Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТОЙОТА ЛАНД КРУЙЗЕР 100/120 ИЛИ МЕРЦЕДЕС Г-КЛАС

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ТОЙОТА ЛАНД КРУЙЗЕР 100/120 ИЛИ МЕРЦЕДЕС Г-КЛАС

    Здравейте колеги.
    Отново съм пред дилема какъв джип да си купя -имах гранд витара 2,5V6 после имах навара (2007 дизел)-не ми пасна .
    Сега си търся един от посочените по-горе. Моля пак за помощ.
    TLC 100 4.7/бенз/газ/авт

    МБ G-klas 3.2/бенз/газ/авт

    TLC 90/120 3,0 D-4D каквато и да е читава дълга база .
    привърженик съм на ръчни скорости но за 2-та модела по горе не намирам за лк-90/120 има .
    Ще се ползват 50 000км из българия и 5-8 000 км из ниви черни пътища и снежец зима и лято .
    Бюджет 25-30 000 лв .
    Последно редактирано от Чавдар (V93); 12-09-13, 13:45. Причина: Линкове към мобиле

  • #2
    От: ТОЙОТА ЛАНД КРУЙЗЕР 100/120 ИЛИ МЕРЦЕДЕС Г-КЛАС

    TLC 100 4.7/бенз/газ/авт
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • #3
      От: ТОЙОТА ЛАНД КРУЙЗЕР 100/120 ИЛИ МЕРЦЕДЕС Г-КЛАС

      Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
      TLC 100 4.7/бенз/газ/авт
      Ти си пристрастен....
      аз пък си мисля за тези 5-8000 км.по черни пътища....кой от двата е по добър
      driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

      Коментар


      • #4
        От: ТОЙОТА ЛАНД КРУЙЗЕР 100/120 ИЛИ МЕРЦЕДЕС Г-КЛАС

        Пак този.
        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

        Коментар


        • #5
          От: ТОЙОТА ЛАНД КРУЙЗЕР 100/120 ИЛИ МЕРЦЕДЕС Г-КЛАС

          В случая бих заложил на Г-то, тая 100-ца нещо мърлява ми изглежда, а и е кофти с тия степенки и престилката..по черно ще ги счупиш. Г-то изглежда свежо и обявата е нова...
          0899 шест5313нула
          За всекиго по нещо

          Коментар


          • #6
            От: ТОЙОТА ЛАНД КРУЙЗЕР 100/120 ИЛИ МЕРЦЕДЕС Г-КЛАС

            Тойотата е широка и удобна, в сравнение с нея гегата е тясна, неудобна-дърво.

            П.П И да не ме убедят в пристрасност не съм фен нито на една от двете.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #7
              От: ТОЙОТА ЛАНД КРУЙЗЕР 100/120 ИЛИ МЕРЦЕДЕС Г-КЛАС

              Аз малко лаишки да попитам . Защо на Гегата пише 500 отзаде ?

              Коментар


              • #8
                От: ТОЙОТА ЛАНД КРУЙЗЕР 100/120 ИЛИ МЕРЦЕДЕС Г-КЛАС

                Мерцедес-а преди всичко.Новите Тойоти ги осраха.Създават проблеми с мотора и подръжката излиза по-скъпо.

                Коментар


                • #9
                  От: ТОЙОТА ЛАНД КРУЙЗЕР 100/120 ИЛИ МЕРЦЕДЕС Г-КЛАС

                  Тази Тойота е внос от Дубай и от 3-4 години едни пичове я карат тука из Плевен. Не ми е правило впечатление да я карат особено много на офф, а и винаги я държат на разни шосейни гуми. Аз между тези двете бих избрал 100-цата, но си е въпрос на вкус все пак. Такива коли на старо не може да се очаква да са напълно безпроблемни, защото винаги има опцията някой преди теб да си е спестил нещо по поддръжката и да има изненада. Гледай внимателно и преценявай и според състоянието.
                  Subaru Legacy 2.5
                  Suzuki GS500 E

                  Коментар


                  • #10
                    От: ТОЙОТА ЛАНД КРУЙЗЕР 100/120 ИЛИ МЕРЦЕДЕС Г-КЛАС

                    Първоначално публикуван от Bobi67 Преглед на мнение
                    Мерцедес-а преди всичко.Новите Тойоти ги осраха.Създават проблеми с мотора и подръжката излиза по-скъпо.
                    Това мнение на база на някакъв опит със бензинова стотица ли е?

                    Към автора на темата. Отиди и покарай едното и другото и всичко ще ти се изясни.
                    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                    Коментар


                    • #11
                      От: ТОЙОТА ЛАНД КРУЙЗЕР 100/120 ИЛИ МЕРЦЕДЕС Г-КЛАС

                      г-класата е с цял мост отпред за разлика от 100-та (така казаха собствениците в плевен ),това ще влоши ли возията при г-класата

                      Коментар


                      • #12
                        От: ТОЙОТА ЛАНД КРУЙЗЕР 100/120 ИЛИ МЕРЦЕДЕС Г-КЛАС

                        Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                        Това мнение на база на някакъв опит със бензинова стотица ли е?

                        Към автора на темата. Отиди и покарай едното и другото и всичко ще ти се изясни.
                        То ще ти "светне" още като се качите на шофьорското и пасажерско място на втория ред седалки. В Дубай точно на такива тойоти ни возиха и се чувствах перфектно.
                        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                        Коментар


                        • #13
                          От: ТОЙОТА ЛАНД КРУЙЗЕР 100/120 ИЛИ МЕРЦЕДЕС Г-КЛАС

                          По принцип идеята на независимото окачване е да подобри комфорта и пътното поведение, но разликата между двата автомобила може и да не се усети, защото си е чисто субективно усещането за комфорт. Както те е посъветвал Джамбазов отиди и покарай и двата автомобила, огледай ги внимателно ако можеш и в сервиз и прецени кое ти допада повече като возия и всичко друго.
                          Subaru Legacy 2.5
                          Suzuki GS500 E

                          Коментар


                          • #14
                            От: ТОЙОТА ЛАНД КРУЙЗЕР 100/120 ИЛИ МЕРЦЕДЕС Г-КЛАС

                            Колеги здравейте,
                            доколкото разбирам като надеждност колите са еднакви да си избирам която ми легне на сърце по возия.

                            Коментар


                            • #15
                              От: ТОЙОТА ЛАНД КРУЙЗЕР 100/120 ИЛИ МЕРЦЕДЕС Г-КЛАС

                              Първоначално публикуван от denkata23 Преглед на мнение
                              ... да си избирам която ми легне на сърце по возия...
                              Естествено, това е най-важното..
                              0899 шест5313нула
                              За всекиго по нещо

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X