Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новите SUV-ве

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новите SUV-ве

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Е, моята (тя не е моя, ма аз плащАх смяната на двигател ) е точно "Евро 3". С "Делфи" система
    Нова ли я купи или нов внос на малко километри карана от баба до магазина
    Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

    Коментар


    • От: Новите SUV-ве

      Гагича да не е прост? Купил я е от търг от съдия изпълнител!
      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

      Коментар


      • От: Новите SUV-ве

        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        Какво имаш предвид? Като разните стари "Тойоти" дето си ги тунинговаш?
        https://www.youtube.com/watch?v=QO784qWHsgo
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • От: Новите SUV-ве

          Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
          На това посредствено баирче Гагич ще се качи с на младши велосипеда.
          Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

          Коментар


          • От: Новите SUV-ве

            Тротинетката
            Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

            Коментар


            • От: Новите SUV-ве

              Ще се качи , ама на 4 крака ...с хайлукса го катеря на втора бавна.
              На нас клиренс ни трябва , не скорост

              Коментар


              • От: Новите SUV-ве

                Първоначално публикуван от Quest Преглед на мнение
                Каптур 1.5 Дци на жената, когато се случва да го карам по магистрала и бързам, не е имало проблем и си поддържа 170 км/ч по магистралата.
                Айдеее, почна се. Ама тва с 5 човека, много багаж и бокс на покрива, нали? А разхода - 6/100.
                2018 KIA Sportage 1.6T AWD GT Line
                2007 AUDI A6 3.0TDI S-Line Quattro
                2007 HOMDA FMX 650

                Коментар


                • От: Новите SUV-ве

                  Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                  Мой колега от югоизточна България редовно го засичат да кара Дъстъра със над 160...и така вече 3 години .
                  А пък колегите ти в северозападна смениха и на двете двигателите без да са карали със 160 щото няма къде.

                  Коментар


                  • От: Новите SUV-ве

                    Първия сув на света не беше ли лада нива а втория сузуки витара или се бъркам.
                    Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                    Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                    Sofrace Offroad Team

                    Коментар


                    • От: Новите SUV-ве

                      Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
                      Първия сув на света не беше ли лада нива а втория сузуки витара или се бъркам.
                      Евгени , тия новите де нямат бавни предавки , за разлика от ...старите
                      На нас клиренс ни трябва , не скорост

                      Коментар


                      • От: Новите SUV-ве

                        Първоначално публикуван от I.Rangelov Преглед на мнение
                        А пък колегите ти в северозападна смениха и на двете двигателите без да са карали със 160 щото няма къде.
                        Ама Драго не е от тях ...нали
                        На нас клиренс ни трябва , не скорост

                        Коментар


                        • От: Новите SUV-ве

                          Кое бе, смешко?
                          Кой говори за разход, въобще?
                          Говорим за това какво може да поддържа като скорост 1.5 дци.

                          Коментар


                          • От: Новите SUV-ве

                            Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
                            Нова ли я купи или нов внос на малко километри карана от баба до магазина
                            Купих я за 3000 лв. от познат, на който сестра му я караше - за назидание на Боголюб-младши който ми мрънкаше как всички карали дизелчета, пък семейните "джип-ве" (да сме в тон със заглавието на темата ) много харчели. Измина тука около 20-25 000 км., посменихме това-онова, изразихме възхищение как харчи 4-4,5 литра на дълъг път (писал съм и във форума) и синът ми замина в чужбина и ми я остави аз да си троша главата с нея. Реших да я ползвам, карах я из града, ама на магистралата ми гръмна (някъде имам и снимка на дупката в блока, след като двигателят беше свален). След гръмването ми сложиха нов стар двигател от някаква катастрофирала такава ("Меган 2") и колата пропътува до Холандия (ама с бавно каране - до 140 км/ч вкл. по немските магистрали, по които няма ограничения) и остана там. Сервизният интервал беше свит от 30 000 на 10 000 км, па дали и не беше на 5-6 000 по заръка на сведущите, които ме заклеха да я карам бавно и да сменям всичко на 5-6 000 км - горивен филтър, масло и така.
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • От: Новите SUV-ве

                              Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                              Евгени , тия новите де нямат бавни предавки , за разлика от ...старите
                              И новите имат ...и блокажи имат (моята де )
                              ама да питаш за къв х%й са им като нямат просвет и имат всичко излишно за извън пътя.

                              Коментар


                              • От: Новите SUV-ве

                                Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                                Ама Драго не е от тях ...нали
                                Не, няма Драго тука. Иначе се счупиха по един и същи начин. На сравнително голяма скорост пука нещо по маслената магистрала(от рено твърдят че е охладителя) и директно светва оранжевия двигател на таблото, което за дачия означавало че трябва да се смени двигателя

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X