Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Mitsubishi Space Wagon 2.4 GDI 4X4 - таралеж в гащите или не е толкова зле?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Mitsubishi Space Wagon 2.4 GDI 4X4 - таралеж в гащите или не е толкова зле?

    Здравейте, колеги! Искам да помоля за мнение относно ходовите качества на това чудо. Знам, че двигателя не е на почит, но за съжаление екземпляра който ми хвана окото е с такъв. Немско-испанските алтернативи са на едва ли не двойна цена. Единственото им предимство са дизелите(поне според мен). Благодаря предварително на отзовалите се!
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

  • #2
    От: Mitsubishi Space Wagon 2.4 GDI 4X4 - таралеж в гащите или не е толкова зле?

    Трошат скорости,мотора ,предницата и кардана докато скъса тампона на опората и така наречената раздатка или междуосов диф отива в кофата.А да не забравяме и електрическите кусури и колата стана златна и двойната цена на каквато и да е по-качествена машина може да излезе блян след ремонт на нещо по-сериозно , все пак ще се кара повече от година
    Uaz 469 2.4 D MB
    KTM 600 ROTAX
    Hyundai Terracan 2.9 CRDI- 2 бр.
    Иво 0 9 8 осем 9 4 4 2 седем 9

    Коментар


    • #3
      От: Mitsubishi Space Wagon 2.4 GDI 4X4 - таралеж в гащите или не е толкова зле?

      Единственото, което знам е, че газифицирането е кауза пердута, но казаните "дефекти" от колегата над мен са смущаващо много..Съвсем ли не достига бюджета за нещо по-целесъобразно?
      0899 шест5313нула
      За всекиго по нещо

      Коментар


      • #4
        От: Mitsubishi Space Wagon 2.4 GDI 4X4 - таралеж в гащите или не е толкова зле?

        Ами алтернативите са Шаран или Алхамбра, но там цените на изтормозени екземпляри от по-новото 4Х4 задвижване са от 8 на горе. А не ми се захваща с истински джип.
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • #5
          От: Mitsubishi Space Wagon 2.4 GDI 4X4 - таралеж в гащите или не е толкова зле?

          Ремонтите на тва чудо като почне да здава багажа ще те накарат да се проклинаш , че не си си взел истински джип или паркетник.Само за инфо - горивния филтър - 430 лв ! Майстори - ми на пръсти се бройм из БГ-то ! Комфорт - като в обикновен седан (аз съм едричък и ми е тясно) ! Разход - под 10-11л. бенз зор работа ! Газ - изключено ! Двигател - изисква постояни грижи и изключително капризен към кофти горива !
          П.п. Мой познат за година и половина попиля по неговия 2800 лв. (по негови сметки).Май му остана само джамовете да смени и си мечтае вече да го разтика и да си купи джипка ! Защо ли ?
          Uaz 469 2.4 D MB
          KTM 600 ROTAX
          Hyundai Terracan 2.9 CRDI- 2 бр.
          Иво 0 9 8 осем 9 4 4 2 седем 9

          Коментар


          • #6
            От: Mitsubishi Space Wagon 2.4 GDI 4X4 - таралеж в гащите или не е толкова зле?

            ГоУем скрап. По добре си купи Фрилендър...
            "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

            Коментар


            • #7
              От: Mitsubishi Space Wagon 2.4 GDI 4X4 - таралеж в гащите или не е толкова зле?

              Вместо междуосев диф има вискомуфа, за протокола. Мой познат купи такова във видимо перфектно състояние, и се сцепи от ремонти и реглажи...и пак не върви. Ти решавай.
              Животът е харизан кон според мен...

              Теди

              Коментар


              • #8
                От: Mitsubishi Space Wagon 2.4 GDI 4X4 - таралеж в гащите или не е толкова зле?

                Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
                Вместо междуосев диф има вискомуфа, за протокола. Мой познат купи такова във видимо перфектно състояние, и се сцепи от ремонти и реглажи...и пак не върви. Ти решавай.
                Колега ти колко такива отвори и кой те излъга , че е с вискомуфа ?
                Uaz 469 2.4 D MB
                KTM 600 ROTAX
                Hyundai Terracan 2.9 CRDI- 2 бр.
                Иво 0 9 8 осем 9 4 4 2 седем 9

                Коментар


                • #9
                  От: Mitsubishi Space Wagon 2.4 GDI 4X4 - таралеж в гащите или не е толкова зле?

                  Нито един. Не е ли? Спейс Рънърите са с виско?
                  Животът е харизан кон според мен...

                  Теди

                  Коментар


                  • #10
                    От: Mitsubishi Space Wagon 2.4 GDI 4X4 - таралеж в гащите или не е толкова зле?

                    Благодаря, колеги! Напълно ме разубедихте. Честно казано не очаквах, че няма да чуя нито едно положително мнение. Освен VW Sharan и Seat Alhambra, нещо друго от този вид и 4Х4 ?
                    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                    Из "Златния телец"

                    Коментар


                    • #11
                      От: Mitsubishi Space Wagon 2.4 GDI 4X4 - таралеж в гащите или не е толкова зле?

                      Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                      Благодаря, колеги! Напълно ме разубедихте. Честно казано не очаквах, че няма да чуя нито едно положително мнение. Освен VW Sharan и Seat Alhambra, нещо друго от този вид и 4Х4 ?
                      Форд Галакси:http://www.auto-data.net/bg/?f=showCar&car_id=7894
                      Крайслер Вояджър :http://www.auto-data.net/bg/?f=showCar&car_id=14831
                      За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                      0878 79 20 61 Борис

                      Коментар


                      • #12
                        От: Mitsubishi Space Wagon 2.4 GDI 4X4 - таралеж в гащите или не е толкова зле?

                        Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
                        Нито един. Не е ли? Спейс Рънърите са с виско?
                        За Рънарите незнам но Вагоните са си с тъп диф и обичат да трошат лагерите на опашката заради незнанието на мастори .Чесно казано се съмнявам и Рънатите да са с вискомуфа но е възможно пък и не-съм отварял такова жуотну
                        Uaz 469 2.4 D MB
                        KTM 600 ROTAX
                        Hyundai Terracan 2.9 CRDI- 2 бр.
                        Иво 0 9 8 осем 9 4 4 2 седем 9

                        Коментар


                        • #13
                          От: Mitsubishi Space Wagon 2.4 GDI 4X4 - таралеж в гащите или не е толкова зле?

                          Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                          Единственото, което знам е, че газифицирането е кауза пердута, но казаните "дефекти" от колегата над мен са смущаващо много..Съвсем ли не достига бюджета за нещо по-целесъобразно?
                          А газифицира се, но не е лесно.
                          Аз съм карал няколко стотин километра 2.4ГДИ в Галант... за конете си доста пъргав, приличен разход. Капризен е към гориво. Дросела е с електронно управление и има склоност да здава багаж (колата няма каране с прецекано управление) Майстори дето да разбират наистина слабите му места са малко. Най-големия е в Пловдив (казват, че бил бог на ГДИ-тата) Имат проблем с тракашти повдигачи.
                          За самия модел само съм подкравал такъв и не мога да кажа нищо.
                          Вземи си Мицу Делика 4х4 доволен ще останеш. Бих предпочел неговото 4х4 пред това на Шаран/Алхамбра
                          '98г. Mitsubishi Pajero II 2.8tdi Super Select къса база фейслифт
                          '95г. Mitsubishi Pajero II Super Select къса база - за "лек" offroad - coming soon :)
                          И разни BMW-та...

                          Коментар


                          • #14
                            От: Mitsubishi Space Wagon 2.4 GDI 4X4 - таралеж в гащите или не е толкова зле?

                            Една Хонда CRV няма ли да ти свърши работа? По 5-6000 лв са в момента. Доста по-разпротранени, некапризен двигател, стават на газ, по-височки, вътре като обем не мисля че е по-малка от Спейса ...
                            Nissan Terrano 2,7 TDI

                            Коментар


                            • #15
                              От: Mitsubishi Space Wagon 2.4 GDI 4X4 - таралеж в гащите или не е толкова зле?

                              Здравейте, колеги! Избутвам темата нагоре, за да не отварям нова. Имам въпрос към по-запознатите: Какво представлява 4Х4 задвижването на Крайслер Гранд Вояджер. Търсачката не изплю нищо.
                              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                              Из "Златния телец"

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X