Обява

Свий
Няма добавени обяви.

4Runner 2-ро поколение 3.0L 3VZ-E vs. 3-то поколение 3.4L 5VZ-FE

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 4Runner 2-ро поколение 3.0L 3VZ-E vs. 3-то поколение 3.4L 5VZ-FE

    Та това ми е дилемата. Много ме влече 3-то поколение на 4Runner-a - изцяло нова база (от Land Cruiser Prado, а не на базата на Hilux като 2-ро), повече място, повече удобство, ABS, мисля, че и full-time има... ама за 3-то поколение 4Runner и за този 3.4 двигател дали ще се намират части в България? Разхода доколкото мисля ще е с 1-2 литра повече от на 3 литровия, който пък ме влече с това, че е по-разпространен в България... мноооого по-разпространен И двата са здрави и доказали се двигатели, само ме притесняват частите и разхода дали ще са само 1-2 литра разлика.
    ПС - ако някой съвсем случайно има информация относно газифицирането на 3.4 (проблеми при монтирането и карането на газ) ще съм му много благодарен
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

  • #2
    От: 4Runner 2-ро поколение 3.0L 3VZ-E vs. 3-то поколение 3.4L 5VZ-FE

    Аз по-скоро бих очаквал по-новият мотор да харчи по-малко, въпреки по-големия си обем. Лошото е, че не е разпространен не само у нас, ами и в Европа въобще. Иначе, ако трябва аз да си избирам Рънър/Хайлъкс, втората генерация ми допада най-малко. Или 1-ва с 22R-E или 3-та без значение с какъв мотор - там всичките са добри.
    Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

    Коментар


    • #3
      От: 4Runner 2-ро поколение 3.0L 3VZ-E vs. 3-то поколение 3.4L 5VZ-FE

      3-тото поколение отпадна по причина, че джипа е удрян и дори не е ремонтиран добре. Иначе:
      Перфектно състояние.
      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

      Коментар


      • #4
        От: 4Runner 2-ро поколение 3.0L 3VZ-E vs. 3-то поколение 3.4L 5VZ-FE

        Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
        3-тото поколение отпадна по причина, че джипа е удрян и дори не е ремонтиран добре. Иначе:
        Емии... кофти За съжаление това е един от "аспектите" на кризата - почти нищо читаво не се внася вече, заради цената. Аз на твое място бих поразгледал и някои чужди сайтове за частни обяви. Особено ако имаш доверен човек някъде зад граница, който да ти помогне с местните административни подробности, че дори и да ти докара колата прибирайки се за лятната ваканция.
        Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X