Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фронтера 2.0 или Витара 1.6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Фронтера 2.0 или Витара 1.6

    Знам,че темата е дискутирана и , че двата джипа не са точно в един клас.Просто цените са им горе -долу едакви , а това в моя случай е определящо.Въпросът ми е по- скоро колко голяма е разликата в подръжката.Много хора ми дадоха съвет ,че Витарата е по -здрава и по- проходима от Фронтерата.До колко това е вярно? Която и да взема, смятам да карам на газ.Споменавам го ,защото съм чувал , че има повече трудности при газификация на Японски коли.Благодаря предварително.

  • #2
    От: Фронтера 2.0 или Витара 1.6

    + 1 за Фронтерата- по-голяма е, и двете са здрави джипки

    Коментар


    • #3
      От: Фронтера 2.0 или Витара 1.6

      +1 за фронтерата- изгнила фронтера още не съм виждал, но Витари . . .
      +1 за фронтерата- здрав и надежден двигател

      Коментар


      • #4
        От: Фронтера 2.0 или Витара 1.6

        И аз бих дал глас за Фронтерата. Витарата е по-лека и затова понякога има предимство в проходимостта, но по нищо друго не превъзхожда Фронтера.
        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
        Неизвестен мъдрец

        Коментар


        • #5
          От: Фронтера 2.0 или Витара 1.6

          И двете се газифицират безпроблемно.

          За автомобил, който не е първа младост важно е конкретното състояние на машината.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #6
            От: Фронтера 2.0 или Витара 1.6

            В този ценови диапазон влизат още една камара джипки.
            М/у двата модела, в града и гората предпочитам витарата, а по магистралата фронтера.

            Коментар


            • #7
              От: Фронтера 2.0 или Витара 1.6

              Първоначално публикуван от Лъчезар Преглед на мнение
              В този ценови диапазон влизат още една камара джипки.
              М/у двата модела, в града и гората предпочитам витарата, а по магистралата фронтера.
              Така е , но тези двете джипки повече ми допадат и май са най-масови .Въпреки това , се оглеждам и за някоя добра Киа Спортидж.

              Коментар


              • #8
                От: Фронтера 2.0 или Витара 1.6

                +1 за Витарата . Да не казвам приказката за Опела , че ще се обиди някой ! Витарата не превъзхожда Фронтерата само в теглото . Гори по-малко , по-евтина поддръжка , по-проходима , единственият недостатък е , че побира по-малко багаж от Фронтерата ! Витарата е по-добрият вариант !
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                0878 23 58 34- Радо

                Коментар


                • #9
                  От: Фронтера 2.0 или Витара 1.6

                  Първоначално публикуван от TLC23 Преглед на мнение
                  ....Да не казвам приказката за Опела , че ще се обиди някой ! ...
                  Я кажи , кажи !
                  Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Фронтера 2.0 или Витара 1.6

                    Първоначално публикуван от TLC23 Преглед на мнение
                    Да не казвам приказката за Опела
                    Хич не я казвай.Аман от разбирачи.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Фронтера 2.0 или Витара 1.6

                      Ако е толкова голяма дилемата, вземи един хибрид Витара/Опел Някой хора знаят как става.
                      Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
                      Mercedes w212 E350 4matic
                      Ducati Monster 600
                      O888795575

                      Коментар


                      • #12
                        От: Фронтера 2.0 или Витара 1.6

                        За какво ще я ползваш?

                        Коментар


                        • #13
                          От: Фронтера 2.0 или Витара 1.6

                          Първоначално публикуван от ma6ina1 Преглед на мнение
                          Така е , но тези двете джипки повече ми допадат и май са най-масови .Въпреки това , се оглеждам и за някоя добра Киа Спортидж.
                          Не трябваше да споменаваш тая марка с три букви, че започна да ми се покъртя от нея. Скоро ще се появи и маркетинговото им аташе, който предлага и тестдрайв.
                          Да не ме разбереш погрешно, не казвам нищо лошо за марката, но вече всяка тема е наводнена с реклама по тоя модел. Дори и за трактор да питаш и пак ти се набива к*я
                          В основни линии гледай да е читава, че на тия години и лоялни търговци, подводни камъни много.
                          Ако пък не те бърка друсането и теснотията на самурая, да знаеш, че по здравина мачка всички по горе споменати.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Фронтера 2.0 или Витара 1.6

                            Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                            Хич не я казвай.Аман от разбирачи.
                            Що бре , човека може да не се е качвал на Фронтера , ама сигурно е виждал на снимка . А то там си личи приликата на Фронтера с Опел - по емблемата
                            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Фронтера 2.0 или Витара 1.6

                              Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                              А то там си личи приликата на Фронтера с Опел - по емблемата

                              Каква е тази инженерна мисъл че не схванах тънкия замисъл
                              Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X