Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малко въпроси КИА Соренто

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Малко въпроси КИА Соренто

    Еееее, колега! Не знам как вози паджеро, но БМВ Х-5 вози много по- меко от Киека и возията за мен е най-слабото място на Сорентото. Иначе всичко друго си му е о.к. Като карам цял ден из Враца, сутрин тръгвам висок 1,75, вечер се прибирам с 2 см. по-нисък , но може и да е от дълбоките дупки, а не от джипа....

    Коментар


    • #17
      От: Малко въпроси КИА Соренто

      Първоначално публикуван от PolYank Преглед на мнение
      Еееее, колега! Не знам как вози паджеро, но БМВ Х-5 вози много по- меко от Киека и возията за мен е най-слабото място на Сорентото. Иначе всичко друго си му е о.к. Като карам цял ден из Враца, сутрин тръгвам висок 1,75, вечер се прибирам с 2 см. по-нисък , но може и да е от дълбоките дупки, а не от джипа....
      Е аз разграничавам стегнато от друсащо. Може да е стегнато и стабилно, но да не друса неприятно, така е в Х5-цата - стегнато, но не друса.
      Все пак няма как да сравняваме Кията с Х5-цата защото Кията е с отделна рама и цял заден мост, друга концепция си е. А колко джипове с концепцията на Кията не друсат.. сега ако я сравняваме с друг паркетник с независимо окачване или с лека кола, ясно че вози много по-зле. Мен не ми хареса, че се чувства прекалено мека и малко нямаш контрол върху нея, примерно Паджерото друса много, но пък е много стегнато и с висока скорост, и в завой усещаш къде му е предела.
      '98г. Mitsubishi Pajero II 2.8tdi Super Select къса база фейслифт
      '95г. Mitsubishi Pajero II Super Select къса база - за "лек" offroad - coming soon :)
      И разни BMW-та...

      Коментар


      • #18
        От: Малко въпроси КИА Соренто

        Напълно съм съгласен с теб. Досега никой не го беше обяснявал толкова точно. Нека всеки, който търси инфо за возията на Соренто да прочете това, което си написал - няма как да се обясни по-точно. Благодаря, колега!

        Коментар


        • #19
          От: Малко въпроси КИА Соренто

          здравейте фенове на Соренто, ако има някой от В.Търново или Габрово с такъв автомобил, за консулт и оглед
          имам намерение да купя от Холандия. За това моля за инфо от първа ръка.
          О885 736 251 Павлин

          Коментар


          • #20
            От: Малко въпроси КИА Соренто

            Да изкоментирам и аз малко. Киа имам от около 5 месеца и се държи прекрасно до този момент. С автоматик е и досега не бях карал подобен автомобил, но наистина съм впечатлен. Има някои дразнещи проблема, които не са чак такава болка за умиране и ще се изчистят малко по малко. По принцип бях шокиран от разхода, но при положение че се качих от фабия на тази по голяма кола е нормално и вече свикнах. Може би най дразнещо е че се усещат малките неравности по пътя и когато са чести започва на моменти да дразни, иначе на извънградско на моменти става скучно даже особено като се пусне и темпомата.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X