Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля за съвет... Витара или Фероза

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Моля за съвет... Витара или Фероза

    Ферозата е по-джип от витарата. Поне отпред. С два носача е, докато житарата с този макферсън(макар и по-кораво направен) е кекава при подскоци.
    Витарата има по-мека возия, нещо което не е за пренебрегване щом ще се кара и като ежедневна кола.
    Като проходимост и двете в заводския си вид са на кантар. За проходимост може да се говори след като започнат тунингите.

    Така, че колега-ако мислиш да доработваш поне малко джипа-вземай витара. Ферозата е по-трудна за докарване в офроуд кондиция.

    Но знай, че проходимостта започва в главата. После следват гуми, окачване с по-големи възможности, лебедка и т.н.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #17
      От: Моля за съвет... Витара или Фероза

      Здравейте на всички съфорумци,първият ми пост в ФОРУМА.
      Насочил съм се и аз към тези две МАШИНИ дискутирани по горе в темата /ИЗВИНЯВАМ се на автора че ще ползвам неговата/.
      Четох доста до сега, имам някои допълнителни въпроси като човек не ползвател на такива машини до сега.
      Принципно ще се ползват за ловен и градски/МОЖЕ би/ транспорт .
      Та на кратко и на въпроса:
      1. Коя от двете има повече електроника/компютър дадчици сензорчета и тем подобни/?
      2. коя от двете има по просто устроена предница /окачване/,по малко части по него?
      3.При згънати задни седалки и при двете каква площ се отваря 1м на 1м или повече по малко?
      4.И двете ли са с ангренажен ремък ,ролки или едната е с верига на мотора,и какви пари излиза смяната на тези консумативи/което според мен е задължително след закупуване,мое мнение?/.
      За сега това са ми въпросите ,сигурно ще има и още най вероятно.
      Джипката ще я ползвам за лов ако ме устройва и в градски условия, които не са много като километраж 10- 20-тина километра максимум дневно.
      Мястото където ловувам е на 50 км.от мястото където живея,работя.
      Дано не съм ви досадил или изнервил с въпроси, предварително се ИЗВИНЯВАМ ,но е тъй като човек не знае и се лута като МУХА БЕЗ глава из темите,де що има писано за Фероза и Витара,а в последствие става една кашаааааааа.
      Имам и други конкретни въпроси но те са вече за подворумите на марките.
      0896 396 700 Димчо Костов.

      Коментар


      • #18
        От: Моля за съвет... Витара или Фероза

        Първоначално публикуван от sniper elite Преглед на мнение
        Здравейте на всички съфорумци,първият ми пост в ФОРУМА.
        Насочил съм се и аз към тези две МАШИНИ дискутирани по горе в темата /ИЗВИНЯВАМ се на автора че ще ползвам неговата/.
        Четох доста до сега, имам някои допълнителни въпроси като човек не ползвател на такива машини до сега.
        Принципно ще се ползват за ловен и градски/МОЖЕ би/ транспорт .
        Та на кратко и на въпроса:
        1. Коя от двете има повече електроника/компютър дадчици сензорчета и тем подобни/?
        2. коя от двете има по просто устроена предница /окачване/,по малко части по него?
        3.При згънати задни седалки и при двете каква площ се отваря 1м на 1м или повече по малко?
        4.И двете ли са с ангренажен ремък ,ролки или едната е с верига на мотора,и какви пари излиза смяната на тези консумативи/което според мен е задължително след закупуване,мое мнение?/.
        За сега това са ми въпросите ,сигурно ще има и още най вероятно.
        Джипката ще я ползвам за лов ако ме устройва и в градски условия, които не са много като километраж 10- 20-тина километра максимум дневно.
        Мястото където ловувам е на 50 км.от мястото където живея,работя.
        Дано не съм ви досадил или изнервил с въпроси, предварително се ИЗВИНЯВАМ ,но е тъй като човек не знае и се лута като МУХА БЕЗ глава из темите,де що има писано за Фероза и Витара,а в последствие става една кашаааааааа.
        Имам и други конкретни въпроси но те са вече за подворумите на марките.
        Обслужването след покупката е в зависимост от това, от къде си я купил. Тук, във Форумът, обикновено нямаме навика да се лъжем какво е правено/сменяно, кое не е!
        Поздрави!
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X