Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Pajero или Terrano

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Pajero или Terrano

    Рядкост са. Не ми е попадало такова в ръчичките, но и да попадне, аз автоматици почти не съм карал, така че сериозна база за сравнение нямам, така или иначе.

    Ако се чудиш дали автоматика е проблемен - до колкото знам не е.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #92
      От: Pajero или Terrano

      Благодаря, Спарки! Точно това се чудех и това ми е достатъчно засега като информация.

      Коментар


      • #93
        От: Pajero или Terrano

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        А на мен вътрешния вид на тераното повече ми харесва.

        И впрочем, на 2.4 двигателя на тераното нищо му няма. Просто за да върви - педала до метала, а мен това не ме кефи.

        ПП: И за да не кажете че съм теранофил и паджерофоб - Pajero Sport ми харесва всякак, и вътре и вън, ама да го имаше поне 2.8.
        Има го с 2.8 TDI и със 3.5 бензин даже.Само,че е Challenger.
        [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
        Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

        Коментар


        • #94
          От: Pajero или Terrano

          Ми, значи нищо чудно ако ми потрябва дълга база, да се метна, ако намеря подходящ.

          ПП: Я, имало и трилитрови. Да видиш ти!
          Последно редактирано от sparkybg; 27-11-12, 10:07.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #95
            От: Pajero или Terrano

            Моя е 2.8 и го продавам.
            [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
            Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

            Коментар


            • #96
              От: Pajero или Terrano

              Първоначално публикуван от peterbg1 Преглед на мнение
              Моя е 2.8 и го продавам.
              Не ми е дотрябвал още, а и е с десен волан, а аз такова категорично не мога да карам.

              Опитвал съм терано, при все че карам всекидневно същото, и още имам потрес като се сетя. Ако ида в държава с обратно на нашето движение ще съм като куц кон поне един месец.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #97
                От: Pajero или Terrano

                Няма-отстрани е по-страшно..И аз така си мислех преди,но от 9 г. не съм карал нищо с ляв волан.
                Значи тогава Пажеро Спорт май няма 2.8,ако не е сменян двигател или дирекция.Чаленджера се е продавал в Япония само с 2.8.Може и да бъркам.
                [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
                Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

                Коментар


                • #98
                  От: Pajero или Terrano

                  Първоначално публикуван от peterbg1 Преглед на мнение
                  Няма-отстрани е по-страшно..И аз така си мислех преди,но от 9 г. не съм карал нищо с ляв волан.
                  Значи тогава Пажеро Спорт май няма 2.8,ако не е сменян двигател или дирекция.Чаленджера се е продавал в Япония само с 2.8.Може и да бъркам.
                  Не знам подробности. Но намирам по обяви (и тук и навън) и 2.8, и 3.0 и 3.5 с ляв волан, тоест, ако не е обръщан (което до колкото знам при паджеро е трудно начинание), значи че се е продавал поне в една държава с нашата посока на движение, извън Япония.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Pajero или Terrano

                    Така е,прав си.Сега видях в уики-то и пише,че от 97-ма са се продавали навсякъде по света и със 4-те двигатела ,като на Пажеро и под различни имена,де.Но аз в Англия не съм срещал Шогун Спорт 2.8. Само Чаленджър 2.8,които са импорт от Япония и то по-рядко.
                    [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
                    Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X