Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep Grand Cherokee 4.7 WK

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Jeep Grand Cherokee 4.7 WK

    Здравейте,
    от 2 години искам да си купя джип, но едва сега мога да го направя.Насочил съм се към един Гранд , който от много време се предлага от една известна лизингова компания.Ако някой има инфо за този автомобил ще бъда благодарен да чуя мнения.

  • #2
    От: Jeep Grand Cherokee 4.7 WK

    Много добро попадение.
    Няма да съжаляваш.
    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

    Коментар


    • #3
      От: Jeep Grand Cherokee 4.7 WK

      И аз се почесвам зад врата около един WK 4,7 limited 2005 от няколко дена. Из форума има доста оскъдна информация или поне аз не намирам нищо съществено.
      Ако може някой да ме накара да си го купя ще съм му адски благодарен. Твърде възможно е и да почерпя на събора в Приморско
      О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

      Коментар


      • #4
        От: Jeep Grand Cherokee 4.7 WK

        Здравейте,
        купих Гранда и много му се кефя.Има някой дребни забележки, но като цяло за сега е о.к.Едниният от проблемите е че не свети дисплея на радиото.Иначе свири, сменят му су станциите но нищо не се вижда.Някой имал ли е подобен проблем.Дали има изгорял предпазител или е нещо друго.И още един въпрос/ може и да е малко глупав, но ще съм ви благодарен ако някой ми отговори.В плановото обслужване на 48 000 км е написано "Drain the transfer case and refill".Това означава да сменя маслото в раздатката или да го източа, пречистя и върна отново.Според мен ако трябва да го сменя трябва да пише " Change the transfer case oil".
        Благодаря предварително!

        Коментар


        • #5
          От: Jeep Grand Cherokee 4.7 WK

          Не се прави на американец, естествено, че трябва да го refill с ново
          Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

          Коментар


          • #6
            От: Jeep Grand Cherokee 4.7 WK

            Първоначално публикуван от krasi-mir Преглед на мнение
            Не се прави на американец, естествено, че трябва да го refill с ново
            Те в америката не правят тъй - сменят винаги , не слагат старото- в 99% потребителя е гола вода и не знае нищо за колата си и го налъгват яко че трябва да му се смени еди какво си - все пак трябва да му вземат кинтите някакси .

            Коментар


            • #7
              От: Jeep Grand Cherokee 4.7 WK

              30$ не е голям напън.
              Маслото в раздатката е специално, с всяко друго блокажа затяга.
              http://wkjeeps.com/wk_maintenance.htm#TCASE

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X