Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

    А това как показва разхода се сменя лесно .Незнам за Санта Фе но новата ГВ сузуки прави опит да направи СУВ а Саньта Фе е СУВ.Едно от предимствата на Сузукито е двигателя на РЕНО
    Grand Vitra ddis 2008
    SEAT Althea XL tsi 2010
    Mitsubishi Canter

    Коментар


    • #62
      От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

      сега се прибирам от нотариуса... вече имам ГВ
      Ще пусна скоро нова тема...
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #63
        От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

        Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
        сега се прибирам от нотариуса... вече имам ГВ
        Ще пусна скоро нова тема...
        Честито, Тедо! Да те слуша, без да те ядосва!
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • #64
          От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

          И много безаварийни километри!
          Честито!

          Коментар


          • #65
            От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

            ЧЕСТИТО!!!!!!!!!!!!!!!
            Grand Vitra ddis 2008
            SEAT Althea XL tsi 2010
            Mitsubishi Canter

            Коментар


            • #66
              От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

              Честито и от мен, да те радва най-вече. И чакаме анонс
              Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

              Коментар


              • #67
                От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                Честито!

                Бях готов да се хвана на бас, че няма да вземеш X-trail.

                Коментар


                • #68
                  От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                  14 месеца и 22000км по-късно пак започвам лека-полека да се оглеждам за СУВ...
                  Тоя път ми е легнал на сърцето Волво ХС70 или 90 (70-тката не е баш СУВ, ама май ми върши същата работа)
                  Не че имам някакви проблеми с витарката - преди 3-4 седмици й беше първото влизане в сервиз (скъсан тампон на носач - сменя се целия носач и тампони на стаб. щанга) и един заден амортесьор е омаслен - купил съм нови, но още не съм ги сменил...
                  Обаче ме дразнят ръчните скорости най-вече в кварталните улички - на втора притриса много неприятно, а първа си е бая къса...
                  Другото дразнещо е, че е много спъната поради липсата на 6-та скорост - на практика над 120-130кмч става неприятна за каране...

                  Само си представям как ще си лепна Д-то в коженото кресло на волвото и ще се придвижвам мазно-мазно
                  помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                  Коментар


                  • #69
                    От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                    служебно ги имаме и двете, купувани чисто нови 2003-2004 /70ката я продадохме пролетта/

                    по-добре се насочи към нещо друго, ако ти ще я поддържаш
                    ________________________________________________
                    Subaru OUTBACK 2,5
                    Hyundai TUCSON 2.0

                    Коментар


                    • #70
                      От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                      Тедо, Огледай се в Кашкай +2. От година и половина карам тази кола и съм много доволен, за съжаление моят е с ръчни скорости (което и мен ме дразни), но автомата на бензиновият е вариатор и е Разкошен (тествах една и останах очарован!). За жалост дизеловият вариант е с традиционен автомат и не ме очарова (и него го тествах бая). Основен "недостатък" е постният интериор (освен в топ модела), но всичко останло ме кефи - и размери и пътно поведение и надеждност (за сега), а и когато го купувах - определено беше Без конкуренция като Цена/Качество. Бензиновият харчи около 10-11 в града извън него може да слезе и до 6, но по-скоро е 7, на мен за 17 хиляди километра (основно градско) средният ми разход (РЕАЛЕН) е 9.8.

                      Коментар


                      • #71
                        От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                        А и ако ще ти трябва проходимост зимата а не само тегел пред кафето. Тествано е заедно със Санта Фе из Бояна.
                        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                        Из "Златния телец"

                        Коментар


                        • #72
                          От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                          Един колега до скоро имаше XC90 дизелче (2010г.) нов от магазина, наскоро го смени - каза скъпо му е - и взе Трибека. Сега колко е скъпо и колко трибеката е по-евтина, незнам, но поне е на газ.
                          Според мен ще направиш голяма грешка, ако я смениш само след 22к. Точно си направил по-съществените разходи и и занеш спатиите и сега БАМ......продавай на безценица.
                          Форд Куга? или там каквото беше - Миналия месец бях малко във Франция и мога да ти кажа, че там масовите СУВ-ове (масови-масови....) бяха напърво място Форда след това Кашкай, на трето Каптива. Но пък условията са доста по-различни и дори една 5врата фиеста например, може да ти се стори голяма кола. Разбрах даже, че Кашкай (предполагам 2х4) гони по продажби рено меган.

                          Коментар


                          • #73
                            От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                            Първоначално публикуван от noname12 Преглед на мнение
                            ...
                            Според мен ще направиш голяма грешка, ако я смениш само след 22к. Точно си направил по-съществените разходи и и занеш спатиите и сега БАМ......продавай на безценица...
                            тя колата беше на 77800 като я купих, сега е на 99900, не съм я купувал нова (не съм луд)
                            Инвестиции в нея не съм правил, освен гуми и теглич...
                            На безценица не продавам - правя сметка да я продам около 20 000лв - предлагането на дизели е доста малко и цените са бая високи...

                            Да продадеш съвременен дизел и да вземеш голям бензинов мотор с газ... Не ми се коментира... Тая 3-бека ще трябва 3 пъти да зареждаш газ от Сф до Морето

                            Кашкай +2 може да го погледна... Такъв разход за бензинка ми се вижда приемлив...
                            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                            Коментар


                            • #74
                              От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                              Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                              ...

                              Да продадеш съвременен дизел и да вземеш голям бензинов мотор с газ... Не ми се коментира...

                              Кашкай +2 може да го погледна... Такъв разход за бензинка ми се вижда приемлив...

                              Тедо,
                              Опитах се да преглътна 2 литрово дизелче (в Рено Колеос), но единственият дизел който ми харесваше беше 4.2 ТД на Тойота 80-ка и този ми звучеше като чекрък, примус... абе не го издържах дълго и сега не можеш да ме накараш да взема малко дизелче - още повече, че разликата в цената и поддръжката с бензиновият трудно се избиват от икономия на гориво, а ако сложиш газ (все още не мога да се навия) бензиновият е много по-евтин за експлоатация! Колко е по-приятен за каране не коментирам, че там е въпрос на вкус
                              Ако се спреш на Кашкай - звънни - ако мога ще съдействам

                              Коментар


                              • #75
                                От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                                филмът с бензинките го гледах вече В едно пътуване до Тирол, Бавария и връщане през Венеция изгорих над 430л бензин за 11 дни... На следващата година почти същият маршрут 316л нафта с Витарата пък тя не е от най-икономичните... 150 евро са ми още една нощувка...
                                Наистина с подръжката може да се окаже, че бензиновият е по-евтин, ама все се надявам, че няма да правя основен ремонт

                                При всички случаи първо ще тествам вариантите - да не се окажа пак с "грешното" МПС...
                                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X