Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Терано-2 или Рав-4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Терано-2 или Рав-4

    Здравейте.От написаното до дотук разбрах че скоростната кутия (на бензиновите) е слабо звено.Доста четох из форума и попаднах само на един колега който е ремонтирал кутия на Терано общо взето не намирам публикации за проблемни скоростни кутии .Е с моя късмет може и да попадна на такъв .Съжалявам ако съм дотегнал с въпроси но колко би струвал най тежкия ремонт на скоростна кутия? За масла и антикорозионни операции се поуграмотих.Поздрави.

    Коментар


    • #17
      От: Терано-2 или Рав-4

      Само да добавя че Рава отпада от играта живот и здраве ще е Терано-Маверик 2.4 къса база с клима задължително.

      Коментар


      • #18
        От: Терано-2 или Рав-4

        А какво караш до сега? Имай на предвид, че късо терано друса много (нищо против джипа нямам, даже много му се кефя, но вози твърдо и друса- то май почти всички къси джипки возят така).
        2.7 TDI на терано много ми харесва как върви, е като е само на задно и се врътка доста, но пък на заснежено си му включваш 4х4 и си караш.
        Но ти гледам искаш бензин...
        I'm not Lost, I'm Discovering !

        088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

        Коментар


        • #19
          От: Терано-2 или Рав-4

          На мене ми струваше 1150лв. но съм сигурен че ти никога няма да положиш толкова усилия за да постигнеш моите резултати. Успех.

          Коментар


          • #20
            От: Терано-2 или Рав-4

            Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
            А какво караш до сега? Имай на предвид, че късо терано друса много (нищо против джипа нямам, даже много му се кефя, но вози твърдо и друса- то май почти всички къси джипки возят така).
            2.7 TDI на терано много ми харесва как върви, е като е само на задно и се врътка доста, но пък на заснежено си му включваш 4х4 и си караш.
            Но ти гледам искаш бензин...
            Здравейте.Карам БМВ от доста години и съм на ясно със задното особенно със ЛСД или шпер както му казват.

            Коментар


            • #21
              От: Терано-2 или Рав-4

              Имаш предвид че няма да я счупя?Дано,дано.

              Коментар


              • #22
                От: Терано-2 или Рав-4

                Между другото днес ходих да гледам един Маверик 2.4 има го в мобиле-черно регион Пловдив ,ако някой иска да го гледа нека ми пише за да му разкажа да не се разкарва напразно.Поздрави.

                Коментар


                • #23
                  От: Терано-2 или Рав-4

                  Във Форума винаги надделяват Нисанджиите.Ако човек има изисквания,като за СУВ му се предлага Терано,ако пък иска някакъв джип веднага 20-на собственици на Патрул ,!му казват как от Патрула по-добро няма!Като при китайците-надделява се с жива сила(в случая с брой мнения на собственици на Нисан).Хубавото (за съветващите)е,че после никой не държи сметка за погрешното насочване на човека, спрямо това което е търсил.
                  Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                  Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                  Враца

                  Коментар


                  • #24
                    От: Терано-2 или Рав-4

                    Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                    А какво караш до сега? Имай на предвид, че късо терано друса много (нищо против джипа нямам, даже много му се кефя, но вози твърдо и друса- то май почти всички къси джипки возят така).
                    2.7 TDI на терано много ми харесва как върви, е като е само на задно и се врътка доста, но пък на заснежено си му включваш 4х4 и си караш.
                    Но ти гледам искаш бензин...
                    Друса, като му сложиш дървени амортисьори. С правилните си вози много добре. А с още по-правилните хем не друса, хем се държи както трябва.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Терано-2 или Рав-4

                      Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
                      Във Форума винаги надделяват Нисанджиите.Ако човек има изисквания,като за СУВ му се предлага Терано,ако пък иска някакъв джип веднага 20-на собственици на Патрул ,!му казват как от Патрула по-добро няма!Като при китайците-надделява се с жива сила(в случая с брой мнения на собственици на Нисан).Хубавото (за съветващите)е,че после никой не държи сметка за погрешното насочване на човека, спрямо това което е търсил.
                      Защото е най-човешкия за поддръжка японски автомобил в класа си. Ако си купя например тойота 90-ка (всъщност, някой ден ще си купя 95-ца), цените отиват x2, x3 и нагоре. А в същото време, поне за терано, части по моргите колкото щеш (безпроблемен двигател и безпроблемна трансмисия и ходова част), и на човешки цени, просто защото търсенето не е твърде голямо.

                      Пък и темата е RAV или Terrano. Едното няма нищо общо с джип, а другото си е почти истински такъв.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Терано-2 или Рав-4

                        Колега мисля си че , няма да бъдеш толкова упорит като мене. Един или два пъти седмично за десетина месеца да вадиш коли и бусове на пътя кои от тях колела на таван на една страна от дерета и мантинели със стоманени въжета и почти винаги с удар от засилка и почти винаги се бърза особенно като затворят Е80 докато се справя от двете посоки стават опашки и се почва едно бързане едната кола на камиончето другата на платформата закачена на Тераното и газ.....луда работа. Та ти при 3000 5000км.кротко дърпане на ремарке на година ;което ми се вижда множко; и едно две изваждания от кал и преспи то ще си остарее а ние ще си останем млади може би. Колега кажи кое е Тераното къде мога да го видя и може да видиш още една гледна точка а всъщност ти си знаеш. Успех.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Терано-2 или Рав-4

                          Благодаря за съветите,дойде ли момента ще притеснявам колегите от под-форум NISSAN.Поздрави.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X