Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за Витара - автомат

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнения за Витара - автомат

    Здравейте ,

    Знам , че има много собственици , почитатели , притежатели , противници и критици на този модел , но искам да обобюя всички тези мнения за да знам дали да се "хващам на хорото"!
    Става въпрос за Витара 1,6i 93-а или 94-а година е , автоматик! Леко повдигната е доколкото видях , но я погледнах само през оградата , и съм се рабрал със собственика по телефона , в четвъртък да я видя "лице в лице"....Та искам да знам какво да гледам по-специфично ? Има ли някакви симптоми по които мога да разбера състоянието на автоматичната скоростна кутия , критични места за ръжда , които да погледна по-внимателно , нещо по окачването върху което да се огледам по обстойно ....всичко за което се сетите или ви е създавало проблеми ще ми е в помощ!

    Ще съм благодарен на всички които дадат някакви насоки..!

    Поздрави и весел ден

  • #2
    От: Мнения за Витара - автомат

    Колеги , никой ли не кара Витара автоматик , или няма наблюдения върху такава?
    Или поне мнения за здравина , надеждност на окачването и купето на Витарата?

    Коментар


    • #3
      От: Мнения за Витара - автомат

      Не съм запознат с витарите като цяло, но мотор 1.6 и автоматик за какъвто и да е джип не ми седи нормално в едно изречение. Най-вероятно това нещо само ще бучи и няма да върви, а сигурно и ще гори подобаващо.Аз не бих рискувал да взема такава комбинация. Пак повтарям, че е лично мнение което е базирано на различни автомобили от витарата.
      Subaru Legacy 2.5
      Suzuki GS500 E

      Коментар


      • #4
        От: Мнения за Витара - автомат

        Имах такава с крив маховик, спукан трансформатор и течащ семеринг! Смених всичко и вървеше перфектно две години, докато почна да ръждясва отвсякъде! Тук не автомата (AISIN) е проблема, а корозията - трябва да гледаш основно за това. Автомата трябва да превключва без удари на всички предавки, нормален червен цвят на маслото. Относно вървежа не се притеснявай - върви както и с ръчните скорости, но с по-голям разход.
        Honda XL600LM, 1987
        Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
        Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X