Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кажете кой сув е по-добър !????

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кажете кой сув е по-добър !????

    приятели,решил съм да си закупя градски джип..колебая се между тойота рав4, нисан екстреил, хонда сивик в диапазона 2001-2003 година...кажете кое е най-доброто, кое седи най-добре на пътя, кое е най-икономично, с най-евтина подръжка.. общо взето проблеми и полижителни неща. като цяло искам бензин но и дизел не ме бърка да купя. мерси предварително

  • #2
    От: Кажете кой сув е по-добър !????

    ... хонда сивик...
    !!!

    Коментар


    • #3
      От: Кажете кой сув е по-добър !????

      Honda.
      Въпреки, че това е поредната тема по въпроса.
      Ако не свършва добре, значи не е свършило!
      0888 315 794
      LZ1UPI
      A1 (Rh+)

      Коментар


      • #4
        От: Кажете кой сув е по-добър !????

        От тези трите, според мен вземи японската!

        Коментар


        • #5
          От: Кажете кой сув е по-добър !????

          Ще ти се наложи да поизчакаш 10-ина години за да си вземеш 10 годишен civic SUV
          http://www.autoexpress.co.uk/news/au...uv_on_way.html
          О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

          Коментар


          • #6
            От: Кажете кой сув е по-добър !????

            Ако големината е критерий- Xtrail-а е най-голям от горепосочените.
            M57D30T1
            W450

            Коментар


            • #7
              От: Кажете кой сув е по-добър !????

              Субарото колега е най-доброто

              Коментар


              • #8
                От: Кажете кой сув е по-добър !????

                +1 за X-trail . Най-добрият от горе посочените .
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                0878 23 58 34- Радо

                Коментар


                • #9
                  От: Кажете кой сув е по-добър !????

                  + 1 за черния

                  Коментар


                  • #10
                    От: Кажете кой сув е по-добър !????

                    Наистина не съм запознат с предимствата и недостатъците на тези три машиним, а много съм се навил да си купя.
                    Моля някой сериозен и разбиращ да ми каже с няколко думи за всеки по нещо, а що се отнася до цвета, за мен няма значение,така че моля да не пълним темата с излишни неща!
                    Благодаря предварително!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Кажете кой сув е по-добър !????

                      ЕМи казахме ти СУбаро споре дмен и 3те дето си си избрал са коли най-обикновени които пише че са 4х4, но реално освен повечето разходи и по лошото пътно поведение с нищо не се отличават от най-обикновена кола. Като не искаш джип а кола с 4Х4 която да ти свърши работа си вземи Субаро, то е хем доста добра кола, която и на маНгистралата се държи много добре, хем и извън пътя показва доста добри резултати. Друг не лош Сув да го наречем са 3знаците митсУбУши/пежо/ сУтерен, но мисля че не търсиш в тоя ценови диапазон.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Кажете кой сув е по-добър !????

                        Първоначално публикуван от tishkov86 Преглед на мнение
                        приятели,решил съм да си закупя градски джип..колебая се между тойота рав4, нисан екстреил, хонда сивик в диапазона 2001-2003 година...кажете кое е най-доброто, кое седи най-добре на пътя, кое е най-икономично, с най-евтина подръжка.. общо взето проблеми и полижителни неща. като цяло искам бензин но и дизел не ме бърка да купя. мерси предварително
                        Сериозно колега, всичко е въпрос на вкус!!!На Вкус и цвет...тавариши нет, един харесва едната - друг я отрича, щото и тои няма смислен отговор, но пък разбира от материята...

                        Аз за продажба съм пробвал и подкарвал въпросните жипки, но от тях съм си оставил Хонда, ама не Сивик, а ЦР-В!
                        Единствената причина беше, че най-ми допадна като поведение на пътя, предимно асвалт и рядко леки макадамни...
                        Късата Тойота е сравнително по-проходимна, но проходимостта зависи от две неща ...задкормилното и ГУМИТЕ!!!
                        Иначе е малка и за семейни пикници и повече багаж....трудна работа!!Виж им характеристиките, къде се сглобяват...
                        Нисаня е най-нежен от към издръжливост, ама това си зависи пак от Задкормилното и кухината в главъта..

                        Гледай най-вече да е изправен и читав екземпляр!!!Там вече ако не разбираш и няма на кой да се довериш....рисковаш да намразиш марката от некомпетентният си избор.
                        Факторите които ще те ориентират са историята на колата, ако има сервизна документация в чужбина...до кога е отразена, ти кой собственик ще си и в БГ, кои са и бившите собственици....ОСОБЕНО в БГ!!Колко години е движена в БГ и как е поддържана...
                        Другото вече са технически познания при огледа и тестването, които са ти най-нужните за да имаш реална представа какво те чака....удоволствие или мъка!!!
                        Щом те интересува НАЙ-ИКОНОМИЧНОТО и с НАЙ-ЕВТИНА поддръжка, не си вземай нищо такова!!!
                        Купи си нещо с двигателче до 1000 кубика, малко и леко, масово разпространено с достатъчно части и по старичко....
                        Така ще са ти нужни само едни хубави ГУМИ за в града и всички показатели за икономии ще са ти покрити!!!
                        Щото само данъка на онези със над 140коня мотори и тези години...са около 250 лв. годишно, застраховките също....а и под 12градско няма да ги свалиш зимата, а и за тях трябват пак хубави и подходящи гуми, ама цолажа и цената им е двойна!!!Абе само разходи.....и никакви икономии..

                        Иначе Черното винаги е на мода, и придава тежест и респект!!
                        СИЛНИТЕ КРАДАТ ОТ ЧУЖДИ ДЪРЖАВИ, СЛАБИТЕ - ОТ СВОЯТ НАРОД !

                        Коментар


                        • #13
                          От: Кажете кой сув е по-добър !????

                          Махаме RAV 4 и остават HONDA CR-V и X-Trail. Най-добрия вариант да избереш измежду 2-та е да им направиш тест драйв, тогава ще може да прециниш кое ти харесва повече... Иначе 2 те са почти равностойни...

                          Виж какво намерих


                          Коментар


                          • #14
                            От: Кажете кой сув е по-добър !????

                            Първоначално публикуван от tishkov86 Преглед на мнение
                            приятели,решил съм да си закупя градски джип..колебая се между тойота рав4, нисан екстреил, хонда сивик в диапазона 2001-2003 година...кажете кое е най-доброто, кое седи най-добре на пътя, кое е най-икономично, с най-евтина подръжка.. общо взето проблеми и полижителни неща. като цяло искам бензин но и дизел не ме бърка да купя. мерси предварително
                            Виж тази тема:http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=89336
                            0осем9осем7шест0осем7едно
                            Миро

                            Коментар


                            • #15
                              От: Кажете кой сув е по-добър !????

                              Първоначално публикуван от noel Преглед на мнение
                              Махаме RAV 4 и остават HONDA CR-V и X-Trail. Най-добрия вариант да избереш измежду 2-та е да им направиш тест драйв, тогава ще може да прециниш кое ти харесва повече... Иначе 2 те са почти равностойни...

                              Виж какво намерих


                              И как пък така реши да махаш РАВ4?Карал ли си такова?Знаеш ли какво му задвижването?А,знаеш ли,че тази Хонда дето я предлагаш на всеки,докато се чуди ,дали да завърти задните колела,или не,вече се е вкопала в снега,а РАВ4 вече е изхвръкнал като тапа,защото винаги тегли с четирите колела?И въобще имаш ли някаква представа,какво е това РАВ4 та го зачеркваш с лека ръка?С тези клипчета ли ще помогнеш на човека да си избере кола?
                              Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                              Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                              Враца

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X