Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Land rover Range Rover P38, 4.6 vs Jeep Grand Cherokee WJ- 4.7

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Land rover Range Rover P38, 4.6 vs Jeep Grand Cherokee WJ- 4.7

    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
    То неговото е МАЗ бре И е доста по скъпо.
    Знам го какво е, ама... нали сега.... криза е....
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

    Коментар


    • #62
      От: Land rover Range Rover P38, 4.6 vs Jeep Grand Cherokee WJ- 4.7

      Маза за 9000лв го давам щото си мой човек. Останалото, дето не е Мазовско си остава за мен
      О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

      Коментар


      • #63
        От: Land rover Range Rover P38, 4.6 vs Jeep Grand Cherokee WJ- 4.7

        Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
        За 9000 лв ?
        Тя анкетата е "Land rover Range Rover P38, 4.6 vs Jeep Grand Cherokee WJ- 4.7", никъде не фигурира фактор - цена, камо ли пък и определена - 9000лв. Проблемите с "влязлата муха" са си само негови, няма сега и мухи да гоним.
        Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
        First impression is not always true. Get inspired.
        Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
        Reading is sooo boring, unlike writing!

        Коментар


        • #64
          От: Land rover Range Rover P38, 4.6 vs Jeep Grand Cherokee WJ- 4.7

          Първоначално публикуван от Алекс Маринов Преглед на мнение
          Тя анкетата е "Land rover Range Rover P38, 4.6 vs Jeep Grand Cherokee WJ- 4.7", никъде не фигурира фактор - цена, камо ли пък и определена - 9000лв. Проблемите с "влязлата муха" са си само негови, няма сега и мухи да гоним.
          Маринов, "влязлата муха" е сериозен фактор и съвсем не е за подценяване
          0899 шест5313нула
          За всекиго по нещо

          Коментар


          • #65
            От: Land rover Range Rover P38, 4.6 vs Jeep Grand Cherokee WJ- 4.7

            - Ало, келнер, в бирата ми има муха!
            - Защо е тоя шум, господине, та колко може да изпие тази муха…

            Коментар


            • #66
              От: Land rover Range Rover P38, 4.6 vs Jeep Grand Cherokee WJ- 4.7

              Аз за Ровър гласувам. Според мен е с по-комфортна возия, а всички приказки за демараж................ми той казва, че му е да се вози, а не да се състезава.
              Щото на Гранда като даде газ да се реже по светофарите и като направи градското в София да му е над 30 и.......повече няма да прави така. Важи и за ровъра.


              Инак, ако не ти пука за приказките, в тия пари влизаш спокойно в старото соренто с 2.5 дизел и то 2004 година и насам. Също така тия тризнаците / мицубиши/пежо/ ситроен. Нисък разход, не бият на очи и може да си ги паркираш пред блока и да знаеш, че сутринта пак ще са там.

              Коментар


              • #67
                От: Land rover Range Rover P38, 4.6 vs Jeep Grand Cherokee WJ- 4.7

                От: Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 Limited LX - една легенда
                edoors
                Ей как ме нервите с тия V8-аци... Ще чакам на някой да му омръзне и да си бартеросам вана, та дори и да не е 5.9...
                Все си мисля, че тази муха му влезе от темата на колега, който май си купи Grand Cherokee 5.9V8, "ей така - само за ежедневна кола и леки разходки", а след това се почна - Гранд(о)мания - преобразяването на един ZJ
                Та и edoors го чака същото, като rusev , примерно, ма той поне хвана Дядо Коледа
                Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
                First impression is not always true. Get inspired.
                Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
                Reading is sooo boring, unlike writing!

                Коментар


                • #68
                  От: Land rover Range Rover P38, 4.6 vs Jeep Grand Cherokee WJ- 4.7

                  edoors да дойде с Г то и ще говорим за бартери. Моя дядо коледа се оказа евреин- всичко си платих.
                  Явно съм от непоправимите ровърджии. Познайте за кой гласувах.
                  Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                  Коментар


                  • #69
                    От: Land rover Range Rover P38, 4.6 vs Jeep Grand Cherokee WJ- 4.7

                    Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                    edoors да дойде с Г то и ще говорим за бартери.
                    Е, недей, де.. На кьоравия и другото око искате да извадите...
                    Честита Нова Година на всички участници в дискусията и анкетата! Да донесе нов късмет (може и V и да не праща Дядо Коледа като на Руси!
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • #70
                      От: Land rover Range Rover P38, 4.6 vs Jeep Grand Cherokee WJ- 4.7

                      Взимайки предвид резултатите от анкета и с благодарности на всички участници, най-разумно ми се стори, да не изневерявам на себе си, сиреч, квот ми кажат, да правя обратното. От днес съм собственик на това:


                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140108_160702.jpg
Прегледи:2
Размер:186.9 КБ
ID:5551855
                      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                      Коментар


                      • #71
                        От: Land rover Range Rover P38, 4.6 vs Jeep Grand Cherokee WJ- 4.7

                        Честито
                        О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                        Коментар


                        • #72
                          От: Land rover Range Rover P38, 4.6 vs Jeep Grand Cherokee WJ- 4.7

                          Честито и безаварийно.
                          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Land rover Range Rover P38, 4.6 vs Jeep Grand Cherokee WJ- 4.7

                            Честито

                            Коментар


                            • #74
                              От: Land rover Range Rover P38, 4.6 vs Jeep Grand Cherokee WJ- 4.7

                              Ми да ти е честит . Мнооооого безаварийни километри!
                              Тръгнах преди време за Гранд, гледах ,гледах ,не си харесах и си взех Ленд Ровер. Покарах го къмто година и половина и..............................взех си Гранд. Ако ме разбираш какво ти казвам
                              не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                              Коментар


                              • #75
                                От: Land rover Range Rover P38, 4.6 vs Jeep Grand Cherokee WJ- 4.7

                                Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                                Ми да ти е честит . Мнооооого безаварийни километри!
                                Тръгнах преди време за Гранд, гледах ,гледах ,не си харесах и си взех Ленд Ровер. Покарах го къмто година и половина и..............................взех си Гранд. Ако ме разбираш какво ти казвам
                                Ся кво,да го чакам цяла година ли,докато ми го продаде!??

                                п.п Някой друг,с по-къси срокове?

                                Лордо е уникален! Да се кара със здраве!
                                088пет722пет99
                                http://www.hydropompi.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X