственик в Словения и е много гледано, тъй като човека е собственик на франчайз Нисан и си го е купил чисто ново! успех с търсенето!

          Коментар


          • #6
            От: NISSAN Murano въпроси

            Понеже темата е за въпроси за Мураното - питам
            Върти се около мене едно 2005г 3.5л бензин - проблема е, че при подаване на газ пуши (гори масло), само при газ не на празен ход, има ли типична някаква болежка която може да го предизвиква? Нещо като пробити някъде мембрани, объркани вакуми, може ли да е препълнена с масло.....
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • #7
              От: NISSAN Murano въпроси

              Здравейте, карам Мерцедес 220. От известно време се замислям за Nissan Murano. Някой може ли да ми каже повече за поддръжката и за разхода? Интересува ме и дали някой е използвал Аутокредит и какво мисли за тях?

              Коментар


              • #8
                От: NISSAN Murano въпроси

                Първоначално публикуван от martin_delchevvv Преглед на мнение
                Здравейте, карам Мерцедес 220. От известно време се замислям за Nissan Murano. Някой може ли да ми каже повече за поддръжката и за разхода? Интересува ме и дали някой е използвал Аутокредит и какво мисли за тях?
                Колега, не е конкретно по темата, но тъй като си питал, направи справка за лихвените проценти, които дават подобни фирми и ги сравни с тези на банките.......на много от сайтовете им са налични и кредитни и калкулатори, касаещи какво взимаш, за колко време да го връщаш, каква ти е вноската и т.н. Може тази небанкова финансова институция и да е коректна, но условията им са далеч несравними с тези, на една банка от гледна точка на лихвения процент. Може би бързото предоставяне на кредити от подобни фирми е техен плюс, което реално касае и много от клиентите-искат бързо и даже веднага да закупят автомобила и нямат време да се занимават с банки, защото просто автомобила утре няма да го има, както се казва.
                SUV

                Коментар


                • #9
                  От: NISSAN Murano въпроси

                  Колеги, не се лъжете да си взимате подобно недоразумение. Аз и мой приятел си ги докарахме от Щатите и нагазихме в дълбокото. Това нещо нито върви с тази СVT кутия (която и не се ремонтира), но пък харчи бензин като Зил. Чупих двигател, както разбрах по късно-нормално за модела и купих мотор на 30000 км. Викам си имам нова кола, да ама не! Почна се:ланда сонди, проблеми със задвижване на седалки, ремонт на раздатка, която в последствие смених, отказ на навигацията, шум в диференцияла (задния)....... С тая кола само ядове и скъпи ремонти. След катастрофа-3 месеца в сервиз поради липса на части! Моя приятел е горе долу на същото дередже, само че той продължава да се мъчи, а аз се оттървах! Естествено със загуба около 25000-30000 лв за около две години.

                  Коментар


                  • #10
                    От: NISSAN Murano въпроси

                    Първоначално публикуван от ivan kom Преглед на мнение
                    Колеги, не се лъжете да си взимате подобно недоразумение.
                    Ъъъъъъъъъ по скоро не си случил на майстори и ......
                    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                    Коментар


                    • #11
                      От: NISSAN Murano въпроси

                      Първоначално публикуван от ivan kom Преглед на мнение
                      Колеги, не се лъжете да си взимате подобно недоразумение. Аз и мой приятел си ги докарахме от Щатите и нагазихме в дълбокото. Това нещо нито върви с тази СVT кутия (която и не се ремонтира), но пък харчи бензин като Зил. Чупих двигател, както разбрах по късно-нормално за модела и купих мотор на 30000 км. Викам си имам нова кола, да ама не! Почна се:ланда сонди, проблеми със задвижване на седалки, ремонт на раздатка, която в последствие смених, отказ на навигацията, шум в диференцияла (задния)....... С тая кола само ядове и скъпи ремонти. След катастрофа-3 месеца в сервиз поради липса на части! Моя приятел е горе долу на същото дередже, само че той продължава да се мъчи, а аз се оттървах! Естествено със загуба около 25000-30000 лв за около две години.
                      Страшни премеждия колега, наистина съболезнования..., то да се едно-две неща, а то докъдето има агрегат се е повредил, явно доста бъгав модел..
                      0899 шест5313нула
                      За всекиго по нещо

                      Коментар


                      • #12
                        От: NISSAN Murano въпроси

                        Здравейте! Имам въпрос относно Мурано 2008година,от първата серия,на 115 000 . Та искам да попитам на баир като спра нормално ли е да тръгва на за,в смисъл да не седи на място като другите автомати. знам,че другите ако тръгват на зад са развалени. тук с това цвт как стоят нещата.Благодаря предварително.

                        Коментар


                        • #13
                          От: NISSAN Murano въпроси

                          Зависи от баира, нормално е.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X