Обява

Свий
Няма добавени обяви.

(почти) нов СУВ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: (почти) нов СУВ

    CR-V:

    Оборудване и цени 2.0 Comfort - ПРОМО цена: 50 223 лв. с ДДС
    Оборудване и цени 2.2 Comfort - ПРОМО цена: 55 956 лв. с ДДС

    Оборудване и цени 2.0 Elegance Lifestyle - ПРОМО цена: 57 949 лв. с ДДС
    Оборудване и цени 2.2 Elegance Lifestyle - ПРОМО цена: 63 682 лв. с ДДС

    Оборудване и цени 2.0 Executive - ПРОМО цена: 62 317 лв. с ДДС
    Оборудване и цени 2.2 Executive - ПРОМО цена: 68 050 лв. с ДДС

    Допълнително оборудване:

    - за автоматична трансмисия – 2 640 лв.

    2.0 i-VTEC 150hp
    2.2 i-DTEC 150hp
    Дори и възможно най-високото оборудване с 2.2 дизелов двигател влиза в цената.
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

    Коментар


    • #17
      От: (почти) нов СУВ

      Колега човека не иска НОВА а почти нова, кола
      Ако търсите нещо по луксозно, бих препоръчал един Cayenne
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:21306234849763390_9.pic.jpg
Прегледи:1
Размер:57.9 КБ
ID:5291183Натиснете снимката за да я уголемите

Име:21306234849763390_8.pic.jpg
Прегледи:1
Размер:61.9 КБ
ID:5291184Натиснете снимката за да я уголемите

Име:21306234849763390_10.pic.jpg
Прегледи:1
Размер:45.0 КБ
ID:5291185

      Коментар


      • #18
        От: (почти) нов СУВ

        Имах същия проблем преди две години и половина! Тествахме Нисан Кашкай+2, Аутлендера, Х-трейла, Санта Фе! Гледахме и Рено Колеос! Спрях се на Санта фе-то заради огромния багажник, пълноценните 2 места отзад и добрата гаранция (сега е още по-добра - 5 години без ограничение на пробега!)! Използва се за всичко - градско, извънградско, магистрали, за риба, на ски и т.н.! Изминала е за това време 100 хил.км. и няма никакви проблеми!
        יעבור
        «И това ще мине»

        Коментар


        • #19
          От: (почти) нов СУВ

          Преди 2 години бях пред същата дилема. Това XC60 беше 70 хиляди и нямаше възможност за данъчен кредит. Сега е 52 без ДДС и има данъчен кредит. ЦРВ вече НЕ може да ползва ДК, тоест XC60 идва на цената или даже по-тънко от ЦРВ. И въпреки, че карам 2 броя ЦРВ от две различни генерации, просто това компактно кросоувърче на Волво е за мен най-доброто в жанра. Сега гаранцията му е 5 години. Не е ли красиво?

          Прикачени файлове
          Vitara 2.0 V6
          Honda CRV (Gen 1)
          Honda CRV 2.2 I-CTDI (Gen 3)
          ВАЗ 2131

          Коментар


          • #20
            От: (почти) нов СУВ

            Първоначално публикуван от ixeos Преглед на мнение
            Преди 2 години бях пред същата дилема. Това XC60 беше 70 хиляди и нямаше възможност за данъчен кредит. Сега е 52 без ДДС и има данъчен кредит. ЦРВ вече НЕ може да ползва ДК, тоест XC60 идва на цената или даже по-тънко от ЦРВ. И въпреки, че карам 2 броя ЦРВ от две различни генерации, просто това компактно кросоувърче на Волво е за мен най-доброто в жанра. Сега гаранцията му е 5 години. Не е ли красиво?


            .....все пак това е Форд, а най-добрия Форд е продадения.

            +1 за всички останали но твърдо НЕ за производните на Форд!

            Коментар


            • #21
              От: (почти) нов СУВ

              Не е Форд. Джеели е.

              За такива пари и предвид че ще остава дълго в семейството е добре накрая на периода да има добра остатъчна стойност. Има една марка която я има. Започва с Т :-)
              "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

              Коментар


              • #22
                От: (почти) нов СУВ

                Това Волво ще има по-добра остатъчна стойност от Рав 4. Най-малкото ще си ползваш като пич ДДС, което е 20%, а на Равката ще плащаш на държавата като поп. Ама всеки си решава де ...
                Vitara 2.0 V6
                Honda CRV (Gen 1)
                Honda CRV 2.2 I-CTDI (Gen 3)
                ВАЗ 2131

                Коментар


                • #23
                  От: (почти) нов СУВ

                  Новата Равка не бива. Далече от нея.
                  "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                  Коментар


                  • #24
                    От: (почти) нов СУВ

                    всеки си хвали своето та и аз да кажа, хвърлете по един поглед на киа спортидж и на киа соренто. В тези пари ще се вместите и за двете май.
                    Аз карам спортидж вече 3 години и проблеми нямам никакви. Моето е с 6 степенна ръчна кутия, но сега вече го предлагат и с 6 степенен автомат.
                    Успех с избора и само да кажа - бягайте далеч от шевролет каптива - двама приятели карат такова и двамата смениха и рейка и окачване - било си им фабричен дефект...
                    I'm not Lost, I'm Discovering !

                    088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                    Коментар


                    • #25
                      От: (почти) нов СУВ

                      За мен много добър компромис е Напилен Кашкаи+2 с Всички екстри - не е много голям като външни размери, но вътре има МНОГО място, багажника е много голям, а и събира (тествано) хора в допълнителните седалки. 2 литровият бензин е приятен двигател и колата не е мудна, автомата е много добър. Панорамният покрив е една прекрасна екстра
                      Колата е с прекрасно поведение на пътя и поносима проходимост (като се има в предвид че не е Оффроудър), колата е здрава, със сравнително евтина потдръжка, а и с ДДС

                      Коментар


                      • #26
                        От: (почти) нов СУВ

                        Какво не ви харесва на Cayenne. Един колега от форума даже ГАЗ му сложи )

                        Коментар


                        • #27
                          От: (почти) нов СУВ

                          Първоначално публикуван от noel Преглед на мнение
                          Какво не ви харесва на Cayenne. Един колега от форума даже ГАЗ му сложи )
                          Данъчните в багажника не му харесвам, пък върви обяснявай, че на газ го караш и е втора ръка...

                          Коментар


                          • #28
                            От: (почти) нов СУВ

                            Парите са си негови нали? Не ги е крал... Какъв е проблема тогава. Данъчните минават и заминават, Поршето остава

                            Коментар


                            • #29
                              Re: (почти) нов СУВ

                              Мерси на всички, утре ще правим тестдрайвове и да видим какво ще излезе.
                              А защо РАВ4 новата да не е хубава?
                              "Човекът е човек тогава, когато е на път!"

                              Коментар


                              • #30
                                От: (почти) нов СУВ

                                Ако не нова LandCruiser или Touareg (без R5), не че двете имат нещо общо, но едното като off а другото като лукс са супер!
                                Иначе незнам!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X