Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Santana 350 ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Santana 350 ?

    Здравейте, нов съм във форума. Търсих инфо за Сантана350, но нещо удрям на камък. Може ли да споделите опит и наблюдения относно Сантана350 (Витара с 1,6 ХДИ дизел на Пежо). Очаквам Вашите мнения по въпроса. Благодаря предварително.

  • #2
    От: Santana 350 ?

    Не съм сигурен, но двигателя може и да е 2,0HDI.....

    Коментар


    • #3
      От: Santana 350 ?

      не съм сигурен но има с 1,9 ДТ и с 2,0 хди. 1,6 е доста нов двигател. Витара с 2,0 ХДИ но не пише сантана ами си е витара има приятел. Най-обикновена витара, но за двигателя ходиш при майстор пежо. Принципно и 1,9 и 2,0ката са едни от най-здравите дизелови двигатели. 1,9дизела ако не е на 800+ и е елементарно поддържан няма чупене, 2,0 хдито 90коня е много хубав двигател, но трябва да е модела с електронния педал, а не с жило на педала на газта, и тоя не е хич лош но е преди оправянето на детските болести. Дай, повече информация за това което искаш да купиш. Мисля че Сантаната я продаваха в ПСА и май е на ПСА изчадие, докато ако пише Витара си е на Сузуки Изчадие с Пежо двигател, сега като се замислям мисля че в Испания ги правят в ПСА.

      Коментар


      • #4
        От: Santana 350 ?

        Много зависи за какво ти трябва- колега от Русе има Сантана с мотор 2.0 хди на Пежо и доста време го търкаля, с нас на разходки е излизал, доста тормоз е видяло и още се движи.
        На сърбела майката му е чесането.
        Борислав Борисов Русе О885 О37815

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X