Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малко помощ за РР 4.6 HSE

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Малко помощ за РР 4.6 HSE

    Колеги от София помагаЙте.
    След дълго мислене реших и аз да си купя джип.
    Спрях се на конкретен РР 4.6 HSE уж 2000г. намира се на една автокъща до хотел Хилтън. Още не съм ходил да го видя ... ще съм благодарен някоЙ да ми даде повече информация.

    Номера му е С 6666 ВХ казват че бил на Грашнов / дано няма уран от чорни/.
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 04-02-11, 20:38.

  • #2
    От: Малко помощ за РР 4.6 HSE

    Първоначално публикуван от dido dolara Преглед на мнение
    Колеги от София помагаЙте.
    След дълго мислене реших и аз да си купя джип.
    Спрях се на конкретен РР 4.6 HSE уж 2000г. намира се на една автокъща до хотел Хилтън. Още не съм ходил да го видя ... ще съм благодарен някоЙ да ми даде повече информация.

    Номера му е С 6666 ВХ казват че бил на Грашнов / дано няма уран от чорни/.
    До Хилтън в София има само една автокъща.
    Имат голям "двор" където ти разрешават да пробваш автомобила, но пък двора не е толкова голям, че да успееш да пробваш,особенно пък 4х4 автомобил.
    До автокъщата има парк, аз жиея от другата страна на парка и си разхождам кучето 2 пъти дневно из парка(около авто-къщата), лятото и по-често, та съм имал "щастието" да видя проби на повечето налични авомобили(въпросния джип в движение не съм го виждал, все още, дори и в застой не съм го мяркал).
    Лично аз бих стоял от външната страна на оградата на тази авто-къща, ама това си е мое мнение... От 4х4 не разбирам, имам идея за автомобилите, като превозни средства, без нзачение с колко движещи колела са.
    Въпреки това, поне ще можеш да го покараш из "двора", което липсва, като възможност при повечето други авто-къщи.
    Ако си далеч от авто-къщата, кажи какво да ти проверя, утре ще имам свободно време, ако разрешат мога да ти снимам с телефона...

    Коментар


    • #3
      От: Малко помощ за РР 4.6 HSE

      Благодаря колега.Търся някои с по обстоино познаване на джипа даите ми съвети за този модел.Изчетох доста тук,но някакси ми е недостатъчно.

      Коментар


      • #4
        От: Малко помощ за РР 4.6 HSE

        Първоначално публикуван от mradulov Преглед на мнение
        До Хилтън в София има само една автокъща.
        Имат голям "двор" където ти разрешават да пробваш автомобила, но пък двора не е толкова голям, че да успееш да пробваш,особенно пък 4х4 автомобил.
        До автокъщата има парк, аз жиея от другата страна на парка и си разхождам кучето 2 пъти дневно из парка(около авто-къщата), лятото и по-често, та съм имал "щастието" да видя проби на повечето налични авомобили(въпросния джип в движение не съм го виждал, все още, дори и в застой не съм го мяркал).
        Лично аз бих стоял от външната страна на оградата на тази авто-къща, ама това си е мое мнение... От 4х4 не разбирам, имам идея за автомобилите, като превозни средства, без нзачение с колко движещи колела са.
        Въпреки това, поне ще можеш да го покараш из "двора", което липсва, като възможност при повечето други авто-къщи.
        Ако си далеч от авто-къщата, кажи какво да ти проверя, утре ще имам свободно време, ако разрешат мога да ти снимам с телефона...
        Аз от въпросната автокъща си взех моята джипка и съм мега доволен, колата е с история, возихме се, пробвахме всичко което поискам. Хората там бяха много коректни, съдействаха ми и за покупката на нови гуми като ми издействаха 20% отстъпка в Диана.
        В Банско от тях има взети към 10 джипа и всички са в много добро състояние и до сега никой не се е оплакал.
        Според мен колегата все пак може да отиде и да го разгледа.
        Nissan Navara D22 YD25 Double Cab

        Коментар


        • #5
          От: Малко помощ за РР 4.6 HSE

          Господа,
          Предполагам знаете, че покупкта на автомобил втора ръка, е като избора на жена: виждаш пашкул, а незнаеш какъв дракон ще се излюпи!
          Автотърговците, у нас са магьосници, могат да ти направят всякаква магия. Споделих какво съм виждал, а щом не мога да съм полезен, пожелавам успех в покупката и много приятни моненти с новото возило!

          Коментар


          • #6
            От: Малко помощ за РР 4.6 HSE

            Колега и аз като теб съм пред същата дилема и събирам още инфо ,ако случайно ме изпревариш с някоя 4.60ца,сподели впечатления...

            Коментар


            • #7
              От: Малко помощ за РР 4.6 HSE

              МаЙ ме позабравихте неЩо.
              Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 30-04-11, 19:45.

              Коментар


              • #8
                От: Малко помощ за РР 4.6 HSE

                Ми, че и ти се загуби за 3 месеца
                Майтап.

                Незнам дали да не пробваш в подрадела Ланд Ровър
                Ходи ли да видиш джипа поне (след толко време не са ли го продали)

                Ако търсиш мнения разни за модела, пробвай с търасчката.
                Има и една тема: http://www.offroad-bulgaria.com/show...39&pagenumber=
                Ако има някой мераклия да отидете заедно, ама май е добре да се оговориш с продавачите да го закарате в някой сервиз да го погледнат.

                п.п. Старай се малко повече в писането. Не за друго, ама доста хора подминават постове написани с маймуница и разни 6-щ 4-ч.
                Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X