Обява

Свий
Няма добавени обяви.

какъв 4х4 автомобил да си купя.....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • какъв 4х4 автомобил да си купя.....

    Здравейте нов съм в това поприще на 4х4 автомобилите .Предстои ми да купя джип и се колебая между 3 варианта 2000-2003г.- бензин - SUZUKI GRAND VITARA ; MITCUBISHI PADJERO PININ ; LAND ROWER Frelander . Моля за съвет кои от тях да предпочета - какви са + и - /дали са скъпи частите и за здравината и т.н./на трите возила и се колебая м/у първите два. /и мисълта ми е да ги сложа на LPG/.
    Очаквам вашите мнения и съвети - предварително ви благодаря за предоставената информация.

  • #2
    От: какъв 4х4 автомобил да си купя.....

    Все пак има цял подфорум по темата и било уважение към форумното общество първо да попрочетеш какво е писано там !

    Коментар


    • #3
      От: какъв 4х4 автомобил да си купя.....

      От трите изброени- не купувай нищо!!!!
      Купи си истински Jeep
      Не знам какъв ти е бюджета, но ако се вписва в него, едно Grand Cherokee с газов инжекцион ще ти реши колебанията.
      Jeep Cherokee XJ 2.1TD- продаден
      Grand Cherokee Limited V8 Quadra Drive

      Коментар


      • #4
        От: какъв 4х4 автомобил да си купя.....

        Хмм ,поредната тема : – Да си похвалим магаретата !
        Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

        Коментар


        • #5
          От: какъв 4х4 автомобил да си купя.....

          http://www.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=387
          Може да погледнеш тук за повече информация .................
          „глупава глава на краката почивка не дава”

          Коментар


          • #6
            От: какъв 4х4 автомобил да си купя.....

            Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
            Хмм ,поредната тема : – Да си похвалим магаретата !
            Ами да му похвалим фрилендъра, пословичния боклук на ленд ровър, с който само ще си мисли, че има 4х4, рядкост са фрилендърите с работеща 4х4 система, която дори и работеща си е абсурдна. Или да му похвалим Пинин-а с прекрасните GDI двигатели, които хич, ама изобщо не издържат на газ, а човека пита за коли, на които е възможно да монтира газ. За гранд витарата нямам никакви впечатления не мога да я хваля, не мога и да я плюя.
            Мисля, че целта на форума е да си помагаме взаимно, а не да се набутваме.
            Доколкото разбирам целта на колегата е да си купи джип, който да се държи приемливо и на асфалт, поне като му гледам набелязаните модели така си мисля.
            Освен Гранд чероки, добър избор ще е и ЛР Дискавъри 2, Рейндж Ровър също. Добър избор е и Тойота Land Cruiser стига да се вписва в бюджета.
            Jeep Cherokee XJ 2.1TD- продаден
            Grand Cherokee Limited V8 Quadra Drive

            Коментар


            • #7
              От: какъв 4х4 автомобил да си купя.....

              Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
              Все пак има цял подфорум по темата и било уважение към форумното общество първо да попрочетеш какво е писано там !
              Темата вече се намира във въпросния подфорум.
              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

              Коментар


              • #8
                От: какъв 4х4 автомобил да си купя.....

                Колега АлКБ,прав си единственно за Freelander-а.А за другото ти го набутваш човека.Като гледаш към какви автомобили се е насочил кви Grand Cheeroke-та,кви Land Cruiser-и ?!?! Pininа си напълно приличен и пълноправен джип с всички плюсове на Mitsubishi,единственно,че е малък.Има и MPI двигатели,а вече и на GDI слагат газ.Иначе Grand Vitara-ta е джипа за човека,еле ако е 2.5V6..офф,чакай,че съм пристрастен..
                [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
                Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

                Коментар


                • #9
                  От: какъв 4х4 автомобил да си купя.....

                  Тойота Лендкрузер, Нисан Патрол.... нещо такова (мое мнение)
                  Времето е в нас и ние сме във времето, то нас обръща и ние него обръщаме”.

                  Коментар


                  • #10
                    От: какъв 4х4 автомобил да си купя.....

                    Първоначално публикуван от peterbg1 Преглед на мнение
                    Колега АлКБ,прав си единственно за Freelander-а.А за другото ти го набутваш човека.Като гледаш към какви автомобили се е насочил кви Grand Cheeroke-та,кви Land Cruiser-и ?!?! Pininа си напълно приличен и пълноправен джип с всички плюсове на Mitsubishi,единственно,че е малък.Има и MPI двигатели,а вече и на GDI слагат газ.Иначе Grand Vitara-ta е джипа за човека,еле ако е 2.5V6..офф,чакай,че съм пристрастен..
                    И аз исках да му напиша същото но се въздържах , и за митсубишито е прав човека ,имаха някакъв проблем в моторите (това на прима виста) , .Нисан ,тойота ,хубави машини ,ама така като гледам към какъв ценови класове се ориентирал едва ли влизат тези две марки , а и колегата е написал три марки и пита- Коя от трите ? А ние почваме да хвалим своето ,а да се впиша в темата, сузукито ми се струва по читаво ,макар че и аз карам сузуки ,но само карам , не съм заразно болен(набожен) по самата марка и се опитвам да съм безпрестрастен , а друг е въпроса на какъв екземпляр ще попадне колегата .
                    Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X