Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

    За описаната в темата цел е доста неподходящ. Това е лего за богати техничари с много свободно време,
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • #47
      От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

      Ако и в подписа ми да се мъдри Jeep - взимай Патрул-а! Здрав (щом колегата ти ще е по-скоро притурка към колата - тя ще оправя него, а не той - нея), проходим и дуракоустойчив (по-принцип и най-съвестните служители ползват служебните автомобили като чужда жена, а в гората това направо си е закон...)! Другото му хубаво качество е, че могат да му се сложат прилични като размер гуми (колегите са написали какво е нужно за подобен тип експлоатация - АТ с агресивна шарка) и без да се лифтва джипа (да се повдига). Останалото също вече е написано - лебедка и шнорхел! Лебедката е за коловозите - такива препятствия се преминават без помощни средства или с много седмици/месеци прекарани около джипа в гаража/ сервиза и здрава работа по него и/или с набиването на една доста сериозна сума и поверяването му в ръцете на някой, който знае какво прави. Шнорхела си трябва, заради характера на барата - щом има навика от вадичка да става река с 50-60 см. вода в нея (а я гледам и, че не е много бавна), значи някой ден може да прояви характер и да стане повече. При всички положения е добре колегата ви, който ще кара основно джипа, да се свърже с нашите хора в Стара Загора и региона - страхотни типове, макар и доста откачени (то тука много нормални няма), защото дори и добрият джип си иска практиката. Момчетата ще му покажат едно-друго в реални условия и ако има мерак колегата ви - ще му помогнат за придобиването на някой базови шофьорски умения и навици, характерни за офроуд шофирането.

      Поздрави

      Коментар


      • #48
        От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

        Ако ще купуваш Патрул ти трябва модела Y61 2.8 TDI по възможност след 2000 година . Хубаво е при покупката да присъства човек който е наясно с двигатели , защото този модел има два проблемни възела - ГНП / гориво нагнетателна помпа / която се управлява от компютъра и на тези години много често се скапва / намалена мощност , лош вървеж , много пуши и др ./ , другият възел е цилиндровата глава , която вследствие на лоша поддръжка на охладителната система прегрява и се пука . Най лесният начин да се разбере дали е пукната е при загрял до нормална работна температура мотор вадиш маркучето което излиза от радиатора и го потапяш във шише с вода , ако излизат мехурчета през маркучето на радиатора значи двигателя "надува" във водната риза и главата е пукната .
        Пиши откъде мислиш да го купиш тоя 4Х4 , все ще се намери някой колега край теб да го погледне ...
        VEREYA MOTORSPORT TEAM

        Коментар


        • #49
          От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

          Първоначално публикуван от 7/8 Преглед на мнение
          ... бива ли за едната хубост да го взема?!
          Вранглер за "едната хубост" бива, ама на тези коли отзад пише "Just for fun" пък, като гледам темата, уж се търси нещо за работа ...
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #50
            От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

            За 8к аз бих платил на:
            1. багер - да оправи коловозите
            2. манго да поизлее тва-онова и да ми направи мост
            И после нема значение с кво че минавам от там
            Иначе и у патрул и у гега - който си не може да кара - нема се научи от формата на волана
            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

            Коментар


            • #51
              От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

              Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
              Само не може да е V6
              4.0л. мотора е 6 цилиндъра в редичка, ако някой му е сложил послеV6 (друг мотор) може да има изненади....иначе хем е хубавец, хем държи стийност, хем само за едрин бензинов трион става, пък и щом е по любов вземай .......
              Така пише в обявата.
              За сега е само влюбване , но си мисля, че не е подходящ за каквото ми трябва в момента.
              Най-малко трябва да съм си у дома да му се радвам.

              Коментар


              • #52
                От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

                Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                За описаната в темата цел е доста неподходящ. Това е лего за богати техничари с много свободно време,
                Да, на Патрол се спрях - търсим се за момента, просто споделих Радини вълнения.
                Иначе си прав - лего е, но то е като да си купиш на лизинг - внасяш всеки месец определена сума и караш нещо по сърце.
                Като порасна...

                Коментар


                • #53
                  От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

                  Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                  Ако ще купуваш Патрул ти трябва модела Y61 2.8 TDI по възможност след 2000 година . Хубаво е при покупката да присъства човек който е наясно с двигатели , защото този модел има два проблемни възела ...
                  Пиши откъде мислиш да го купиш тоя 4Х4 , все ще се намери някой колега край теб да го погледне ...
                  Заглеждам един от Германия - GR 3.0 DI, 2953 к, от първи собственик, но ми е над предвидения бюджет. Мисля го още и продължавам да търся. Ако попадна на нещо от БГ, ще пиша. Благодаря! Колега холандец се опита да ми обясни защо да не вземам 2,8, а 3.0, но техническият му английски куца точно колкото моята техническа грамотност, та... не се разбрахме. Ако някой може да ми обясни, ще съм благодарна.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

                    Първоначално публикуван от 7/8 Преглед на мнение
                    Заглеждам един от Германия - GR 3.0 DI, 2953 к, от първи собственик, но ми е над предвидения бюджет. Мисля го още и продължавам да търся. Ако попадна на нещо от БГ, ще пиша. Благодаря! Колега холандец се опита да ми обясни защо да не вземам 2,8, а 3.0, но техническият му английски куца точно колкото моята техническа грамотност, та... не се разбрахме. Ако някой може да ми обясни, ще съм благодарна.
                    3.0само след 2002 По старите са таралеж в гащите.
                    Иначе е прав - 2.8 е слаб за купето.
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #55
                      От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

                      Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                      За 8к аз бих платил на:
                      1. багер - да оправи коловозите
                      2. манго да поизлее тва-онова и да ми направи мост
                      И после нема значение с кво че минавам от там
                      Иначе и у патрул и у гега - който си не може да кара - нема се научи от формата на волана
                      1. Както е видно от снимките, платих на булдозер да ги заравни, но не е за 1ви път, няма и да е за последен.
                      2. Мост е плануван (легален) на друго място директно в обекта и се работи по въпроса, но по груби сметки лютата битка с родния чиновник и правилата за създаване на правила, няма да е по-кратка от година, година и нещо.
                      3. Като повика глухата Неволя няколко пъти...

                      Коментар


                      • #56
                        От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

                        А, едно Дайхатцу Роки, дали няма да и свърши по-добра работа? За "осеминещоси" ще го направи да минава спокойно от всякъде.
                        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                        Коментар


                        • #57
                          От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

                          Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                          А, едно Дайхатцу Роки, дали няма да и свърши по-добра работа? За "осеминещоси" ще го направи да минава спокойно от всякъде.
                          То за вършене ще свърши, ама шанса да се намери читаво клони към нула.

                          Според мен - един Patrol Y61, едни 35-ци + шнорхел, и това поточе от снимките, че и двойно по-дълбоко да е, ще спре да ги впечатлява.

                          Е, осеминещоси може и да не стигнат, но няма да е с много.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

                            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                            То за вършене ще свърши, ама шанса да се намери читаво клони към нула.

                            Според мен - един Patrol Y61, едни 35-ци + шнорхел, и това поточе от снимките, че и двойно по-дълбоко да е, ще спре да ги впечатлява.

                            Е, осеминещоси може и да не стигнат, но няма да е с много.
                            А спрете се бе... както сте я подкарали, направо да пращаме момата при Вромоса за оная 'порасналата' Тойота ... гаранция няма да и се опре ни рекичката ни калчицата на пе'есе инчовите гуменетки

                            2.8 може и да идва леко слаб на Патрула, но целта не е нито състезания, нито офроуд заради самия офроуд ... както е навика на повечето от тук присъстващите Не изключвам и себе си. За доставка от точка А до точка Б си мисля, че ще стига и ще артисва.
                            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                            Коментар


                            • #59
                              От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

                              Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                              За доставка от точка А до точка Б си мисля, че ще стига и ще артисва.
                              За въпросната доставка стига и москвич, но нали другарката исика жип и те така.
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • #60
                                От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

                                Взимайте каквото сте си харесали, че тука по-скоро ще ви объркат мислите. Всеки си фали това което кара или е карал.
                                0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X