Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Комби 4х4 какво?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Комби 4х4 какво?

    5 месеца,тия сега ли го рисуват?Защо толкова дьлго време се чака за един Пасат?
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #32
      От: Комби 4х4 какво?

      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
      5 месеца,тия сега ли го рисуват?Защо толкова дьлго време се чака за един Пасат?
      Не си разбрал - чаках около 2 месеца! Поръчах го септември, дойде ноември! Имаше и налични, ама аз исках някой неща които ги нямаше в наличните и затова беше с поръчка! А и аз не бързах!
      יעבור
      «И това ще мине»

      Коментар


      • #33
        От: Комби 4х4 какво?

        А така може,аз разбрах,че се чака за това нещо 5 месеца и почнах да се почесвам.

        С КЕФ да си го караш
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #34
          От: Комби 4х4 какво?

          В тая категория фаворита ми е Ауди олроуд , но аз за кола, която не е втора употреба не си и мечтая!
          "Do not correct a fool, for he will hate you;
          Correct a wise man, for he will appreciate you."

          Коментар


          • #35
            От: Комби 4х4 какво?

            Бая удачно се е събудила темата, и аз вчера сутринта се ухилих до уши на едно Санта Фе дълга база, до тук му правих разбор на недостатъците и недомислиците, нататък се надявам да споделям за качествата
            Издъних се на Тюринг теста

            Коментар


            • #36
              От: Комби 4х4 какво?

              Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
              Бая удачно се е събудила темата, и аз вчера сутринта се ухилих до уши на едно Санта Фе дълга база, до тук му правих разбор на недостатъците и недомислиците, нататък се надявам да споделям за качествата
              Е честито! Хубава машинка е! Имаме такова животно в къщи, от предишния модел! На 170 хил. е, без практически никакви проблеми! Да си го караш със здраве!
              יעבור
              «И това ще мине»

              Коментар


              • #37
                От: Комби 4х4 какво?

                Благодаря

                Кога ги направихте тия 170 хиляди бе човек Все едно вчера беше като четях за сагата с бензиностанцията... Само така

                Аз до сега се въртях на корейския сайт, оказа се че там се казва Maxcruz. Тук се води Санта Фе GLS. За щастие при нас не идва с двигателя от местния корейски вариант, а с шестак. Зер два тона е, с бензинова четворка не го виждам. Поживем - увидем...
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • #38
                  От: Комби 4х4 какво?

                  Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                  Благодаря

                  Кога ги направихте тия 170 хиляди бе човек
                  Ами той и Пасата за 7 месеца е 30 хил.! 60-70 хил. годишно ми е минимума! А по повод двигателя - преди десетина години карах Соната с шестцилиндров бензинов двигател - пушка беше!
                  יעבור
                  «И това ще мине»

                  Коментар


                  • #39
                    От: Комби 4х4 какво?

                    Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                    Ами той и Пасата за 7 месеца е 30 хил.!
                    О-хо, значи имаш достатъчно изминати километри, за да споделиш по-подробни впечатления - динамика, разход, комфорт при пътуване.
                    Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
                    BMW F650CS
                    Радо о885 5о 59 5о

                    Коментар


                    • #40
                      От: Комби 4х4 какво?

                      Първоначално публикуван от rraadd00 Преглед на мнение
                      О-хо, значи имаш достатъчно изминати километри, за да споделиш по-подробни впечатления - динамика, разход, комфорт при пътуване.
                      Ами накратко - динамиката за мен е супер! 170 коня, по-лек от джип, скоростната кутия с два съединителя реагира по-бързо от обикновен автомат! Разход - не съм нулирал от самото начало средния разход, сега показва 6.1 л. на 100 км.! Като се има в предвид, че минимум 50% от пробега и по магистрали, то смятам, че е напълно поносим! Иначе, ако не е магистрала съм постигал 4.8 - 5 литра! Като комфорт - единственото което малко ме дразни е седалката! За мен е малко тясна, на Теракана ми беше много удобна! Ама аз съм 100 кг., така, че това е субективно!
                      יעבור
                      «И това ще мине»

                      Коментар


                      • #41
                        От: Комби 4х4 какво?

                        Твоя 4х4 ли е последно?
                        Баща ми си взима утре комби Highline 2.0ТДИ 140кс DSG, но не е 4х4 за съжаление... Имаха 4бр налични в София с 12% Т.О.
                        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X