Обява

Свий
Няма добавени обяви.

помогнете в избор между диско 1 витара фероза фронтера или .....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • помогнете в избор между диско 1 витара фероза фронтера или .....

    колеги много изчетох тези дни напълно се обърках искам да си купя пак джипка.Преди имах витара къса база бях доволен но малко малка беше вътре.сега пак се навих но вече имам 3 коли сега ще ми трябва за ходене на лов и свободно време това което искам е да е по-бърза от лада нива заради горските.Да е по голяма може и да е витара дълга база.Възможно най дуракоустойчив и икономичен няма значение дали е бензин газ или дизел за мен и да се намират части.Искам да вляза в 4000лв.ще се кара повече по черно и по ниви и гори.
    Харесал съм подредени по желание :
    1 Диско 1 2cc 135ps http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...923&f1=details
    2 Витара дълга база 135ps
    3 Терано 2,7 ТДИ
    4 фронтера
    5 Фероза

    може да има и други за които не се сещам да влязат в условията ми.Верно ли е че диско 1- 2cc имат мого слаби скоростни кутии се чупят много.
    Благодаря предварително

  • #2
    От: помогнете в избор между диско 1 витара фероза фронтера или .....

    Първоначално публикуван от denkata23 Преглед на мнение
    .Верно ли е че диско 1- 2cc имат мого слаби скоростни кутии се чупят много.
    Благодаря предварително
    Колега, то и за VM двигателите разправят че били калпави, но всъщност всичко си зависи от експлоатацията и задкурмилното устройство.
    Всеки ще си похвали неговия джип и в този дух, аз гласувам за Тераното. Късото е хубаво за гората, но пък багажника е малък.
    Другите марки не мога да коментирам, поради липса на опит

    Успех.

    Коментар


    • #3
      От: помогнете в избор между диско 1 витара фероза фронтера или .....

      Ферозата е като витара къса база - демек отпада.

      Остават диско 1, терано и фронтера (витарата е тотално друга губерния от тия трите).

      Диско 1 с тоя двигател не знам колко "ще е бързо". Наистина не знам. Фронтера също трябва да търсиш с добър мотор, щото с малките е мъка. Терано след 1996-та се кара и със 150 по магистралата, та мога да кажа че ще е по-бързо от горските. Дълго за в гората обаче не е добро решение, но от друга страна късо терано е на порядък по-голямо от витара и фероза, включая и като вътрешно пространство.

      Сега остава да пообиколиш и да пробваш, пък каквото ти легне на сърце. Бюджета е малко скромничък за всичко освен фероза и витара, та очаквай после още разходи за привеждане е поносим вид (и външен, и технически).
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X