Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Паджеро 1 заслужава ли си ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Паджеро 1 заслужава ли си ?

    Някъде по снимките видях един дебел маркуч, на който мястото не му е там. Май му е присаден кулер. Без него е 87 коня. Но няма значение, запазен екземпляр. Има само още един такъв по нашите земи

    Коментар


    • #17
      От: Паджеро 1 заслужава ли си ?

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:033898531.jpg
Прегледи:1
Размер:87.2 КБ
ID:5607459Натиснете снимката за да я уголемите

Име:033898537.jpg
Прегледи:1
Размер:82.2 КБ
ID:5607460

      И двата дебели маркуча не са така,обаче интеркулера не се вижда и мисля че няма ,по вероятно да има въздухозаборник някакъв макар че, невиждам смисъл ,би трябвало да вкарва въздух в филтъра !А и турбината отива направо във всмукателния колектор,което значи че няма нищо което да върши работа на интеркулер,тоест такъв категорично няма !Обаче може и да не съм прав ,ако се окаже че ,черния маркуч с зелената ивица не идва от турбото !

      Ето как трябва да изглежда П1 с кулер (галлопер)

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:31122010039.jpg
Прегледи:1
Размер:137.9 КБ
ID:5607462

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:31122010037.jpg
Прегледи:1
Размер:170.4 КБ
ID:5607463
      Последно редактирано от Roninn; 26-08-14, 23:21.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #18
        От: Паджеро 1 заслужава ли си ?

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:25082014532.jpg
Прегледи:1
Размер:127.6 КБ
ID:5607465 Някой му е ашладисал кулер,Днес ако мога,ще му снимам ВИН номера и тогава ще се изясни мощността...

        Коментар


        • #19
          От: Паджеро 1 заслужава ли си ?

          Това, което ми прави впечатление от снимките и което би могло да доведе до допълнителни разходи е сериозен теч от секторната кутия, която грижливо е подсушена преди снимките. Теч от раздатката, която се твърди, че е сменяна скоро. Омасляване на предпазния клапан на всмукателния колектор.
          Y61

          Коментар


          • #20
            От: Паджеро 1 заслужава ли си ?

            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
            обаче интеркулера

            Сори за смапа но каква е ролята на тази тръба дето съм я отбелязал с червено?

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:cooler.jpg
Прегледи:1
Размер:169.8 КБ
ID:5608434
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #21
              От: Паджеро 1 заслужава ли си ?

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Сори за смапа но каква е ролята на тази тръба дето съм я отбелязал с червено?
              Тя е сляпо черво или апендикс. В случая го играе резонатор, убива пулсациите в колектора.

              Коментар


              • #22
                От: Паджеро 1 заслужава ли си ?

                Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                Тя е сляпо черво или апендикс. В случая го играе резонатор, убива пулсациите в колектора.
                Благодаря
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #23
                  От: Паджеро 1 заслужава ли си ?

                  За съжаление сагата със закупуването колицата приключи .Порадвах му се точно един ден и го продадох на комшията за 3000е,Оказа се,че колата не плаща данък,опция за над 25 годишни автомобили,което е добре за тук,но няма право на екскурзии в чужбинапък и близо 1000 е си е сума,май като се прибера ще си търся нещо форумно .Много благодаря на всички за мненията!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Паджеро 1 заслужава ли си ?

                    Тръгнал си по пътя на джамбазите !

                    Коментар


                    • #25
                      От: Паджеро 1 заслужава ли си ?

                      Май е някакъв резонатор,май го има на 2.5 само.....
                      Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
                      Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
                      Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
                      Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

                      Коментар


                      • #26
                        От: Паджеро 1 заслужава ли си ?

                        Уффф, и мене щеше да ме е много яд! За един ден 1000 евро... Направо ми се къса сърцето....

                        П.П. Сега вече може да вземеш Регулаторското с все лебедката!
                        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                        Коментар


                        • #27
                          От: Паджеро 1 заслужава ли си ?

                          Благодаря ви колеги,твърдо съм решен да си купя проходим автомобил,са само чета форума и събирам впечатления,фен съм на Гегите,тук има някои интересни екземпляри,напълно стокови,без ръжди,но ми идват малко скъпи,работата намаля доста и трябва да мисля за по-важни неща,а ми писна от тая Испания,искам да се прибирам,ма и в бг нямам работа,ве сложна ситуация...Ще чакам Барека да спИчели,да ми осигури европейски доход и ис бия камшика към родината....Всичко най-добро на цялото офроуд общество желая!

                          Коментар


                          • #28
                            От: Паджеро 1 заслужава ли си ?

                            Колега на тая работа с Барека не се надявай да помогне Я аз да питам тука, че преди малко щях да поспамя в друга тема дето не е добре.

                            Мисля да купувам джипка и съм се спрял на Паджеро 2.5 ТД къса база, първата или втората генерация, обаче възникват много въпроси. Дано да се намери някой с желание да помогне и да хвърли светлина поне по някой от тях. А те са:
                            1. Намират ли се части за Паджеро 1 и как са цените им, има ли взаимно заменяеми с тези от Паджеро 2 да речем за двигателя, трансмисята, окачване.
                            2. Когато избирам Паджеро 1 или 2 как да разбера наред ли е всичко с раздатката, диференциялите, на слух ли да я карам само или има тънкости на марката.
                            3. Някакви слаби места за които трябва да се гледа по двигателя има ли.
                            Изобщо имам интерес към всякакви съвети относно начинанието ми. По принцип возилото ми трябва за лични придвижвания (тип разходки) в гори и полянки, зимни ситуации и т.н. Първото поколение е на по-ниска цена, но не може да се намери джипка дето да няма какво да и се прави, а за видът на салона да не говорим. Тези работи ще ги замажа, но дали няма да ми се наложи да я ремонтирам повече отколкото ще я карам и дали няма да дам същите пари като за по-новия модел ... накрая(при по-новия гледам има по-голям шанс да се намери здрава кола). За базова точка на разсъжденията взимаме варианта да намеря "читаво" Паджеро 1.

                            Моля да споделите мнение, че голяма главоблъсканица!?!
                            Ако мога и бира ще черпя

                            Коментар


                            • #29
                              От: Паджеро 1 заслужава ли си ?

                              За начало напиши откъде си, виж се с някой сведущ в твоя район (има навсякъде такива), с когото да изкоментирате, и когото да почерпиш
                              много автомати-слаби резултати!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Паджеро 1 заслужава ли си ?

                                Митсубиши Паджеро 1 си е вече бая старичка машина .Съвсем същото е Хюндай Галопер ІІ продаван в Европа от 1998 до 2003 години . Може да огледаш и тях и цените са съвсем приемливи .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X