Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

    Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
    Не си вземай такова. Не е само лагера. Това е голямо Клио 4х4.
    стига де... тъкмо взех да се навивам... Какво друго е проблемно? Все пак клиото не е лоша кола за парите си...
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

      И аз гледах Патфайндери преди да си купя Патрола. Останал съм с впечатление, че автомата дава над 2л/100км повече спрямо ръчката. Ръчката дава 9л/100км извънградско и 11-13л/100км градско, смятай за автоматика... Странно явление е, че първите модели, т.е. преди 2009-2010 страдат от кафявата чума отзад - вратата на багажника ръждясва около хромираната бленда над номера. Направи ми също доста лошо впечатление, че такъв с автоматик е доста по-муден от с ръчка.

      Коментар


      • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

        Първоначално публикуван от bobeck Преглед на мнение
        Градското е 17-18/100. Но пък кой ли шестак над 200 коня гори по-малко...
        Четох за този разход на Аутбех Н6 в субару форума, до момента изгорих няколко резервоара и все още не съм го постигнал. Колата до момента я карам само на градско, минимален ми е 12.5, максимален 14.8/100. Дори и да стигна 17/100, за мен Аутбека категорично си заслужава пред алтернативите му.

        Коментар


        • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

          Аутбех Н6 е интересен избор за "само градско"... Аз на твое място бих взел импреза врх /може би/. Субару не са ми отпаднали напълно като вариант, но нещо не намирам читави екземпляри, а доста се бях запалил по тях... Преди 2 дни гледах един форестър 2.5 турбо 2007г в "сток център", но освен дребните забележки по купето имаше и светеща лампа на таблото... Бил внос от Гърция... По принцип силно избягвам автокъщите...

          За Патфайндера имам колебания и по тоя случай намерих обява за един лизингов Кашкай 2.0и автомат 2009г на 49000км и даже го видях на живо... Има някакво леко потропване... Бая тесничък ми се видя, дори по-малък от сузукито... Какви са ви впечатленията? Чуплив ли е или по-скоро надежден? Продължителният тест на Аутобилд беше с доста положителен резултат... Разходът /бензин/ е средно 9л/100
          Тегличът за кашкая е изненадващо евтин /249лв/, а и имам куфар за ските... Може да се приеме като + и че конкретния екземпляр е на лизинг и мога да си ползвам половината пари от продажбата на сузито за оборотни средства...
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

            Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
            Аутбех Н6 е интересен избор за "само градско"... Аз на твое място бих взел импреза врх /може би/. Субару не са ми отпаднали напълно като вариант, но нещо не намирам читави екземпляри, а доста се бях запалил по тях... Преди 2 дни гледах един форестър 2.5 турбо 2007г в "сток център", но освен дребните забележки по купето имаше и светеща лампа на таблото... Бил внос от Гърция... По принцип силно избягвам автокъщите...
            Ако си спомняш една тема преди много месеци, където ти твърдеше, че има Аутбеци из Швейцария колкото щеш и тогава ти казах, че реално има по няколко читави на пазара в добрия случай.
            Автомобила не съм го взел само за градско, просто напоследък не съм излизал надалече. Точно обратното, взех го основно за пътуване.
            Импресата, както и Форестъра са ми малки. Иначе карах газифициран форестър 2.5 турбо и останах много приятно впечатлен и от колата/ двигателя и от работата по газифицирането.

            Коментар


            • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

              Споделям,карам Каптива от магазина за 4 години навъртях 80 000км ,скоро смених лагер на главина ,другото само консумативи.
              Постоянно 4+4.Не съм я карал офроуд и не знам как се представя.Казват че не ставала за офроуд.Паркетник .
              Градско не пада под 12..
              Последно редактирано от Иво Томов; 28-03-13, 14:31.
              Honda CRF 250 X
              Touareg 3.0 TDI

              Коментар


              • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                е, това за "избора" беше в рамките на шегата...
                Сега огледах един аутбек 2.5и 2006г в "Пиреос Лизинг" - като се изключи, че беше много мръсна и даже с пълен пепелник, видя ми се в добро състояние... Малко й е висока цената, но сигурно ще свалят... на БК показзваше ср. разход 12.4/100, но не е ясно кога е нулиран и т.н.
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                  Ти ще си прецениш най-добре. За Аутбек аз бих взел само 3.0, реално не виждам никакви преимущества на 2.5.
                  Ако е 2.5 бих пробвал 2.5т на Форестър.

                  Коментар


                  • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                    Първоначално публикуван от Иво Томов Преглед на мнение
                    Споделям,карам Каптива от магазина за 4 години навъртях 80 000км ,скоро смених лагер на главина ,другото само консумативи.
                    Постоянно 4+4.Не съм я карал офроуд и не знам как се представя.Казват че не ставала за офроуд.Паркетник .
                    Градско не пада под 12..
                    Само да уточня, каптивата не е постоянно 4х4, а предно с ел. /автоматично/ включване на задния мост...
                    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                    Коментар


                    • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                      за 2.5 - 3.0 моторите, ако гледаме от практическа гледна точка, има разлика в градския разход от 2-3л/100 по каталог, на извънградско дават 0.3л по малко на 3литровия... Данъкът ще се различава чувствително /165 и 245кс - над 150кс данъкът драстично се покачва/... 2.5Т също е интересен вариант, но е въпрос на предлагане...
                      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                      Коментар


                      • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                        Ако ще е Нисан, Патфайндъра е по малкото зло. Кашкавала е от класа на Витарата ти, само дето тя е по добра в случая. Като следя колко често ги сменяш вземи това което ти хареса в момента. И без това ще го караш година две.
                        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                        Коментар


                        • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                          Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                          Само да уточня, каптивата не е постоянно 4х4, а предно с ел. /автоматично/ включване на задния мост...
                          Не знаех ,благодая за инфото колега.Аз си мислех че затова харчи толкова.
                          Honda CRF 250 X
                          Touareg 3.0 TDI

                          Коментар


                          • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                            Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                            Ако ще е Нисан, Патфайндъра е по малкото зло. Кашкавала е от класа на Витарата ти, само дето тя е по добра в случая. Като следя колко често ги сменяш вземи това което ти хареса в момента. И без това ще го караш година две.
                            Утре мисля да прескоча до Суходол да видя на един колега съфорумец Патфайндера...
                            Хубаво ще е, ако може да си въртим колите от форума помежду си
                            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                            Коментар


                            • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                              Aз като пристрастен бих те посъветвал да се откажеш от повечкото места и да си вземеш един Х5 дизел след фейс лифта, демек след 2004-та и да се кефиш, ноо сигурно няма да ме послушаш

                              Така де не за друго, ми щот заглеждаш разни доста по-зле неща от Х-а...

                              На жената сестрата кара кашкавал и като додоха на гости в гората и той взел, че прегрял на чакъла ... А колко е по-нисък от Х-а ептен, друга тема...
                              Последно редактирано от Насов; 28-03-13, 15:49.

                              Коментар


                              • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                                Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                                Aз като пристрастен бих те посъветвал да се откажеш от повечкото места и да си вземеш един Х5 дизел след фейс лифта, демек след 2004-та и да се кефиш, ноо сигурно няма да ме послушаш

                                Така де не за друго, ми щот заглеждаш разни доста по-зле неща от Х-а...

                                На жената сестрата кара кашкавал и като додоха на гости в гората и той взел, че прегрял на чакъла ... А колко е по-нисък от Х-а ептен, друга тема...
                                хубаво, ама по-нов, че след 2,3 -та година, почват едни кинти, кинти... И като мине 150 К км. същото...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X