Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новите SUV-ве

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новите SUV-ве

    Странно. Аз чаках 3 месеца. След седмица ми върнаха капарото насила (техни си причини). Колата дойде точно навреме. Платих наведнъж, чак когато дойде при дилъра.
    Никакви ядове.
    Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

    Коментар


    • От: Новите SUV-ве

      Хм... В Шоурума на Джип не съм срещал 4х2... За Гранда - твърдо нямаше каквато и да е опция за 4х2, но и за Ренегата имаха в наличност само 4х4. Не знам дали въобще се предлага 4х2...
      За нуждата от 4х4 - ами Кашкая го караме 99.99% по асфалт - разликата между 4х2 и 4х4 като пътно поведение дори на такъв тип автомобил е ОГРОМНА...
      Неслучайно има и леки автомобили 4х4 - не разбирам защо някои като чуят 4х4 веднага си представят кал, лебедки и т.н.
      Приятел кара от доста време седани 4х4 - ами също няма нищо общо като поведение... Били тежки, тромави и харчещи... Ами за тежки - тежки са (последния му седан е около 2300-2400кг сухо тегло), ама пък за тромав и харчещ - нито е толкова тромав с ускорение 0-100 5.5 сек, нито разходът му огромен - извън града спокойно слиза под 9л/100км, а в града - около 10-12л/100км..
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • От: Новите SUV-ве

        Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
        Хм... В Шоурума на Джип не съм срещал 4х2... За Гранда - твърдо нямаше каквато и да е опция за 4х2, но и за Ренегата имаха в наличност само 4х4. Не знам дали въобще се предлага 4х2....
        Кога за последно си влизал там? Само Grand Cherokee и Wrangler са им 4х4.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: Новите SUV-ве

          Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
          Неслучайно има и леки автомобили 4х4 - не разбирам защо някои като чуят 4х4 веднага си представят кал, лебедки и т.н.
          Приятел кара от доста време седани 4х4 - ами също няма нищо общо като поведение... Били тежки, тромави и харчещи... Ами за тежки - тежки са (последния му седан е около 2300-2400кг сухо тегло), ама пък за тромав и харчещ - нито е толкова тромав с ускорение 0-100 5.5 сек, нито разходът му огромен - извън града спокойно слиза под 9л/100км, а в града - около 10-12л/100км..
          Седан 2300 , 0-100 за 5.5 секунди и харчи 10 градско?

          Кой това?
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • От: Новите SUV-ве

            Може да е хибрид ;-

            Коментар


            • От: Новите SUV-ве

              Първоначално публикуван от redex Преглед на мнение
              Може да е хибрид ;-
              Моята, като спускам по надолнище и връща гориво в резервоара! Не разваляйте купона
              Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

              Коментар


              • От: Новите SUV-ве

                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                Седан 2300 , 0-100 за 5.5 секунди и харчи 10 градско?

                Кой това?
                Lexus LS500h...
                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                Коментар


                • От: Новите SUV-ве

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20190219_152638.jpg
Прегледи:1
Размер:197.7 КБ
ID:5809208

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20190219_152529.jpg
Прегледи:1
Размер:189.8 КБ
ID:5809209

                  Боголюбе бегай, налични са, запазил съм ти ги. Едната е 70, другата 80.
                  Всеки трети е шести

                  Коментар


                  • От: Новите SUV-ве

                    Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                    ...
                    Боголюбе бегай, налични са, запазил съм ти ги. Едната е 70, другата 80.
                    Да не са дизеляци някакви?
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Новите SUV-ве

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      Да не са дизеляци някакви?

                      Защо, за 80 бона, а не може да му се ремонтира мотора с чуко и тело?
                      Всеки трети е шести

                      Коментар


                      • От: Новите SUV-ве

                        Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                        Защо, за 80 бона, а не може да му се ремонтира мотора с чуко и тело?
                        Щото бРъже че сдадат багажо с разните DPF-и и add-blue-та, а и нема да моем да си джиткам из Европата навсякъде...
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Новите SUV-ве

                          Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                          Lexus LS500h...

                          2100 кила,тука липсват 5торби цемент
                          12.5 литра на 100 и то с четене на тьнкия шрифт,10 ако го дърпам аз
                          За ускорението пак не си прав - по-бърза е даже
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • От: Новите SUV-ве

                            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                            Щото бРъже че сдадат багажо с разните DPF-и и add-blue-та, а и нема да моем да си джиткам из Европата навсякъде...


                            Ми ако ще си поръчваш, да разуча къде има налична бензинова да ходиш да я видиш?

                            Да ти снимам утре нисанче нещо, бензиново. Или някоя друга марка, бмв?
                            Всеки трети е шести

                            Коментар


                            • От: Новите SUV-ве

                              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                              2100 кила,тука липсват 5торби цемент
                              12.5 литра на 100 и то с четене на тьнкия шрифт,10 ако го дърпам аз
                              За ускорението пак не си прав - по-бърза е даже
                              Не си прав: https://www.guideautoweb.com/en/make...ions/500h-awd/
                              Батериите тежат (явно си гледал LS500RWD, a не LS500h AWD)

                              Иначе разхода - както на всеки автомобил... С малко по-якичко настъпване (а това нещо дърпа наистина хубаво) подминава и 12л/100 извън града...
                              Но смъкването на темпото до 120-140км/ч смъкна среден разход уверено под 9л/100км... По извънградски път, а не по магистрала...

                              Както и да е - все пак не е нов СУВ (вкарах примера само защото си е чисто шосейно 4х4 и пак е много приятно за шофиране - и в потвърждение на тезата ми, че 4х4 не е само за офроуд)...
                              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                              Коментар


                              • От: Новите SUV-ве

                                Може и да не съм прав,линка който напипах това ми даде.

                                Тия са гадове,какво ще караме ние любителите на 20 годишните коли след 20 години не знам
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X