Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за джип до 6000 лв

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвет за джип до 6000 лв

    Колеги,имам нужда от джип,който да гази сняг доволно,да не
    харчи повече от 30лева/100км,да е здрав и по-големичък. Гледах Чероки 2,5тди 98г спорт,но чувам,че били много трошливи и сложни мотори. Дайте предложения до 6000лв но само с ляв волан,че и жената ще го кара

  • #2
    От: Съвет за джип до 6000 лв

    Здравей колега!При така зададения въпрос,ми се струва че много малко колеги ще ти отговорят.Защото твоят въпрос предизвиквз други въпроси.Например-казваш че искаш да ти гори не повече от 30лв/100км.Добре ама какво -бензин,нафта или газ.Защото има разлика.Второ-тизи джип само в снега ли ще го караш или...И трето-за Чероки 2.5 ТДИ има доста написано в подфорума така че няма да е лошо да се поразровиш и там и си мисля че доста от въпросите които са в главата ти ще намерят отговор именно там.Извини ме ако съм те засегнал но в този форум всеки се старае да помогне на колегата с каквото може но при така поднесената информация за твоите изисквания към джипа който смяташ да купиш мисля че ще получиш много различни мнения които ще те объркат още повече.Успех в търсенето
    Няма лоши автомобили - има лоши шофьори

    Коментар


    • #3
      От: Съвет за джип до 6000 лв

      джипа трябва да е дълъг и жълт!!!
      driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

      Коментар


      • #4
        От: Съвет за джип до 6000 лв

        Първоначално публикуван от polo_burgera Преглед на мнение
        Колеги,имам нужда от джип,който да гази сняг доволно,да не
        харчи повече от 30лева/100км,да е здрав и по-големичък. Гледах Чероки 2,5тди 98г спорт,но чувам,че били много трошливи и сложни мотори. Дайте предложения до 6000лв но само с ляв волан,че и жената ще го кара
        Колега, моля не пускай теми където ти скимне, за каквото ти скимне с недомлъвки и неясни изисквания !
        След като свърших с мъмренето да продължа. Реши следните неща :
        1. За какво ти трябва джип - за да се газариш пред кафенцата, за да си вършиш работа, да ходих на разходки, да си на по-високо в града и тнт ;
        2. На какво гориво предпочиташ да е джипа;
        3. Колко пари можеш да отделиш за разходи по поддръжката и разхода на гориво;
        4. Кое ти пасва най-добре;

        След като прецениш, отговори по ред на въпросите по възможно най-точният начин и се върни да препрочетеш написаното .
        Пък тогава ще даваме акъли !

        Поздрави !

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X